Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości i z tego że wszystkie mecze nagle zacząłem przegrywac na łatce 1.03 wyrzuciłem ja i na podstawce zagrałem. Gra w wersji 1.00 nokautuje ta z wersji 1.03. Dwa słowa powinny wystarczyć "wolniejsza rozgrywka" inaczej mówiąc ciekawsza gra. Łatką 1.03 zamordowali pesa.

Ja tez caly czas kombinuje z tym PESem. Teraz np mam ver 1.03, ale za w rozgrywce offline ustawione mam GAME SPEED na -1. Na razie zagralem jeden mecz, ale wydaje mi sie, ze jest lepiej. Probowal ktos moze takiego patentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest masakra, zapierdziela to wszystko...po pierwszej połowie mam wyczerpanych w pełni zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie działa, mogło się ci tak grac bo połączenie było gorsze itp.

Celt, ale chodzi mi o offline:), wiec co ma nie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem wczoraj i dziś kilka meczy tymi samymi drużynami, na tych samych stadionach i z tą samą formą(poziome strzałki), stosując jednakowe formacje, w gołej wersji 1.00 i 1.03, spostrzeżenia:

na pewno:

- zmieniono defensive line, w wersji 1.00 mając DL na 0 i ustawionych obrońców blisko bramkarza, Ci zachowują się logicznie i nie podchodzą tak wysoko środka pola, różnica w porównaniu do 1.03 jest spora. Jest to też największa wada aktualnej wersji bo stwarza to olbrzymią furtkę do bezsensownych podań na pałę w uliczkę, które teraz szalenie trudno powstrzymać

- zmieniono trajektorię lotu piłki przy strzałach. W wersji 1.00 ewidentnie częściej lecą soczyste bomby w same okna(gram bez manual shot) nawet słabymi zawodnikami. W 1.03 jest to o wiele lepiej wyważone i trudniej o spektakularne bramki, ktoś to może jednak jako wadę odbierać bo mimo wszystko strzały aktualnie są ciut bardziej randomowe

- bramkarze w 1.03 zdecydowanie lepsi...częściej wygrywają sam na sam, częściej robinsonadami bronią petardy zza pola karnego i rzadziej odbijają piłki pod nogi przeciwnika

co mi się wydaje(może to placebo effect):

- w 1.00 ciut wolniejsze tempo rozgrywki

- w 1.03 szybciej odbywa się odbiór piłki przez 2xX, przez co częściej się ją odbiera i nie naraża się na faul, w 1.00 ruch trwa dłużej

- konsola inaczej konstruuje akcje

Innych zmian nie dostrzegam, ogólnie 1.03 nie byłoby takie złe gdyby nie cholerny fail z tą linią obrony,aaa w 1.03 można anulować auto save np w ML offline

Soczyste strzały dalej pieknie wchodzą. To zalezy jedynie od zawodnika który kopie.

Mam w składzie dwóch którzy jak pieprzną to taie gole wchodzą. Jeden to Martins co ma w nodze atomówkę a drugi to o dziwo nasz Mierzejewski.

Co do obrony to zostałą spierdzielona. Poprzednio ustawiłem obronę i radzili sobie a teraz popelniajątakie kiksy że szok. Żle się ustawiaja po prostu.

Co do grania to dziśchyba jakiśdzień na speeda... Rozegrałem 6 meczy i każdy stylem bij a leć. Do tego stopnia mnie to zniesmaczyło, ze wrzuciłem na plac boju właśnie Martinsa, Van Der Mircha, Hulka i Utakę, taktyka long ball i jednego mądralę rozwaliłem 6:1 jego systemem. Strzelił pierwszą bramkę meczu i zarazem swoją ostatnią ale tak kozaczył po niej trikami że mu potem PW napisałem: I beat you with your own weapon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo -1 i jest lepiej, chociaż off-line z kumplami można normalnie pokopać bo on-line to jest zapierdalanka tak jak w 2012, tym bardziej, że w master ligue wszyscy skupiają się głównie na szybkości zawodników, przez co rozgrywka staje się jeszcze chujowsza i pełna przypadków i fuksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka pytań odnnośnie trybu Become A Legend.

Zacząłem karierę od PES League.

Sezon zbliża się do końca.

