Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde... nigdy nie korzystałem z żadnych OFów ale widzę że każdy tylko instaluje i instaluje... chyba się skuszę.

Jak szaleć to szaleć :)

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... nigdy nie korzystałem z żadnych OFów ale widzę że każdy tylko instaluje i instaluje... chyba się skuszę.

Jak szaleć to szaleć :)

Dobra sprawa jest zainstalować of bo przynajmniej są herby i stroje licencjonowane. Jest już aktualizacja 1.03???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę to spokojnie dorzucić do już zainstalowanego OF-a od WENB_OF 3.2?

Grałem dziś z gościem online i po każdej strzelonej bramce (3) zaczynał po rozpoczęciu od razu strzałem z połowy na moją bramkę...i miał z tego 3 rzuty rożne bo mój bramkarz za każdym razem "z największym trudem w efektowny sposób" przenosił piłkę nad podprzeczką - mocno mnie to zirytowało - rozumiem raz, ale nie trzy. IQ bramkarzy = zero! Podejrzewam, że gdydy stracił i 6 bramek to miałby zaraz 6 rożnych... Taki babol w grze czy można coś zaradzić (bo chyba nie wciskając :triangle: kiedy On wznawia grę :biggrin: )?

Nie mozesz. Musisz skasowac WENB i na czsytego PESa wgrac T-Mobile Ekstraklasę. To jest oddzielny totalnie OF ;)

Kurde... nigdy nie korzystałem z żadnych OFów ale widzę że każdy tylko instaluje i instaluje... chyba się skuszę.

Jak szaleć to szaleć :)

Ice chyba, ze wolisz pograc sobie Górnikiem to wgraj sobie OFa z nasza liga, link do niego masz kilka postow wyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pass support zmieniłem na 2 kreski i nie wiem albo miałem słaby dzień do pesa, albo trafiałem na samych kosiorów bo nie mogłem wygrać meczu, każdy mnie klepał jak chciał, masakra :) W weekend po tygodniowym odpoczynku będę musiał się ponownie sprawdzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jest już aktualizacja nowa?? Bo w pracy siedzę a chciałem kumpli zaprosić na wieczór na 4v4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wlasnie pobralem ver1.03 ... odpalam a tu trzeba pobrac data pack 3.0, wiec chooj strzelil dotychczasowe OFy. Trzeba bedzie czekac na aktualizacje OFow :confused:

Kuźwa właśnie kasuje OFa, ktorego wczoraj wgrywałem. 653 plikow, które ważą 209mb...

Zainstalował ktoś już może ver 1.03 i data pack 3.0? Jak tak to niech się podzieli odczuciami, co tam się zmieniło ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgram chyba z Polską Ligą. To mnie bardziej ucieszy niż inne zmiany :)

Jeszcze kiedyś jak w modzie była Amiga 500 i taka piłka Sensible Soccer (wtedy szał na maksa) to sam przerobiłem całagrę na Polską ówczesną ligę.

To było jeszcze jak pa parlamentarzysta Roman Kosecki biegał w korkach po boisku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgram chyba z Polską Ligą. To mnie bardziej ucieszy niż inne zmiany :)

Jeszcze kiedyś jak w modzie była Amiga 500 i taka piłka Sensible Soccer (wtedy szał na maksa) to sam przerobiłem całagrę na Polską ówczesną ligę.

To było jeszcze jak pa parlamentarzysta Roman Kosecki biegał w korkach po boisku :)

Ice wstrzymaj sie z tym OFem, bo nie wiem, czy jaki kolwiek w ogole OF bedzie działał pod data pack 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wlasnie pobralem ver1.03 ... odpalam a tu trzeba pobrac data pack 3.0, wiec chooj strzelil dotychczasowe OFy. Trzeba bedzie czekac na aktualizacje OFow :confused:

Kuźwa właśnie kasuje OFa, ktorego wczoraj wgrywałem. 653 plikow, które ważą 209mb...

Zainstalował ktoś już może ver 1.03 i data pack 3.0? Jak tak to niech się podzieli odczuciami, co tam się zmieniło ;)

no nie mow ze moje BVB ktora buduje w ML pojdzie sie j....c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koorwa po co ten data pack 3.0? Czlowiek mial juz eleganckO ZROBIONEGO PESika i doopa trzeba czekac pewnie pare dni do aktuyalizacji jakiegos OFa.. to kitajce pierdzielone

no nie mow ze moje BVB ktora buduje w ML pojdzie sie j....c

Juz poszla sie yebac ;)... Ja tez sie wkurzony bo wczoraj zacząłem sobie ML offline Legią, a dziś już nie mam tego OFa... To się nagrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mow ze moje BVB ktora buduje w ML pojdzie sie j....c

nie pójdzie. Zgraj save-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie a ja juz 2 sezon gralem mialem awansowac z D2 do Bundesligi a co do save'a to chyba juz za pozno ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dalej ma niby zrobic? :)

