Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykle poprawiaja niby wzsystko a potem... Teraz juz taki naiwny nie bede ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 4 dni wcześniej wrzuciłem tego samego linka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer wygląda rownie atrakcyjnie co ryj tego skośnego...

chyba trzeba będzie odpuścić pesika :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer wygląda rownie atrakcyjnie co ryj tego skośnego...

chyba trzeba będzie odpuścić pesika :(

Matix faktycznie masz rację. Nie widziałeś gry w akcji, a już wiesz co trzeba zrobić. Faktycznie trailer słaby, ale przecież nawet gameplay'u nie pokazali. Trailer na E3 mam być inny. Ja zdecydowanie wolę poczekac na pierwsz filmiki z gry no i demo. Wtedy ocenię grę.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam to, co widzę... a widzę tyle, że biegają jak pokraki a piłka przy nodze lata jakby byla przywiazana sznurkiem. Jak to jest ich nowy silnik od animacji, to krzyż na droge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami UK ‏@KonamiUK

There's a little confusion about the PES 2013 video today. That's NOT our E3 trailer, just more info on #pes2013 via Mr. Hasuda.

Trzeba poczekać na coś bardziej konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer czy nie - pokazana jest zawartość z gry pes 2013. Zawartość o wątpliwej jakości. Tylko o to mi chodzi.

Bo czy to jest oficjalny trailer czy nie, czy na dzien dziecka, czy dzien ojca lub jakakolwiek inna okolicznosci to mnie nie bardzo ineteresuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer czy nie - pokazana jest zawartość z gry pes 2013. Zawartość o wątpliwej jakości. Tylko o to mi chodzi.

Bo czy to jest oficjalny trailer czy nie, czy na dzien dziecka, czy dzien ojca lub jakakolwiek inna okolicznosci to mnie nie bardzo ineteresuje..

To jak zobaczysz super wypaśne screeny oraz trailer z obozu konkurencji z gębą Ruttera opowiadającym o wielkich zmianach to z góry powiesz, że gra jest wyśmienita? Nie widząc gry z perspektywy widecam, rozegraniem paru meczy? Trailer jest faktycznie beznadziejny z tym się zgadzam w 100 %, ale przecież on nie pokazuje nic konkretnego.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiam o konkurencji, tylko o tym co widzę, więc Lons - po co te aluzje?

Jak juz napisalem. Ocenilem to co zobaczylem - w skrocie, chuyowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer robi robotę, ale to tylko trailer niestety. Straciłem zaufanie do Konami w edycji 2008, 2012 już trochę lepiej i da się w to grać, jeśli dokonają również progresu w tym roku może być naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami coś dodaje , a nie naprawia ułomności tej gry. Znów mydlenie oczu. Dzięki Kisiel za wstawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to wiarygodne źródło, ale wiadomość więcej niż dobra, w edycji 2013 w Master League będzie dostępne Copa Libertadores, co wróży ni mniej ni więcej nowe ligi w PESie, Brazylijską i Argentyńską. Ja osobiście czekałem na te ligi. Mogli by dodać jeszcze z europejskich np. Rosyjską i Turecką.

Link: http://www.onlyproev..._medium=twitter

Edit: no i znowu podobno mają być dwa dema.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwsze demo Pes 2013 ma już być dsotępne w połowie lipca. Drugie przed samym wydaniem finalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy do Pro Evolution Soccer można wgrać patcha zmieniający licencje? Na PC zawsze wgrywałem takowe i jestem ciekawy czy dałoby się też na konsole nie przerabiając jej ani nie uszkadzając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy do Pro Evolution Soccer można wgrać patcha zmieniający licencje? Na PC zawsze wgrywałem takowe i jestem ciekawy czy dałoby się też na konsole nie przerabiając jej ani nie uszkadzając.

Tak da się. Kilka dni po premierze gry zwykle są już dostępne tak zwane Option Files stworzone przez użytkowników. Ściągasz odpowiednią wersję, kopiujesz pliki na USB, kopiujesz na PS3 (trochę czasu to zajmuje, średnio ok pół godziny) i masz poprawione wszystkie nazwy klubów bez licencji i ich loga, stroje, stadiony itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×