W opcji Treaning mam kilka kategorii moich statystyk w kilkustopniowej skali oraz 3 sloty do rozłożenia na konkretną umiejętność.

Przez cały sezon mam te sloty pododawane do umiejętności, jednak nie widać żadnego progresu [rozumiem, że z czasem kolejna kreska + do danej umiejętności powinna się "podświetlić" i slot będę mógł wykorzystać do dodania do kolejnej umiejętności?].

Czy trenowanie danej umiejętności zalicza mi po kompletnym sezonie?

Podobnie sprawa wygląda z wyszkoleniem się do gry na konkretnej pozycji.

Zaczynając miałem CF. Po kilkunastu meczach w info o moim piłkarzu mam zaznaczone CF oraz LF.

Czy mam wpływ na ustawienie mnie na boisku na pozycji LF, czy dopiero przy zmianie klubu będę mógł dokonać zmiany pozycji?

Czy reprezentacja naszego kraju rozgrywa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata, w których możemy uczestniczyć naszym piłkarzem ?

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny sabotaż mam dosc kurwa zabije kitajca jakiegos 89 miunta 2:0 cały mecz bez przycinek na dobrym tempie i raptem pojawia sie kółeczko zwolnione tempo i koniec z niewiadomych przyczyn Wywala czasem mam wrażenie zę po prostu ktoś znalazł sposób na to by uciec bez kary a nam wyświetla się ze serwer się zjebał.. 2 ciekawa sprawa gdzie jest komentator na online w competition ?? nie wczuwałem sie nigdy w niego ale jakos dzwinie grac cały mecz i sluchac gwizdy tylko .. no i znowu musze pochwalic swoich chłopców za to ze maja nogi z waty bo siła starzału jaka jest to przechodzi ludzkie pojęcie akcja przed polem karnym ładnie nie kryty piłka dograna czysta pozycja na strzał i co i jajko wyszło podanie ale za to gdy akcja toczy sie bokiem jest dosrodkowanie z lewej strony w pole karne tam nabiega napastnik dzieli go 5m do bramki wciskam delikatnie :square: aby tylko noge dostawił a ten jak nie zajebie to Az anioły sie posrały w niebie poprostu czasem nie ograniam tego sorry musialem sie wygadac bo to jest chore

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj z kumplem on-line, on dopiero 2 dni temu zainstalował ten zesrany 1.03. Nie wygrał żadnego meczu :) W każdym moim ManUtd robiłem z Barcelony pośmiewisko. Mówi, że od czasu aktualizacji nic nie wygrywa, także widać jakie zmiany musieli te żółtki wprowadzić w gameplay. Ja już trochę na tym update trochę pograłem i się widocznie go nauczyłem a kumpel świeżak i sobie nie radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze ktos jest chetny i w starym roku pomoze mi jak grac w obronie po aktualizazji moja obrona sie rozsypuje wszystko w plecy przegrywma za kazdym razem lub remisuje ale bardzo wymeczone te remisy moze ktos podzucci post gdziesz przeczytalem ze( Michal aniol )znalzal sposob na gre w obronie moze ktos mnie tam na kierowac pozdrawiam i ZYCZE SCZESLIWEGO NOWEGO ROKU OBY NIE BYL GORSZY NIZ TEN STARY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny sabotaż mam dosc kurwa zabije kitajca jakiegos 89 miunta 2:0 cały mecz bez przycinek na dobrym tempie i raptem pojawia sie kółeczko zwolnione tempo i koniec z niewiadomych przyczyn Wywala czasem mam wrażenie zę po prostu ktoś znalazł sposób na to by uciec bez kary a nam wyświetla się ze serwer się zjebał.. 2 ciekawa sprawa gdzie jest komentator na online w competition ?? nie wczuwałem sie nigdy w niego ale jakos dzwinie grac cały mecz i sluchac gwizdy tylko .. no i znowu musze pochwalic swoich chłopców za to ze maja nogi z waty bo siła starzału jaka jest to przechodzi ludzkie pojęcie akcja przed polem karnym ładnie nie kryty piłka dograna czysta pozycja na strzał i co i jajko wyszło podanie ale za to gdy akcja toczy sie bokiem jest dosrodkowanie z lewej strony w pole karne tam nabiega napastnik dzieli go 5m do bramki wciskam delikatnie :square: aby tylko noge dostawił a ten jak nie zajebie to Az anioły sie posrały w niebie poprostu czasem nie ograniam tego sorry musialem sie wygadac bo to jest chore

