Skocz do zawartości
alfik

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sztywno lata ten nasz bohater i strzela jakby kapiszonami ale co z tego to jest gra w klimatach horroru i już to wystarczy żeby ten tytuł stał sie dla mnie chyba na dziś dzień najwyżej w hierarchii do nabycia. Klimat jest nieziemski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy w kolejności priorytet nexgenowy (razem z mgs5) dla mnie... lykam na premierę w wersji ps4... nowe gameplaye pokazują moc tytułu... może byc świetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ,wielka szansa na odrodzenie prawdziwego horroru. Ostatnim dobrym straszydłem był SH : THE ROOM. Nie wiem, grając w OUTLAST , DEAD SPACE 1,2 nie spotkałem ani jednego strasznego momentu, grając w nocy na słuchawkach. Nadzieja w The Evil Within. Liczę na świetny klimat i straszenie na większym poziomie niż wyskakiwanie śmiesznych potworków zza rogu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacje bohatera i innych postaci to jest jakiś dramat. Wygląda to jak Alone in the Dark 4 z 2001 roku. Albo nawet gorzej... Widać wyraźnie, że nawet grający miał spore problemy z opanowaniem tego klocka. Fakt, że dookoła pełno krwi i brudu nie musi wcale oznaczać, że gra będzie dobra. Póki co jestem raczej sceptycznie nastawiony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten temat o Evil Within jest pusty nikt nie czeka na ta grę ? wiem że pewnie wiele osób czuje nie smak że nie będzie nawet PL napisów.

 

tumblr_n98nu57Eq61s7ncnno1_500.gif

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten temat o Evil Within jest pusty nikt nie czeka na ta grę ? wiem że pewnie wiele osób czuje nie smak że nie będzie nawet PL napisów.

 

tumblr_n98nu57Eq61s7ncnno1_500.gif

Sam sobie odpowiedziałeś po decyzji o braku pl nastąpiła u mnie całkowita znieczulica na ten tytuł i chyba nie tylko u mnie widząc komentarze do tej gry na stronach. Wszyscy niemal zlinczowali Cenędzę i dobrze. Po prostu ogra się kiedyś jak będzie za 50 zł. Ta gra bez zrozumienia fabuły traci dla mnie 50 % swojej wartości. Z gry niemal oczekiwanej jako numer 1 spadła na samo dno kolejki. Kasa idzie do panów z segi na Aliena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza strata, ja łyknę na premierę, spodziewam się raczej chłodnego przyjęcia tytułu ze strony branży, pewnie będą zarzucać, że archaizmy, że za trudno, że klisze, że tanie chwyty, że drętwo itp. Tak mi się wydaje, że to będzie taki RE 4 w next-genowej oprawie. Fani old schoolu będą wniebowzięci, ale to raczej będzie mniejszość, spodziewam się słabej sprzedaży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet "RE4 w next-genowej oprawie" przyjmę z otwartymi ramionami ;). Niestety, ta generacja to był śmiech na sali, jeśli o porządne survival horrory chodzi. Czekałem, czekałem i się nie doczekałem kolejnego Siren (Blood Curse było bardzo dobre), a Fatal Frame zostało ostatecznie zagarnięte przez Nintendo. SH: Homecoming to tragedia, a niezły Downpour leżał technicznie.

 

Nie wiem wprawdzie czym dokładnie TEW będzie straszyć (dotychczasowe gameplaye sugerują jednak klimat bliższy klasycznym Residentom), ale mam nadzieję, że zostanie przyjęte na tyle dobrze, by nie było znowu ględzenia, że "na horrory nie ma miejsca".

 

Pozostaje jeszcze Alien: Isolation, ale to już mimo wszystko bardziej nowa generacja.

 

 

Wszyscy niemal zlinczowali Cenędzę i dobrze.

Dziwne, bo ja o żadnym linczu nie słyszałem. A już na pewno nie o tym, że niemal WSZYSCY w tym linczu brali udział. Tak samo zresztą, jak "wszyscy" się na nią wypieli, gdy dorzuciła do BioShocka Infinite darmowego Season Passa.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jest taka posucha w Horrorach że kupie ta grę najwyżej jak ja ogram sobie i nie będzie rewelacyjna to sprzedam.Niestety też nie spodobało mi sie że gra nie dostanie nawet napisów PL na konsole bo jak ktos wyżej napisał fabuła straci na tym 50% co jest przykre

 

 

Zrobiłem sobie nawet intro bo mam zamiar nagrywać gre na YT

 

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Pozostaje jeszcze Alien: Isolation, ale to już mimo wszystko bardziej nowa generacja (...).

