Skocz do zawartości
ONE

Playstation All-Star Battle Royale

Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej czytam o tej grze tym bardziej się do niej przekonuje. Grać samemu to pewnie kicha ale z kumplami przy jednej konsoli to musi być miazga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako maniak nintendowego smash brawla przy sporej ilości browarków = przy pierwszym weekendzie z kumplami przy jakimś żywcu wiem co kupię bez zastanowienia... Tego typu gra nie ma sobie równych dla lwów kanapowych!!! Jeżeli będzie tak dobre jak konkurencja od niny brać za każdą kasę (ja tak zrobię) - 3 kupli + ty+ hektolitry piwa+ taka bijatyka = noc z głowy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysyłają kody do bety ja się załapałem,zasysam,zainstaluje i zobaczymy co to za twór.Beta waży 584mb.

Gra jest online właśnie wyszukuje jakiegoś przeciwnika można też wyslać inv do znajomego.4 players 5 postaci do wyboru.

Niezła młócka,W skrócie.Mała arena,super ciosy,bronie do zmiany pojawiające się na planszy i totalny chaos.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna gra - pełna wersja zagości na półce...

Nie wiem czy mogę to napisać (gdyby coś to proszę o wycięcie) - jedyny zgrzyt jaki powinni naprawić, to balans postaci - z 5 dostępnych, jedna jest zbyt "wymaksowana" w stosunku do pozostałych...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o kilzona bo to co on wyprawia to jakaś masakra niewinnych owieczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej o GoW'a - zwłaszcza przy 3 poziomie, a najsłabiej wypada Parappa (czy jak mu tam)...

I mam nadzieję, że coś w stylu drużynowej bitwy będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taki problem. Otóż nie mogę dołączyć do żadnej walki i nie wiem czy to moja wina czy też serwerów. Raz udało mi sie zagrać a teraz mam, że przeciwnicy znalezieni ale połączyć nie może, po paru minutach wyskakuje, że wystąpił błąd przy połączeniu wszystkich "klientów"... mieliście podobny problem? Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego - łączy się bezproblemowo, czasami tylko trwa to kilkadziesiąt sekund dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

również zassałem betę zainstalowałem ale mam błąd wyskakuje mi że nie mogę grać bo mam złe ustawienia video czy to przez to że nie mam podłączonej konsoli przez hdmi? miał ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czytałem o tym moim problemie i nie tylko ja takowy posiadam... cholerka, dostałem dostęp do bety ale w nią nie pogram. Co do video, to pewnie masz racje papi, ja mam pod HDMI podłączone i tego błędu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

również zassałem betę zainstalowałem ale mam błąd wyskakuje mi że nie mogę grać bo mam złe ustawienia video czy to przez to że nie mam podłączonej konsoli przez hdmi? miał ktoś podobnie?

Mam tak samo, bodajże to jest błąd 800 coś tam; posiadam telewizor SD. Czyżby gra chodziła tylko na "płaskich" TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze strasznie się grzeję na tę grę, kiedyś miałem na pc emulator n64 i grałem na nim ze znajomymi w super smash bros - jedne z najlepszych i najsmieszniejszych potyczek multi. Obowiazkowo na 4 padach :-)

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem kilka meczów. Pierwsze wrażenie - maleńkie plansze (wydają się mniejsze i mniej urozmaicone niż te w SuperSmashBross na N64) i OGROMNY chaos podczas gry. W pewnym momencie grało czterech Kratosów i rozeznanie się w tym, który jest mój naprawdę nie było zbyt wygodne.

PS. beta jest w PL wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem kilka meczów. Pierwsze wrażenie - maleńkie plansze (wydają się mniejsze i mniej urozmaicone niż te w SuperSmashBross na N64) i OGROMNY chaos podczas gry. W pewnym momencie grało czterech Kratosów i rozeznanie się w tym, który jest mój naprawdę nie było zbyt wygodne.

PS. beta jest w PL wersji.

Podpisuje się pod tym.

Faktycznie chaos nieziemski i plansze maleńkie, choć trzeba przyznać, że są pomysłowe i dynamicznie się zmieniające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 razy i już mam dosyć. Beta poleciała z dysku.

Nie będę oryginalny - chaos z tym kojarzy mi się ta gra.

Wszystko dzieje się za szybko, często traci się z pola widzenia swoją postać, postacie też się mylą (w pełnej wersji powinno nie być możliwości dublowania bohaterów)

Taka młócka "na jana", bez momentu zastanowienia i jakąkolwiek taktykę.

Sam pomysł jest ok, ale tempo za wysokie i to z 2 razy.

Granie na 40 calowym ekranie to katorga, nawet nie chcę sobie wyobrażać jak gra się w to na PS VITA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wywaliłem. Jedyna gra w której dostaję tak ostro po dupie, nawet nie wiedząc kiedy.

Szkoda, bo pomysł był fajny. Brak dubli + zmniejszenie tempa zdecydowanie wpłynęłoby na plus.

Po raz kolejny cieszę się, że dzięki ps+ ominął mnie zakup w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami. totalny chaos. już z dysku poleciało. plus tylko za lokalizację bety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie bete na PSV....jeżeli ktoś myślał że na handheldzie to może będzie znośne to mówię od razu...OMIJAJCIE ALL_STAR BATTLE ROYALE SZEROKIM ŁUKIEM...ta gra jest tak chaotyczna i nie da się w nią grać że to aż boli...lepiej kupić sobie SFxT na PSV zamiast tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko co powiedzieli przedmówicy. Za szybko, za chaotycznie i efekt "gdzie-jest-moja-postać?!".Ehh wolałbym żeby to była bijatyka w stylu Tekken-a z postaciami z uniwersum PlayStation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×