Spoko, miewam podobnie... Ale za to jak się dzisiaj wkurzyłem. Gram MLO na 2 kreskach w podaniach i czasem ciężko wyszukać przeciwnika. Dwa razy grałem z tym samym gościem pod rząd i 2 razy w ten sposób uciekł (bo to jest celowe). Wysłałem mu miłą wiadomość, dodałem go do listy zablokowanych i wkurzony grałem dalej. Mam nadzieję, że nie będzie mnie łączyć z tymi z listy zablokowanych (bo robię to w XMB), dlatego sukcesywnie w ten sposób rozprawiam się z uciekającymi. Kupiłem na bramkę Al Habsiego, mam nadzieję, żę będę teraz tracił mniej głupich bramek...

@haja1979: Tak jak już wyżej zostało napisane - czasem pomaga dodanie marking settings (krycie). Ja generalnie daje duży pressing, defensive line na 0, compactness na 0. Jeżeli ustawiam krycie to np. bocznych obrońców do bocznych napastników, jednego środkowego do napastnika, a jednego staram się mieć wolnego. Czasem jeszcze defensywnemu pomocnikowi ustawiam krycie. W ustawieniu moja obrona jest mniej więcej na poziomie linii pola karnego, boczni obrońcy mogą być lekko wysunięci jeśli mają wychodzić do przodu. No i warto często przełączyć na obrońcę i nim uciekać w tył, żeby przejmować piłki na dobieg. Innym razem jednak lepiej włączać pułapkę ofsajdową (lewa strzałka). Niby kwestia treningu, ale i tak nie zawsze da radę przejąć takie piłki.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja daje obronę na 2 pressing na 8, żeby zaczynali cisnąć dopiero jak przeciwnik podejdzie bliżej i się odkryje i wtedy lecę z kontrą. Ustawienie 4-2-3-1, próbowałem grać 4-2-2-2 ale kiepsko mi to wychodziło a dziwne bo w 2012 wręcz nie umiałem grać 1 napastnikiem.

Ogólnie czasem się trafi taki mecz, że nie mogę zrobić dosłownie nic a przeciwnik wszystko, każdą piłkę wygrywa, każdy strzał mu wchodzi a ja mam wrażenie, że z góry założono, że ten mecz muszę przegrać. Koleś miał siłę drużyny 800 na moje 750 do przerwy mnie pojechał 5-1 dalej nie grałem. Czasami mi się trafi w odwrotną stronę, że gra mi się tak łatwo, że to jest poezja. Wydaje mi się, że ogólna siła drużyny też ma na to wpływ a nie tylko umiejętności gościa przy padzie.

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, miewam podobnie... Ale za to jak się dzisiaj wkurzyłem. Gram MLO na 2 kreskach w podaniach i czasem ciężko wyszukać przeciwnika. Dwa razy grałem z tym samym gościem pod rząd i 2 razy w ten sposób uciekł (bo to jest celowe). Wysłałem mu miłą wiadomość, dodałem go do listy zablokowanych i wkurzony grałem dalej. Mam nadzieję, że nie będzie mnie łączyć z tymi z listy zablokowanych (bo robię to w XMB), dlatego sukcesywnie w ten sposób rozprawiam się z uciekającymi. Kupiłem na bramkę Al Habsiego, mam nadzieję, żę będę teraz tracił mniej głupich bramek...

@haja1979: Tak jak już wyżej zostało napisane - czasem pomaga dodanie marking settings (krycie). Ja generalnie daje duży pressing, defensive line na 0, compactness na 0. Jeżeli ustawiam krycie to np. bocznych obrońców do bocznych napastników, jednego środkowego do napastnika, a jednego staram się mieć wolnego. Czasem jeszcze defensywnemu pomocnikowi ustawiam krycie. W ustawieniu moja obrona jest mniej więcej na poziomie linii pola karnego, boczni obrońcy mogą być lekko wysunięci jeśli mają wychodzić do przodu. No i warto często przełączyć na obrońcę i nim uciekać w tył, żeby przejmować piłki na dobieg. Innym razem jednak lepiej włączać pułapkę ofsajdową (lewa strzałka). Niby kwestia treningu, ale i tak nie zawsze da radę przejąć takie piłki.

