Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Jeden w tył gralo sie lepiej. To w kwestii odpowiedzi.

A co do grajków w stylu "run Forest run" zakupiłem Martinsa. I wystawiam w ataku jego plus Van Der Mircha i robie im to samo. Nie ma zlituj się ;-)

W tą grę on-line nie bardzo się da inaczej grać. Jak próbuje coś pograć piłką, poklepać to zazwyczaj w jakiś głupi sposób ją zawsze stracę, takie opóźnienia itp, że jest więcej przypadków niż składnej gry. Bramkarze też coś ostatnio za dużo sam na sam wyciągają..

Sorry Panowie ale ja jakoś daje radę bez tego, teraz mam pomoc Pienaar, Obraniak, Cleverley, Fernando + lewy pomocnik Mirallas i właśnie ograłem typka z siłą drużyny 850 (m.in. z Ronaldo) przy moich 745 (mam 10-11 rezerwowych więc realna siła jest raczej niższa). Zawsze mam celność podań koło 80% i posiadanie piłki zazwyczaj 54-60 %. Gram sporo przemyślanych prostopadłych piłek manualnym podaniem - nigdy na pałe trójkątem. Sorry ale nie bawi mnie klepanie takich samych schematów raczej gram żeby sobie fajne akcje porobić i strzelić różne bramki. Złotych gaci i tak nie dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może kiedy przyjdzie (mniej więcej) update od konami z aktualnymi składami po styczniowym okienku transferowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie ale ja jakoś daje radę bez tego, teraz mam pomoc Pienaar, Obraniak, Cleverley, Fernando + lewy pomocnik Mirallas i właśnie ograłem typka z siłą drużyny 850 (m.in. z Ronaldo) przy moich 745 (mam 10-11 rezerwowych więc realna siła jest raczej niższa). Zawsze mam celność podań koło 80% i posiadanie piłki zazwyczaj 54-60 %. Gram sporo przemyślanych prostopadłych piłek manualnym podaniem - nigdy na pałe trójkątem. Sorry ale nie bawi mnie klepanie takich samych schematów raczej gram żeby sobie fajne akcje porobić i strzelić różne bramki. Złotych gaci i tak nie dostane.

Ja nie mówię przyjacielu, że się nie da. Tylko to trochę dziwne, że trafiam na kolesia z Ronaldo, Eto, Rooneyem, Ramosem, Pique i innymi koksami jak Bale czy Hulk w jednym składzie i go ogrywam tak, że się dziwę jak on kupił tych zawodnikow z taką grą a potem klepie mnie koleś, który ma w skladzie próchno 100 razy gorsze od mojego, gra jak ostatnia łamaga, cisnę go i strzelam na bramkę z 15 razy i nic. Jego bramkarz broni lepiej jak dwóch Cassilasów i robi jeden wypad i wali mi bramkę i to jeszcze w 88 minucie.

To jest chyba jakieś nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w com. warszawskim grasuje geniusz: marcinplock. Wybieram Pireus a on City. Nie reaguje na wiadomości, że gramy słabymi klubami. Kto zamierza dziś się rozerwać to radzę unikać typa ;).

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię przyjacielu, że się nie da. Tylko to trochę dziwne, że trafiam na kolesia z Ronaldo, Eto, Rooneyem, Ramosem, Pique i innymi koksami jak Bale czy Hulk w jednym składzie i go ogrywam tak, że się dziwę jak on kupił tych zawodnikow z taką grą a potem klepie mnie koleś, który ma w skladzie próchno 100 razy gorsze od mojego, gra jak ostatnia łamaga, cisnę go i strzelam na bramkę z 15 razy i nic. Jego bramkarz broni lepiej jak dwóch Cassilasów i robi jeden wypad i wali mi bramkę i to jeszcze w 88 minucie.

To jest chyba jakieś nieporozumienie.

Bardziej drugi kolega to mówił :happy:

Hm no nie wiem jak masz ustawioną obronę itp. ja już nieźle przewiduje te zagrania. Jakoś tydzień temu miałem kryzys ale teraz wzmocniłem sobie środek pomocy i gra mi się na prawdę nieźle.

