Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie stała się rzecz ciekawa otóż w raz z moim bratem braliśmy udział w konkursie no i wygraliśmy Psa 3 slim pamięć 320gb + 2 pady+ zestaw move + 2 gry pytanie za ile można go sprzedać bo już jednego PSa posiadam

Samą konsole bez Move'a za jakieś 700zł...z muvem za jakieś 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie allegro sa dziwne ceny bo nowa konsola kosztuje od 850zl do 1000 z jednym padem .. a co do tych super slimow to slyszalem ze lipa jest maja cos z dyskiem a ja posiadam tego normalnego slima .. gry to sa takie jakis piesek dla dzieci i Uncharted3 takze szalu nie ma .. w biedronce jest za 999zl tez z jednym padem ale dysk duzo mniejszy od mojej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super slim na allegro można kupić od 800 zł nówkę z jednym padem. Więc podejrzewam, że za ten zestaw dostaniesz około 1000-1200 bo masz 2 pady i Move'a

Wystaw na allegro i zobaczysz czy jest zainteresowanie cenę zawsze możesz zmniejszyć

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo zostaw sobie ją. Niestety ale konsole obecnej generacji (nie licząc Wii ; zresztą tyo nie jest obecna generacvja he he) ni są zbyt trwałe...

tak to teraz jeszcze musze szukac konkursu gdzie jest do wygrania tv bede na 2 grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam pytanko panowie, wczoraj grałem MLO i co chwile mnie wyrzucało....miałem jakis komunikat server ble ble...i tak pare razy pod rzad...mieliscie tez problemy jakies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam pytanko panowie, wczoraj grałem MLO i co chwile mnie wyrzucało....miałem jakis komunikat server ble ble...i tak pare razy pod rzad...mieliscie tez problemy jakies?

tak a szczegolnie bardzo to jest mile gdy wygrywasz mecz i raptem rach ciach i konec 0 kasy 0 ptk i od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod zlapal na moim glownym koncie. Teraz data pack mi sie sciaga juz godzine i mam dopoero 4%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki piękny dzień w MLO dziś. Zamiast Kupować KP Boatenga kupiłem Miguela Veloso i Affelaya. Ten drugi śmiga na pozycjach AMF, LMF, RMF, CMF. 7 meczy rozegranych 5 wygranych i 2 remisy w tym jeden specjalny, do tego 2 miejsce w rival ranking i wpadło 5.6 mln. Nie mogę jakoś się załapać na competetion, ciągle zajęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to sie dzieje, nie moge wejsc na MLO to wina servera czy jak....macie ten sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie!! Gram!! Po dlugiej przerwie pierwszy mecz zremisowany 2:2

W moim składzie oprocz tych gamoni poczatkowych wystawilem Victora Montano, Utake, Eduardo, Mphele, Barreto, Mierzejewskiego, Culma i Escude. To moi zawodnicy. Gosc mial caly sklad wymieniony i w miare dobry.

Moj PSNiD to: wojtekadrian

Poki co popykam tak sobie by sie znow wkrecic a potem moge juz pograc z Wami o ile bedziecie chetni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki piękny dzień w MLO dziś. Zamiast Kupować KP Boatenga kupiłem Miguela Veloso i Affelaya. Ten drugi śmiga na pozycjach AMF, LMF, RMF, CMF. 7 meczy rozegranych 5 wygranych i 2 remisy w tym jeden specjalny, do tego 2 miejsce w rival ranking i wpadło 5.6 mln. Nie mogę jakoś się załapać na competetion, ciągle zajęte.

Ja mam Boatenga i jest koksem (uderzenie z dystansu). Ale długo budowałem zespół, żeby teraz się oprzeć na takich zawodnikach. W ogóle trochę zmniejszyłem skład, poprzedłużałem kontrakty na mniej meczów i uzbierałem na Aguero (pomogło 8M za 3 miejsce w rival ranking)... No to jest masakra, co on gra. Niestety jestem już na takim etapie, że ciągle się pojawiają mega dobre zespoły i trzeba się też zbroić. Chociaż miałem już takie momenty, że myślałem nad osłabieniem drużyny do poziomu 700 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos jeszcze nie wydaje duzych pieniedzy na zawodników to polecam goscia nazwiskiem Culma. Maly facecik a co on mi robi w defensywie to jest szal. To jest DMF ale moze biegac tez w obronie. Jak tylko ma forme to ma u mnie miejsce w składzie.

Aaaa! I tych 10 mln nie dostalem. Chyba mnie minęło. Ale nie narzekam. Dokupilem Biabianego i do obrony Andre Luiza.

