Skocz do zawartości
ONE

Playstation All-Star Battle Royale

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam wszystko co powiedzieli przedmówicy. Za szybko, za chaotycznie i efekt "gdzie-jest-moja-postać?!".Ehh wolałbym żeby to była bijatyka w stylu Tekken-a z postaciami z uniwersum PlayStation.

Dokładnie. Ja czekam na najnowszą bijatykę od twórców Mortala, bo to jest totalne nieporozumienie.

Z drugiej strony przy takiej ilości świetnych gier mój portfel odpocznie.

btw. ostatnio pobrałem to drugi raz, chciałbym mieć pewność, że to nie dla mnie.

1 mecz i od razu 3x Krtaos = dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę :P naprawdę po super smash bro brawl z wii lece jak lampucera widząca łysą głowę i golfa na takie tytuły.

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą co za debil tam w Sony wymyślił, żeby w ogóle tą grę na Vite portować. Grając na 32 calowym tiviku nie za wiele widziałem, a co dopiero na ekraniku przenośnej konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jeśli w marketach typu Saturn/Media Markt w działach związanych z multimediami/grami pracują ludzie, którzy kompletnie nie mają pojęcia na temat towaru wystawianego na półkę. Zaskoczony jednak jestem, że tak szybko gra pojawiła się w magazynach... Ciekawe, czy z innymi produkcjami też tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie kogos z PSV kto jest napalony na ASBR to kupcie na trzech ponieważ do każdej wersji na PS3 powinien byc dodany kod na darmowe pobranie pełnej wersji na PSV...a tak to wg. mnie nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, pograłem chwilę i tak:

- na razie nie opłaca się kupować gry, najnowszy patch (1.02) coś popsuł i nie ma możliwości gry online!!!

- system walki jest bardziej wymagający niż myślałem, wciskanie na pałę przycisków w gó..o sie obraca i dostaniemy baty

- gra bardzo relaksująca i odstresowująca, jednak dosyć szybko się nudzi dlatego nie ma mowy o graniu po kilka godzin

- w grze jest masa pierdół do zbierania, dlatego jak ktoś to lubi to dla niego istny raj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje sobię ją kupić ale chciałbym zagrac w jakies demo czy jakas darmowa wersje.Mowią że jest super i z recenzji i trailerów to wynika.Nie wiecie skąd można skołować jakąś beta wersje czy demo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby dobic ten jedyny trofik z dlc ktory dodatek nalezy wykupic?

prosilbym o bezposredni link do pctowego psstore

z gory dziekuje pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie od dwóch dni i powiem ze mega gierka. O ile po ogra iu cena na psv pasbr w ogóle mnie nie podeszło, tak na ps3 jest mega zabawa z kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakiś tryb fabularny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakiś tryb fabularny ?

 

Jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos w ogole? brakuja mi trofiki online do platyny szukam pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram, gra na pierwszy rzut oka średnia ale jak ogarniesz system i znajdziesz postać która ci podpasuję to gra się BDB .

No i całe te universum ps3 :)

Wszystkie postacie areny itd wrzucają banana na michę .

Nie mówiąc o filmikach i specjalach poszczególnego poziomu .

Warto pograć aby to zobaczyć a później no cóż gra nie ma zbyt wielkiej głębi ale gra się spoks .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozegrać tryb rywalizacji z przeciwnikiem w sieci? i te combosy bo nie mam ich w trybie treningowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rywalizacja po sieci dziala tylko jak kogos zaprosisz. Do beztroskiego mordkobicia z randomami sluzy turniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie zostały mi 3 trofea z combo, rywalizacja, nie zginąć w online match i 14 przejść trybu zręcznościowego różnymi postaciami i platynka w 2 dni hmm fajnie :biggrin:

Edytowane przez MaJJkell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te ostatnie dlc to co to jest? jakies platne? z 1 srebrnym pucharem?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te ostatnie dlc to co to jest? jakies platne? z 1 srebrnym pucharem?...

 

Miejscówka dla Nariko do wyrwania ze store za 8,25 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie zostały mi 3 trofea z combo, rywalizacja, nie zginąć w online match i 14 przejść trybu zręcznościowego różnymi postaciami i platynka w 2 dni hmm fajnie :biggrin:

 

Combo ma tylko dwa trofea, rywalizacja wpadnie sama praktycznie tak samo jak reszta. Ja wbilem wszystkie i nawet o tym nie wiedziale a po prostu z godzine moze dwie online pogralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×