Teraz chce dokupić Mville tylko zastanawiam się czy podwyższać rating, bo z drugiej strony też nie chce grać z super koxami. Zmieniłem na 2 kreski podania i jakby troche mniej spamerów sie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nujazzkid, jak zacząłem po naprawie konsoli mialem poziom regular. Rating druzyny ponizej 700. Zagralem doslownie 11 meczy z czego 10 wygralem i jeden przegralem. Podskoczylem do professional, dokupilem kilku zawodnikow i rating mam rowne 750 a losuje mi kolesi z Eto, Pato czy innymi, no i jak tu potem z takim wygrać jak nie zagranie na Mircha czy jeszcze szybszego Martinsa i sprint na bramke.

Obronę mam ustawioną wysoko do lapania na spalone ale czasem cofam dwoch srodkowych w strone bramkarza. Jak gosc ma jednego szybkiego na szpicy to go pokrywam obronca. Ogolnie nigdy nie narzekalem na taktyke ale nie pojmuje jak to jest ze czasem gosc ma pilke i dwoch moich obroncow na karku, pilki mu nie potrafią wybic i jeszcze podaje na asyste lub sam strzela. Ja robie to samo i kicha. Co jest? Gość naciska inne guzili niz ja? To ptzeciez niemozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa. Team strenght: 803.

fswp2.jpg2r2rbs3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kuźwa niemozliwe.....

Caly czas wszystko pięknie, ladnie i nagle ostatni mecz zanim sie zaczął to sie skończył. Przegralem prze rozlaczenie z serverem. Jak to kurwa mozliwe skoro caly czas wszystko dobrze hula. To kpina jakaś jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kuźwa niemozliwe.....

Caly czas wszystko pięknie, ladnie i nagle ostatni mecz zanim sie zaczął to sie skończył. Przegralem prze rozlaczenie z serverem. Jak to kurwa mozliwe skoro caly czas wszystko dobrze hula. To kpina jakaś jest.

Mnie raz wywaliło i przegrałem bo mi chwilowo net rozłączyło, mam w upc i u nich takie rzeczy się często zdarzają. A tak to przeważnie wygrywam bo kolesi rozłącza.

Ostatnio grałem specjal match, dobra kasa do wygrania, mecz do przerwy po mojej myśli 3-0 i koleś się rozłączył, nie zrezygnował z meczu tylko się rozłączył, już myślałem, że mi policzą tylko zwycięstwo bez tej premii za specjal match, wtedy bym chyba przeklinał konami na maxa, na szczęście cała kasa wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

competition master league online - jak się tam można dostać, cały czas wszystko zajęte, w których godzinach najlepiej polować na wolne miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Orientuje sie ktos, czy jest juz update pod OFa WENB, kompatybilnego z Data Pack 3.0?

Przegladam wszystkie stronki z OFami, ktore sa mi znane, ale ni widu, ni słychu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Orientuje sie ktos, czy jest juz update pod OFa WENB, kompatybilnego z Data Pack 3.0?

Przegladam wszystkie stronki z OFami, ktore sa mi znane, ale ni widu, ni słychu :P

yo. jak narazie nie widzialem zeby pojawil sie update pod ten OF. wiec zainstalowalem ten od Paula ktory dziala jak nalezy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo. jak narazie nie widzialem zeby pojawil sie update pod ten OF. wiec zainstalowalem ten od Paula ktory dziala jak nalezy:)

Evi jak byś potrzebowal OFa pod data pack 3.0 z druga liga wloska albo niemiecka to daj znac bo znalazlem cos tam w necie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

competition master league online - jak się tam można dostać, cały czas wszystko zajęte, w których godzinach najlepiej polować na wolne miejsca?