I drugie Aaaaa! Nic nie zmienialem w walucie. Mialem ustawione euro a tu nagle znaczek Yenów. Mozna to zmienić? Bo mnie troche drazni ta japonska waluta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos jeszcze nie wydaje duzych pieniedzy na zawodników to polecam goscia nazwiskiem Culma. Maly facecik a co on mi robi w defensywie to jest szal. To jest DMF ale moze biegac tez w obronie. Jak tylko ma forme to ma u mnie miejsce w składzie.

Aaaa! I tych 10 mln nie dostalem. Chyba mnie minęło. Ale nie narzekam. Dokupilem Biabianego i do obrony Andre Luiza.

I drugie Aaaaa! Nic nie zmienialem w walucie. Mialem ustawione euro a tu nagle znaczek Yenów. Mozna to zmienić? Bo mnie troche drazni ta japonska waluta.

Można zmienić poszukaj w opcjach w MLO :) ja też tak miałem i zmieniłem na euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rankingowe raczej nie ale możesz sobie pykać towarzysko z kimś poprzez match lobby :)

jak mam to zrobic bo jak chce grac w match lobby to nie moge znalezc druzyny z mlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam to zrobic bo jak chce grac w match lobby to nie moge znalezc druzyny z mlo

Może jak zakładasz pokój trzeba zaznaczyć czy mają być Państwa kluby itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogę wejść do competition żadnego, kiedy się trzeba zapisywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogę wejść do competition żadnego, kiedy się trzeba zapisywać?

najlepiej o podanej godzinie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać w MLO graczowi energy drinka, co kilka meczy wyskakuje okienko z vit. lub np. bieznia. o co dokladnie chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany u was tez taka komedia z serverami ??na pulpicie jestem caly czas wpisany w grze sie wpisuje ide do MLO biore turniej pieknie ladnie gram i JEB konec i komunikat ze utracilem serwer znowu sie wpisuje i niestety -15 ptk niby za ucieczke ...

Jak dodać w MLO graczowi energy drinka, co kilka meczy wyskakuje okienko z vit. lub np. bieznia. o co dokladnie chodzi ??

w MLO tego nie dodasz ale ML Offline tak gdy budujesz druzyne mozesz ich wzamcniac wiatmiani bananami drinkami itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać w MLO graczowi energy drinka, co kilka meczy wyskakuje okienko z vit. lub np. bieznia. o co dokladnie chodzi ??

Kolego, to są takie gifciki dawane w MLO ale do wykorzystania w ML. Online to nie jest do wykorzystania.

dragonn19

Ja wczoraj zagrałem jak już mówiłem/pisałem pierwszy raz po naprawie konsoli. Wszystko pięknie ładnie, żadnych lagów, zerwań połączeń tylko jeden taki gamoń mnie wkur..... bo jak dostał 5 bramkę do 0 to walnął sobie trzy samobóje i zerwało mecz.

Ten niemiły zgrzyt osłodził mi nieco następny mecz o dodatkową kasę (special match) wygrałem 3:0 i kaska moja :)

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to są takie gifciki dawane w MLO ale do wykorzystania w ML. Online to nie jest do wykorzystania.

dragonn19

Ja wczoraj zagrałem jak już mówiłem/pisałem pierwszy raz po naprawie konsoli. Wszystko pięknie ładnie, żadnych lagów, zerwań połączeń tylko jeden taki gamoń mnie wkur..... bo jak dostał 5 bramkę do 0 to walnął sobie trzy samobóje i zerwało mecz.

Ten niemiły zgrzyt osłodził mi nieco następny mecz o dodatkową kasę (special match) wygrałem 3:0 i kaska moja :)

zobacze zaraz ale ja nigdy z tym problemu nie mialem byly jakies lagi wyrzucalo z meczu ale to co dzis sie stalo to 1 raz mialem ze niby z mojej winy utracone polaczenie

Edytowane przez dragonn19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu w domu:-) Po przygodzie z fifa 08 do 13 kończę ten szarpany związek!Wychowałem się na iss/pes i odejdę w ziemię z pesem!Demo 2 mnie przekonało,konsoleta wraca na weekend z naprawy po 2 ylodzie,pes zamówiony!Nakierujcie mnie panowie co gdzie i jak z tymi patchami? tak żeby nazwy drużyn się zgadzały i piłkarzyków.Pomuce offline i zabiore się za was;-)

ps. jestem wiernym fanem Albicelestes odkąd obejrzałem 1 mecz in my live (Finał Mś 90),ale jak preferujecie średniaki no problemo! Co. do fify 13..poprostu mi się znudziła,po zagraniu kilku męczy w demo 2 od Japanese!

aha w fife pykalem na manualu,a tu odrazy walić z grubej rury,czy podejść temat na początku z semi-auto?Jak wy gracie między sobą?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YES! Wczoraj miałem piękny dzień a właściwie wieczór z PESem.