Jak wyjdzie nowy of to go skopiować z powrotem. Chodzi o to że jak sie boi o save to niech lepiej sobie zgra :P

dajcie znać jak odpalicie pesa po tej aktualizacji bo na pes.com.pl piszą że gra jest szybsza czyli taka fifowata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach te konami... jak zwykle zaskakuje :biggrin:

powiedzial bym ze zje...ło zeby nie to ze wymagane jest do online to bym tego nie wrzucał ...a pytanie czy jak mi usunie ofa to moge wgrac z powrotem go czy trzeba czekac na jakas nowa wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie nowy of to go skopiować z powrotem. Chodzi o to że jak sie boi o save to niech lepiej sobie zgra :P

dajcie znać jak odpalicie pesa po tej aktualizacji bo na pes.com.pl piszą że gra jest szybsza czyli taka fifowata

naprawde sie wku*wie jesli to bedzie prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowało sie jest o 13 butów wiecej hehe i tylko tyle wchodze w ML i mam save BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie strzeliłem soboie szybko meczyk Bayern- Londyn( Chelsea) i jak dla mnie tempo jest zajebiste, w sensie nieco wolniejsze niz poprzednio i tak jakby lepiej wyważone. Głownie podanka sa fajne, nie takie "skoczne" :P. Ewentualnie za duzo maku w makowcu bylo i mam jakies zludzenia, ale jak na razie przynajmniej 1.03 zdecydowanie na PLUS :).

zainstalowało sie jest o 13 butów wiecej hehe i tylko tyle wchodze w ML i mam save BVB

save bedzie, ale przy wczesniejszych wersjach, np miales data pack 2.00 a zgrywales OFa pod data pack 1.0 to potrafilo zamrozić gre. Ogolnikowo dzikie akcje sie dzialy ;). Jest tez taka szansa, ze sie myle i OFy pod DP 2.0 beda elegancko dzialaly pod DP 3.0, ale szczerze w to watpie, ale miejmy nadzieje, ze sie myle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie strzeliłem soboie szybko meczyk Bayern- Londyn( Chelsea) i jak dla mnie tempo jest zajebiste, w sensie nieco wolniejsze niz poprzednio i tak jakby lepiej wyważone. Głownie podanka sa fajne, nie takie "skoczne" :P. Ewentualnie za duzo maku w makowcu bylo i mam jakies zludzenia, ale jak na razie przynajmniej 1.03 zdecydowanie na PLUS :).

save bedzie, ale przy wczesniejszych wersjach, np miales data pack 2.00 a zgrywales OFa pod data pack 1.0 to potrafilo zamrozić gre. Ogolnikowo dzikie akcje sie dzialy ;). Jest tez taka szansa, ze sie myle i OFy pod DP 2.0 beda elegancko dzialaly pod DP 3.0, ale szczerze w to watpie, ale miejmy nadzieje, ze sie myle :P

to dobrze a OF nie działa?? Są herby i stroje licencjonowane??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAle jaja.

a takie wszystko już było ładne.

jak by ktoś miał link do nowego OF-a działającego ,albo kiedy ma być? co i jak? gdzie? po co? na co? dawajcie znać.

sam szukam ,może w w najbliższym czasie się coś pojawi.

ah te japońskie małe rączki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze a OF nie działa?? Są herby i stroje licencjonowane??

jeszcze nie wiem, wlasnie bede sprawdzal, czy ten OF T-Mobile Ekstraklasa dziala pod tefo DP 3.0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie strzeliłem soboie szybko meczyk Bayern- Londyn( Chelsea) i jak dla mnie tempo jest zajebiste, w sensie nieco wolniejsze niz poprzednio i tak jakby lepiej wyważone. Głownie podanka sa fajne, nie takie "skoczne" :P. Ewentualnie za duzo maku w makowcu bylo i mam jakies zludzenia, ale jak na razie przynajmniej 1.03 zdecydowanie na PLUS :).

save bedzie, ale przy wczesniejszych wersjach, np miales data pack 2.00 a zgrywales OFa pod data pack 1.0 to potrafilo zamrozić gre. Ogolnikowo dzikie akcje sie dzialy ;). Jest tez taka szansa, ze sie myle i OFy pod DP 2.0 beda elegancko dzialaly pod DP 3.0, ale szczerze w to watpie, ale miejmy nadzieje, ze sie myle :P

gram turniej 2 mecz i powiem ze jest jakas zmiana co do szybkosci bo teraz kozaki sa trubo kozakami hehe

to dobrze a OF nie działa?? Są herby i stroje licencjonowane??

tak jak Ofa instalowałem na 2.0 z czego co widze to dziala normalnie wszedłem w load dalej i wszystko jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram turniej 2 mecz i powiem ze jest jakas zmiana co do szybkosci bo teraz kozaki sa trubo kozakami hehe

tak jak Ofa instalowałem na 2.0 z czego co widze to dziala normalnie wszedłem w load dalej i wszystko jest :)

to zobacz sobie, czy wszystkie stroje i nazwiska pilkarzy masz np w Buneslidze w Edit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×