Można wchodzić od godziny podanej w danym turnieju, nie zapisuje się tylko po prostu wbija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział w necie OF-a z drugą ligą hiszpańską lub brazylijską, jeśli tak to czy może dać namiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku... mac bo to juz przesada co sie dzieje jakies wyrzucanie z meczu lagi takie ze ja p...........dole !!!! + ustawiony mecz przez komputer mozesz miec i 50 starzlow na bramke i kij w dupe nic nie wpadnie a on jeden atak i gol 2 sprawa defensywa naciskam zmiane zawodnia bo nie chce tym biec do napastnika a komputer i tak mi odpierdala ze w polowie biegu odlancza go i przeskakuje na inngo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak macie czasem, że chcecie wybić piłke z pola karnego jak najdalej przy użyciu :cicle: a tu koleś delikatnie zagrywa do najbliższego zawodnika ...

właśnie grałem z klientem, który każde wznowienie od środka zaczynał podaniem do bocznego obrońcy i dzidą do przodu na biegnącego Etoo :) strzelił tak 2 bramki na szczęście ja mu wbiłem ich 6 :laugh: Jeszcze koleś grał Arsenalem zastanawiałem się czy mu nie napisać żeby nie hańbił mi klubu :happy:

Edytowane przez nujazzkid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też tak macie czasem, że chcecie wybić piłke z pola karnego jak najdalej przy użyciu :cicle: a tu koleś delikatnie zagrywa do najbliższego zawodnika ...

właśnie grałem z klientem, który każde wznowienie od środka zaczynał podaniem do bocznego obrońcy i dzidą do przodu na biegnącego Etoo :) strzelił tak 2 bramki na szczęście ja mu wbiłem ich 6 :laugh: Jeszcze koleś grał Arsenalem zastanawiałem się czy mu nie napisać żeby nie hańbił mi klubu :happy:

To z bocznym obranca to codziennosc czasem sie uda a czasem brame traci ;) ogolnie denerwuje mnie to ze duzo osob zagrywa trojkatem w kierunku sprintera i tak caly czas.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie moze ktos, kiedy Konami ma wydac aktualizacji gry 1.04? Ja to juz mam dosc tej wersji 1.03 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest niestety z tymi długini piłami. Jak przed rozpoczęciem spotkania widzę jak gość ma z przodu Eto, Martinsa, Van Der Mircha czy innego szybkiego to już wiem jak bedzie grał i robię mu to samo.

Na dodatek trochę rozgrywam, ściągam mu napastników a potem długa piła i jak już Martins dopadnie piłki czy Utaka to mam gola. Martins ma taki power w nodze że żaden z moich piłkarzy nie potrafi tak pieprznąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , takie pytanko czy jak bede gral w Master Lig Offline to jak bede chciał zagrac ML Online to czy skład będzie z wersji Offline , czy w online od nowa robie drozyne ?

ps

Jak sie wchodzi na Community Warszawa ?

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak macie czasem, że chcecie wybić piłke z pola karnego jak najdalej przy użyciu :cicle: a tu koleś delikatnie zagrywa do najbliższego zawodnika ...

Już nie raz przez takie coś traciłem bramki ;) W polu karny jak jest zamieszanie to tylko jak najdalej wybić ale zwyczajnie nie idzie i przeważnie nawet po kilku próbach wybicia piłka i tak ląduje w bramce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , takie pytanko czy jak bede gral w Master Lig Offline to jak bede chciał zagrac ML Online to czy skład będzie z wersji Offline , czy w online od nowa robie drozyne ?

Kilka razy juz było mówione. Tryb online i offline to dwa różne tryby.

I tak na marginesie... drużyny a nie dróżyny.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wytrzymalem. Wyjebalem to ver. 1.03 i zostawilem sobie tylko data pack 3.0. Dopoki nie wydadza aktualizacji 1.04 to nie gram online, bo na 1.03 to sie nie dalo. Teraz mam 1.00 i DP 3.0 i wszystko elegancko smiga pod katem OFow :). Gram sobie ML offline i jest miodnie, na prawde Konami tak popsulo nam ta piekna gre swoimi kolejnym patchami 1.01 1.02 1.03. Wzieli nas na raty, zebysmy az tak nie zauwazyli roznicy, ale z tym ostatnim to przegieli ;). Moim zdaniem miedzy wersja 1.00 a 1.03 jest przepasc, lub jak kto woli kanion ;). Zajebiscie sie gra na tej standardowej wersji. Na prawde wole offline na 1.00 niz te goowno ze wszystkim na 1.03, tylko szkoda mi strasznie MLO, bo lubie sobie popykac w tym trybie. Trudni mam nadzieje, ze 1.04 bedzie duzo lepszy i wroce do online :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wgl skad pewnosc ze wyjdzie w najblizszym czasie 1.04?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×