Skocz do zawartości
marcinka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

mnie najbardziej ciekawi kiedy wyjdzie cała grą, bo kupiłem season passa , a gra już zdążyła przewinąć się przez obniżki i playstation plus w usa , a wciąż jej nie mogę nawet ukończyć . Trochę głupio to rozegrali panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej ciekawi kiedy wyjdzie cała grą, bo kupiłem season passa , a gra już zdążyła przewinąć się przez obniżki i playstation plus w usa , a wciąż jej nie mogę nawet ukończyć . Trochę głupio to rozegrali panowie.

Weź mi nic nawet nie mów... <kurwicy dostaję>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na całe szczęście wstrzymał się z zakupem. Jak wyjdzie piąty odcinek to kupi się całość. Poza tym w SCEE kilka osób powinno dostać po premii do końca roku. Żenada.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam az wszystkie beda dostepne wtedy lykne calosc nie chce miec tego pociete na kawalki w odstepach czasowych z kosmosu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że 3 epizod dobry tak jak poprzedni. Wydawał mi się być krótszy jak poprzednik, ale jednak fabuła potrafi zaskoczyć w niektórych momentach. Był jeden taki moment, że uroniłem łzę. Ja tak mam, bo w grę się wczuwam na maksa. Takie wątki są poruszane, które zasługują na medal, za sam pomysł wykreowania takiej fabuły, no coś pięknego. Nic tylko czekać na kolejny epizod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...ściągam 3 epek TWD i instaluje...ale po zainstalowaniu nie pokazuje mi się ikonka do odpalania go...wiecie może co mogło pójść nie tak ?

EDIT: dobra problem rozwiązany...trzeba mieć minimum pierwszy epek żeby odpalić resztę...

EDit2: ogrywając 3 epek doszedłem do pewnego momentu i po prostu potem siedziałem z gałami wystrzelonymi z orbit i szczeną na glebie...warto było wydać każdy grosz na TWD...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści, twórcy mają w planach drugi sezon. Nic dziwnego skoro gra sprzedaje się znakomicie.

Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby wydawali na okręślony czas, to będę ich po rękach całował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie poradnik po polsku. Bo jestem słaby j. angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie poradnik po polsku. Bo jestem słaby j. angielskiego.

Możesz pobrać wersję na steamie, tam jest po polsku. W tym przypadku, to trzeba by było wszystkie dialogii tłumaczyć na polski z angielskiego, ale komu by się to chciało robić. Poza tym wg mnie nawet jak ktoś za bardzo słabo angielski to i tak pewne rzeczy zrozumie, albo się domyśli. Także bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na starcie subskrypcje na wszystkie epizody i jak na razie nie żałuje ani jednej wydanej złotówki. Jak na razie najlepszy epizod to epizod 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowego sezonu ponieważ ten się jeszcze nie skończył...chyba jeszcze dwa epki zostały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodziło mi o nowy epizod, miałem napisać epizod napisałem sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodziło mi o nowy epizod, miałem napisać epizod napisałem sezon :biggrin:

US ma mieć dzisiaj, natomiast my znowu będziemy musieli pewnie z 2 tyg. poczekać, porażka jakaś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam twórcy napisali że do końca roku wyjdzie ostatni epek,...czyli my pewnie zakonczymy obecna historię w styczniu albo lutym 2013...

The Walking Dead

Jutro odbędzie się premiera czwartego epizodu gry The Walking Dead w usługach cyfrowej dystrybucji na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Cena pojedynczego odcinka o nazwie Around Every Corner zostanie utrzymana na poziomie 4,99 dolarów (ok. 16 złotych bez podatku VAT) lub 400 punktów Microsoftu. Na PC oraz PlayStation 3 możliwe jest nabycie całego sezonu składającego się z pięciu epizodów za 24,99 dolarów (ok. 80 złotych bez podatku VAT).

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 października 4 odcinek trafi na europejskie PSS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie i Panie jeszcze 2 dni do nowego epka...i od razu dostaniemy do niego patcha który ma podobno wyeliminować błąd z kasowaniem save'ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komuś save się pokasowały ?? widzę grubo wszystko tylko na ilość nie na jakość :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...po zagraniu w nowy epek jakieś 5% osób narzekało że ich save został skasowany całkowicie i nie mieli już swoich wyborów w grze zaznaczonych...zresztą ja też miałem buga w poprzednim epku...kiedy wychodziło się podczas jazdy pociągiem to jedyne co widziałem to niebo i latające drzewa...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×