Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

2 v 2 wiem ze jest bo wczoraj gralem ale 4 v 4 w tym PESie to chyba nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 v 2 wiem ze jest bo wczoraj gralem ale 4 v 4 w tym PESie to chyba nie ma...

Niby miało być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam go od poacztku jak kupilem lapka i jakos mnie nie zawiodl tylko napisalem ze wyskoczyl ze plik jest zagrozony takze nie wiem jesli jest ok to wgyrwam

Tylko teraz pytanie musze starego OFa wywalic? czy one na siebie sie nakladaja np

wywal wszystko.zostaw sobie tylko system data.i od nowa wgraj OFa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko.zostaw sobie tylko system data.i od nowa wgraj OFa.

hmm k... nic mi nie dziala wywalilem stary zostawilem system data wgralem nowego ofa pelno twarzy wchodze w gre nie ma budnesligi nie ma licencji cos zjebl.......?? czy to tak ma byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chodzilo o 2 v 2 a nie 4 v 4 :)

na stronie Konami pisało że też ma byc 4v4 nawet chłopaki na pes.com.pl pisali o tym

New multiplayer game mode in Online Community:

Our developers tried to offer a different experience in the online 2v2 schemat on our Online Community mode, however it was not what our fans expected. Thanks to all your feedback we are implementing the option to allow our fans to switch players during the 2v2 (and 4v4) Community matches!

hmm k... nic mi nie dziala wywalilem stary zostawilem system data wgralem nowego ofa pelno twarzy wchodze w gre nie ma budnesligi nie ma licencji cos zjebl.......?? czy to tak ma byc ?

OF nie jest kompatybilny z aktualizacja 1.03.... poczekaj trochę a coś nowego się pojawi

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie Konami pisało że też ma byc 4v4 nawet chłopaki na pes.com.pl pisali o tym

New multiplayer game mode in Online Community:

Our developers tried to offer a different experience in the online 2v2 schemat on our Online Community mode, however it was not what our fans expected. Thanks to all your feedback we are implementing the option to allow our fans to switch players during the 2v2 (and 4v4) Community matches!

OF nie jest kompatybilny z aktualizacja 1.03.... poczekaj trochę a coś nowego się pojawi

czyli ze co kamikaze dal do dupy ofa? wszystko mi dzialalo na starym tylko zmiany byly nazwisk nie bylo ale moje ML gralem BVB awansowalem do bundesligi a teraz wszystko poszlo sie srac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł pes Bles 1710 i po niemiecku,instrukcja również,lipa.Będę miał chociaż menu w grze po Angielsku?

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł pes Bles 1710 i po niemiecku,instrukcja również,lipa.Będę miał chociaż menu w grze po Angielsku?

Zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w nocy zasiade a ciekawość zżera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech te żółtki lepiej się wezmą za poprawianie on-line bo coraz gorzej, za dużo przypadków i fuksiarskich bramek, zniechęca taka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ze co kamikaze dal do dupy ofa? wszystko mi dzialalo na starym tylko zmiany byly nazwisk nie bylo ale moje ML gralem BVB awansowalem do bundesligi a teraz wszystko poszlo sie srac

ten of który dalem,mi działa.sprawdzałem wiele innych i zaden nie smigal.

ja usunałem starego ofa,zgrałem na pendrivea tego od paula co podałem załaczyłem gre i u mnie wszystko smiga.mam wszystkie herby wszystkie składy.z tego co ogladałem dokąłdniej to kilku piłkarzy ma tak jak by zamazane troche japy,ale to akurat jest najmniejszy problem.

mam blesa 01709.

jesi nie masz jakichs duzych osiagniec... spróbuj system data usunac calkowicie i wgrac tego nowego ofa na czysteo pesa.moze tak pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten of który dalem,mi działa.sprawdzałem wiele innych i zaden nie smigal.

ja usunałem starego ofa,zgrałem na pendrivea tego od paula co podałem załaczyłem gre i u mnie wszystko smiga.mam wszystkie herby wszystkie składy.z tego co ogladałem dokąłdniej to kilku piłkarzy ma tak jak by zamazane troche japy,ale to akurat jest najmniejszy problem.

mam blesa 01709.

jesi nie masz jakichs duzych osiagniec... spróbuj system data usunac calkowicie i wgrac tego nowego ofa na czysteo pesa.moze tak pójdzie...

