Skocz do zawartości
pablos_83

Sly Cooper: Złodzieje W Czasie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to Must Have. Lubię zagrać w takie gry od czasu do czasu. Lekkie i przyjemne. Jak Ratchet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i wiem, że będzie to genialna pozycja. Fajnie zrobiony powrót starej dobrej trójki chłopaków po latach, mistrzowska oprawa i animacja plus zachowanie starej mechaniki przy bezbłędnym wprowadzeniu nowych, idealnie pasujących elementów. Tak właśnie należy robić sequele. Stare, ale jednak nowe. Polecam ograć demko, platformowe mistrzostwo na PS3. W marcowym rozkładzie jazdy dla mnie pozycja nr 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierales demo z us?

Ach tak, zapomniałem dodać, że demko z US, bo na naszym nie widziałem. Na Gametrade przeczytałem, że jest i od razu ściągnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez zagralem juz w demko, co tu wiecej mowic. stary dobry sly, opowiesc tez szykuje sie super, mam nadzieje ze bedzie opcja z napisami, bo oryginalne glosy tych postaci nadaja duzo klimatu, w szczegolnosci Bentley. Wlasnie sobie przypomnialem jaki tytul dopisac do listy zakupow w tym roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo na PSN. Właśnie ściągam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu dema stwierdzam, że gierka będzie świetna. Jest klimat z poprzednich części, a gameplay daje masę zabawy. Jesy jeden problem według mnie - dobór polskiego głosu dla Bentleya. Niestety, ale aktor podkładający głos do Nefariusa z Ratchet & Clank 4 Za Jednego średnio mi tutaj pasuje. Gra się na prawde super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko czy jeżeli przegapiłeś jakiś skarb i chcesz wrócić do poprzedniego rozdziału a wiem że jest taka możliwość, to zalicza ci znalezione skarby w tym rozdziale, czy trzeba wszystko od nowa robić. Pytam bo nie chce się w pakować w powtarzanie kompletne rozdziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko czy jeżeli przegapiłeś jakiś skarb i chcesz wrócić do poprzedniego rozdziału a wiem że jest taka możliwość, to zalicza ci znalezione skarby w tym rozdziale, czy trzeba wszystko od nowa robić. Pytam bo nie chce się w pakować w powtarzanie kompletne rozdziału.

Po ukończeniu gry można też wrócić i powtarzać zadania. W każdej chwili zresztą. Zalicza wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z PSS posiada polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak naprawia się automaty do gier.

Trzeba wszystkie skarby znaleść na danej mapie . Jest ich 11 na każdej mapie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nerwów zabrał mi automat w Paryżu. Wszystkie tryby chakowania w jednym i nie można ani razu zawalić bo zaczynamy od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie, gdzie się 'sprawdziło mapę' ? Bo ukończyłem grę i niby w jakiejś misji/misjach nie zrobiłem tego, a robiłem w każdej. Tak samo nie wpadło mi trofeum za podłożenie 6 bomb Bentleyem, mimo, że zrobiłem to ponad 100razy. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nerwów zabrał mi automat w Paryżu. Wszystkie tryby chakowania w jednym i nie można ani razu zawalić bo zaczynamy od nowa.

Widzę że zdobyłeś platyne i mam takie pytanko jak zrobić trofeum z tymi 60 bobami bo wsadziłem im ze 200 bomb do kieszeni i tropik nie wpada na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=90hhjApB8j4 widzę że gość nie dokładnie wkłada bomby do kieszeni i zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zabrałem się za to trophy jak już ulepszyłem wszystkie postacie na maxa. Wtedy Bentley jakoś lepiej je przykleja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na PSS do 14 sierpnia za jedyne 59zł, dla posiadaczy PS+ 10% zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że może być w plusie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×