 

Z ciekawości, dlaczego bardziej nowa generacja? Jedno i drugie wychodzi również na ps3, przy czym Alien nawet w dobrej cenie. Aż taki różnic w grafice i ficzerów się nie spodziewam.

Dziwne, bo ja o żadnym linczu nie słyszałem. A już na pewno nie o tym, że niemal WSZYSCY w tym linczu brali udział. Tak samo zresztą, jak "wszyscy" się na nią wypieli, gdy dorzuciła do BioShocka Infinite darmowego Season Passa.

Ten typ tak ma i wylewa pomyje na każdy tytuł pozbawiony lokalizacji, przy okazji cierpiąc za miliony.

Swoją drogą też nie spodziewam się wielkiej sprzedaży, ani ocen. Może być podobnie, jak w przypadku Shadows of the Damned, choć tu ma być bez jaj. Tytuł wychodzi w najgorętszym okresie, a sama kampania marketingowa jest mizerna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z ciekawości, dlaczego bardziej nowa generacja? Jedno i drugie wychodzi również na ps3, przy czym Alien nawet w dobrej cenie. Aż taki różnic w grafice i ficzerów się nie spodziewam.

 

Chodzi mi o fakt, że nowe konsole są już jakiś czas na rynku i nie da się mimo wszystko ukryć, że priorytetowo traktowane są właśnie nextgenowe porty ;). Nie sugeruję tu absolutnie, że wersja na PS3 będzie w tyle - po prostu poprzednia generacja (a przynajmniej jej najlepsze lata) przeminęły bez specjalnych fajerwerków w temacie survival-horror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem preordera i czekam do 14 października podobno maja mi przysłać wersje z DLC Pack i smyczą z logiem gry,nagram też materiał z tej gry to podrzucę

Dobra ludzie już na pewno gracie w Evila wiec niech sie ktoś wypowie na temat tej gry :biggrin:

I tak kto chciał to sobie zobaczył jak wyglada TEW na PS3 ale właśnie nagrałem sobie jeden odcinek z wersji na PS3

Edytowane przez kill
Nie piszemy posta pod postem! Używamy opcji Edytuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem TEW przejście gry zajęło mi około 14h,brakowało takiego tytułu z takim klimatem,gra jest podobna do czwartej części Resident Evil ale to zdecydowanie na plus.Fabuła dość mocno pokręcona a zakończenie zdecydowanie otwiera furtkę na druga cześć na co oczywiście liczę dość fajny wygląd niektórych przeciwników głownie podobał mi sie The Keeper i Ruvik na minus tej gry zaliczam troszkę sztywne sterowanie i tak jak wielu pisało wyżej główną postać, nie ma wyrazu jest jakaś taka niemrawa dialogi z dupy i chyba silnik gry IdTech5 momentami na PS3 tak dogrywa otoczenie że oczy mi wykrzywiało

 

Grafika (PS3) 7/10

Fabuła 7.5/10

Muzyka 8/10

 

Ocena ogólna:

8/10

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wieści odnośnie polskiej wersji? Nie wiem czy kupić teraz, czy zaczekać o ile taka się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wieści odnośnie polskiej wersji? Nie wiem czy kupić teraz, czy zaczekać o ile taka się pojawi

 

Jedynie na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, przeszedłem całą grę na Survivalu ale nie odblokowały mi się Nightmare ani Akumu? Chciałem zacząć grę od nowa na new game + i mam znów do wybory tylko casual i survival, ktoś wie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem w rozdziale 9 i co wyjdę na hol lub schodami pobiegje do góry to pojawia się koleś w kapturze podobny troche do assassyna i mnie załatwia. O co kaman.

Btw gierka jest wspaniała, klimat, oprawa, świetne dźwięki, psychoza i odczucie lęku oraz niepewności to jest to co cenię sobie. Tytuł ten to mieszanka residenta z silent hillem i nie obchodzą mnie opinie recenzentów ale ten horror do mnie przemawia, jest strasznie, obco, brudno, lękliwie, niepewnie. Ja dałem się wciągnąć, poczułem klimat i gram powolutku choć killroomy psują lekko klimat survivalu to jakoś to przełknąłem i nie przysłania mi to ogólnego bardzo dobrego wrażenia o grze.

Jak przejść gościa w kapturze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Ruvik, jak się pojawi to musisz przed nim uciekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, przeszedłem całą grę na Survivalu ale nie odblokowały mi się Nightmare ani Akumu? Chciałem zacząć grę od nowa na new game + i mam znów do wybory tylko casual i survival, ktoś wie dlaczego?

Mam tak samo. Ale doszedł mi karabin i RPG tylko skąd brać ammo do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×