nie juz nie bede kombinowac wsadzilem spowrotem tamtego ofa szkoda tylko bo mi save z ML poszedl sie walic i od nowa musze walczyc BVB

ten Coach Mode to jest taka lipa ze szok nie dosc ze losuje mi ciagle przeciwnikow najmocniejszych to CPU steruje graczami jak 5 latek podania byle gdzie strzaly byle jakie i co smieszne caly mecz cisna rywala a ten zrobi jedna akcje gol i konec LIpaaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry mistrzu ale samo granie coach modem jest lipą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry mistrzu ale samo granie coach modem jest lipą.

taa ale z braku laku zeby utrzymywac miejsce w rival ranking to se odpaliłem 4 mecze 2 plecy 2 do przodu ogolnie nie wiem po co jest az tyle zrobili tych open all dla mnie to porazka w Pes 11 bylo fajnie zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra.mam niemiecki,Francuski,Rosyjski to chyba jest i Włoski..teraz kimbunuje jak dac manualne podania i strzały..przerabane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę ustawić manualne strzały i podania?

Dobra mam..nagrzebalem coś że słownikiem,i chyba dobrze bo w buroki leci..podania mam na 2 kreski,jakby mi ktoś napisał co gra na manualu online jak ma poustawiane dokładnie to będę wdzięczny.

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych ustawieniach manualnych z tymi kresakami to jak jest im wiecej kresek tym lepiej czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych ustawieniach manualnych z tymi kresakami to jak jest im wiecej kresek tym lepiej czy jak ??

Im mniej kresek tym większy manual ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A manualne strzały która to opcja ?ją zmiejszylem podania do 1 kreski,na 2 to za łatwo!wogule porównując manuala z fify w pro jest o wiele łatwiejszy,strzały łatwiejsze i moim zdaniem jest o wiele lepeij wyważone w pro!Fajnie się gra,tylko tę rzuty bramkarzy nie realne rażą w oczy,ale fajnie się gra.Oczywiście stary nawyk 'jeszcze jednego meczu'powrócił :) W fife moja mocna stroną była obrona,ale w pro to inna bajka..to mój najsłabszy element,dzisiaj zrobię cały trening,zobaczymy.Jak ktoś gra po nocy od polnocy do 3 to zaproscie mnie psnid FANKIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, gdzie w PES 13 jest community(zwykły, nie online), poprzedniego PES'a miałem jeszcze na ps2 i tam był fajny patent, że zapisywały się wyniki jak grałem z kumplami, tutaj nie mogę tego znaleźć.

Co do samej gry to kilka niuansów irytujących, większośc meczy gram online w tym ogólnoświatowym rankingu i irytujace jest, że 90% gra Barca albo Real. Najgorsze, że wiele osób ściemnia z tym wyborem do ostatnich sekund, no ale to wina ludzka, nie gry, natomiast gra nie daje możliwości opuszczenia meczu w trakcie ustalania taktyki, irytujące. Poza tym ten patent z mocnymi podaniami prostopadłymi, zbyt dokładne i niektórzy grają jedynie tak. Poza tym gra jest dobra, ale jeszcze nie bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz się tragicznie- to jest wina tej gry, ścisłej głupoty przedwiecznej Konami. Wystarczyło po prostu odgapić, ściągnąć rozwiązanie matchmakingowe z fify i byłoby cudownie. ale niestety, nawet na tyle ich nie stać. Zobaczysz jak cie to będzie wkurwiać z czasem.

bez urazy Celt ale to ty sie mylisz. To jest wina ludzka poniewaz to ludzie robili ta gre i to oni byli odpowiedzialni za takie cos jak matchmaking ale jak obaj wiemy to byli bardzo glupi ludzie i gowno zrobili. mnie juz szlag trafia po tym patchu od konami i chyba przerwe sobie zrobie.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy to przecież to samo napisałem O 0

no coz . moglem zle zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wqrwia!! Po tym zakichanym "apdejcie" zrobili z tego poprzedni rocznik. W 2012 tez wpadaly takie dziadowskie przypadkowe gole. Czlowiek cisnie cały mecz a kutafon od bij a lec robi jedna kontre i gol. Tez tak bede gral... w doopie to mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×