Rozegrałem 10 meczy w MLO. 9 wygrałem z czego trzy przez ucieczkę przeciwnika po 4 czy piątej bramce i jeden mecz w plecy i to ten ostatni 10-ty.

Aczkolwiek zastanowiła mnie jedna rzecz... czy można poddać mecz?? Np po połowie?

bo z reguły jest tak, że jak gość ucieknie to potem jest są te ramki gdzie mi pokazuje punkty w górę a jemu pisze, że się rozłączył i ja wygrałem a właśnie jeden z tych meczy gdzie gracz dał dyla po zakończeniu połowy meczu normalnie wszystko pokazało jakby się mecz odbył.

No i jeszcze jedno. Ustawienie mam takie:

Cursor change - semi assisted

pass support - dwie krechy

manual shot, manual guidance, auto passing, auto shooting, auto cleaeances, auto sliding - wszystkie na OFF

teammate controls - assisted

Dobrze?? Czy gram po lamersku? :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YES! Wczoraj miałem piękny dzień a właściwie wieczór z PESem.

Rozegrałem 10 meczy w MLO. 9 wygrałem z czego trzy przez ucieczkę przeciwnika po 4 czy piątej bramce i jeden mecz w plecy i to ten ostatni 10-ty.

Aczkolwiek zastanowiła mnie jedna rzecz... czy można poddać mecz?? Np po połowie?

bo z reguły jest tak, że jak gość ucieknie to potem jest są te ramki gdzie mi pokazuje punkty w górę a jemu pisze, że się rozłączył i ja wygrałem a właśnie jeden z tych meczy gdzie gracz dał dyla po zakończeniu połowy meczu normalnie wszystko pokazało jakby się mecz odbył.

No i jeszcze jedno. Ustawienie mam takie:

Cursor change - semi assisted

pass support - dwie krechy

manual shot, manual guidance, auto passing, auto shooting, auto cleaeances, auto sliding - wszystkie na OFF

teammate controls - assisted

Dobrze?? Czy gram po lamersku? :) :)

Na moje dobrze ja np mam podania 3 krechy bo nie zauważyłem różnicy między 2 a 3. Resztę mam tak jak Ty. Moja zasada jest taka że graj na takich ustawieniach jak Tobie wygodnie :)

Wkońcu w domu:-) Po przygodzie z fifa 08 do 13 kończę ten szarpany związek!Wychowałem się na iss/pes i odejdę w ziemię z pesem!Demo 2 mnie przekonało,konsoleta wraca na weekend z naprawy po 2 ylodzie,pes zamówiony!Nakierujcie mnie panowie co gdzie i jak z tymi patchami? tak żeby nazwy drużyn się zgadzały i piłkarzyków.Pomuce offline i zabiore się za was;-)

ps. jestem wiernym fanem Albicelestes odkąd obejrzałem 1 mecz in my live (Finał Mś 90),ale jak preferujecie średniaki no problemo! Co. do fify 13..poprostu mi się znudziła,po zagraniu kilku męczy w demo 2 od Japanese!

aha w fife pykalem na manualu,a tu odrazy walić z grubej rury,czy podejść temat na początku z semi-auto?Jak wy gracie między sobą?

Pozdrawiam.

Witam,

Link do OF(stroje itd): http://www.pes-patch...s-2013-ps3.html

Instrukcja instalacji:

1. Ściągnij OF

2. Rozpakuj plik w RAR

3. Włóż paluszek USB do PC

4. Stwórz folder na USB o nazwie PS3, a w nim kolejny folder o nazwie SAVEDATA

5. Ściągnięty OF skopiuj do folderu SAVEDATA na USB

6. Włóż USB do PS3

7. Idź do zakładki narzędzia zapisanych danych

8. Znajdź swój paluszek USB i zaznacz jego

9. Pojawią się pliki ze strojami etc oraz plik EDIT DATA

10. Zaznacz wszystkie pliki ptaszkiem oraz skopiuj do PS3 wraz z EDIT DATA

11. Nie kopiować SYSTEM DATA

Na początek jak podłączysz konsole do neta to aktualizacje PES2013 się ściągną i przy zakładce Information w głównym Menu będzie wykrzyknik wejdź tam i pobierz data pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×