thx bede walczyl dalej zobaczymy co bedzie z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz odpuscilem sobie online definitywnie. to koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w tarchocinie, jak grać tam mecze? stworzyć lobby inter community i czekać aż ktoś wejdzie do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mnie rozpieprzy. Zagralem raptem 5 meczy a przy ostatnim perfidnie sie rozlaczylem. Similar levev a losuje mi palantow z Eto, Pato, Sneiderem, Hulkiem, Ramosem... co to kuzwa ma byc? Przy ostatnim meczu juz nie wytrzymałem i sie rozlaczylem. Mialem ochote pierdolnac padem a to już moj czwarty pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mnie rozpieprzy. Zagralem raptem 5 meczy a przy ostatnim perfidnie sie rozlaczylem. Similar levev a losuje mi palantow z Eto, Pato, Sneiderem, Hulkiem, Ramosem... co to kuzwa ma byc? Przy ostatnim meczu juz nie wytrzymałem i sie rozlaczylem. Mialem ochote pierdolnac padem a to już moj czwarty pad.

a tak z ciekawosci zapytam:D co sie stalo z poprzednimi?

PS: Szczęśliwego Nowego Roku życzę Wszystkim :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowie ktoś w sprawie tego community ?:)

ja offline ustawiłem za radą na tempo -1 i gra się super. Do skryptów jestem przyzwyczajony...pes od zawsze je miał, jeszcze za czasów psx gdy seria nazywała się jeszcze iss. Konkurencja pod względem oszukańczego AI chyba jest jeszcze gorsza. Od siebie dodam, że jakby naprawili problem z linią defensywy to byłoby git. W lepsze online uwierzę dopiero jak ktoś inny niż Japończycy się za to wezmą...najlepiej niech wynajmą jakiś team do zrobienia porządnej infrastrukury.

Do siego roku 2013 i niech wreszcie zabrzmi uczciwe VIVA PRO EVO i niech powróci przyjemność z grania z czasów gdy jako nastolatek pędziłem do śląsku w tramwajach by grać w turniejach pubowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat oczywiste :) ja dawnooo dawnooo temu rozwaliłem telefon - ból tyłka był niesamowity bo wart był ponad tysiąc , walnąłem nim o ścianę w chwili wkurwu- potem było za późni :P Było to przy Fifie i...to była moja ostania fifa :P

Szczęśliwego nowego roku panowie! Oby Konami zmądrzało , czego wam i sobie życzę

Gralem w fife od czasow ps2 dopoki nie kupilem ps3. i musze przyznac ze ta gra od zawsze miala cos w sobie ze potrafila zniszczyc czlowiekowi nerwy co powodowalo tym ze pady i inne rzeczy odbijaly sie od scian :D a co do konami. Miejmy nadzieje ze rzeczywiscie w koncu z czasem zmadrzeja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci zapytam:D co sie stalo z poprzednimi?

Nie chcesz wiedziec ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na miłość boską... Gra w którą gracie to symulator PIŁKI NOŻNEJ! Nie każdy mecz da się wygrać, raz zagracie gorzej, raz lepiej. Takie jest życie, i nie żalcie się że cały czas ciśniecie a przeciwnik wygrywa jedną bramką w ostatnich minutach. Nie takie rzeczy widział świat jeśli chodzi o piłkę nożną. Ale fakt, wyłączanie się z meczu to szczyt skurw******wa, sam jak dostanę czasami 0-6 to potrafię zacisnąć zęby i jeszcze pogratulować przeciwnikowi wyniku, a nie wyłączać się w ostatnich minutach. Życzę mniej frustracji w nadchodzącym roku, i mniej disconnectów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na miłość boską... Gra w którą gracie to symulator PIŁKI NOŻNEJ! Nie każdy mecz da się wygrać, raz zagracie gorzej, raz lepiej. Takie jest życie, i nie żalcie się że cały czas ciśniecie a przeciwnik wygrywa jedną bramką w ostatnich minutach. Nie takie rzeczy widział świat jeśli chodzi o piłkę nożną. Ale fakt, wyłączanie się z meczu to szczyt skurw******wa, sam jak dostanę czasami 0-6 to potrafię zacisnąć zęby i jeszcze pogratulować przeciwnikowi wyniku, a nie wyłączać się w ostatnich minutach. Życzę mniej frustracji w nadchodzącym roku, i mniej disconnectów

Ale to nie o to chodzi. Mam czasem mecze przegrane ale w taki sposob ze nie czuje goryczy z tego powodu. Pilka piękne chodzi, akcja za akcja czy to moja czy przeciwnika. Taki mecz przegrac to nie ból ale jak gość gra jak ostatnia pizda i chaotycznie sie broni a potem jakims rykoszetem zdobywa gola to ma mnie rozwalic od środka.

A rozlaczanie celowe to rzeczywiście gnojstwo aczkolwiek nie jestem bez winy ale jak juz napisalem. Wolałem to niz pada zniszczyc. Tanie w koncu nie sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że to w twojej drużynie też coś nie grało, skoro nie umiałeś wykorzystać jego błędów. I to jest cała piłka. Jednego dnia mistrz kraju ogrywa wicelidera, a drugiego dostaje w pucharze baty od III ligowego zespołu i odpada z rozgrywek. Nie ma co się wściekać, a trzeba kolejny mecz wygrać, życie toczy się dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje nie kazdy mecz da sie wygrac, coz to bylaby za gra gdyby sie nigdy nie przegrywalo. ale jesli dostaje ciagle po dupie przez jakies zasrane bledy gry ktore wystepuja po tym debilnym update to ja dziekuje za taka gre. dla mnie gra w obronie byla bardzo wazna , bardziej sie skupialem na tym niz na ofensywie. A teraz obrona stoi tak wysoko , suwaki gowno pomagaja, podania przeciwnika przechodza bez problemu bo nie da rady zapanowac nad tym ( np prostopadle podanie przeciwnika a zawodnik ktorym steruje odbiega automatycznie w przeciwna strone od pilki i takim sposobem pilka przedostaje sie w pole karne po czym zazwyczaj trace gola) . Takze ja dziekuje za taki shit i ciesze sie ze zawsze wolalem offline dzieki czemu za wiele nie strace. po za tym gdzie kur*a jest przyjemnosc skoro teraz wiekszosc meczow to 4-4, 5-5 itd. Zwykle Arcade sie zrobilo i tyle. i podsumowując tego czegos po update ver 1.03 SYMULATOREM PILKI NOZNEJ NIE MOZNA NAZYWAC ...

Edytowane przez eVi92
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten update nie leży zbytnio. Niektóre akcje faktycznie są kompletnie popieprzone, a część błędów gry powielana od czasów pes2 na szaraka. Po tych ostatnich akcjach zastanawiam się całkiem mocno czy w przyszłym roku, po 10 latach grania w pes, nie przerzucę się na konkurencję.Fakt, może te błędy mnie tak nie rażą, bo zdecydowaną większość meczy gram offline, albo z kumplem przy jednej konsoli. Ale też zawsze można takich cwaniaków załatwić ich własną bronią, dać sprintera na przód i lać ile wlezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten update nie leży zbytnio. Niektóre akcje faktycznie są kompletnie popieprzone, a część błędów gry powielana od czasów pes2 na szaraka. Po tych ostatnich akcjach zastanawiam się całkiem mocno czy w przyszłym roku, po 10 latach grania w pes, nie przerzucę się na konkurencję.Fakt, może te błędy mnie tak nie rażą, bo zdecydowaną większość meczy gram offline, albo z kumplem przy jednej konsoli. Ale też zawsze można takich cwaniaków załatwić ich własną bronią, dać sprintera na przód i lać ile wlezie

masz racje . mozna ich rozwalic w ten sam sposob. Tylko ja zazwyczaj dla przyjemnosci gram. Uwielbiam kreowac akcje na roznego rodzaju sposoby. i szczerze powiedziawszy dlatego po wielu latach z fifa wybralem PESa, by w koncu skonczyc z nudna i schematyczna gra i nie zaluje. Takze zostaje przy ver 1.00 ktora jest wspaniala dla mnie :) dobrze przynajmniej ze data pack to calkiem osobna sprawa i mam wszystko aktualne w grze. I zobaczymy tez co konami bedzie dalej robic z tym PESem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×