Skocz do zawartości
ONE

Playstation All-Star Battle Royale

Rekomendowane odpowiedzi

combo w samouczku mnie tak wkurzyło , myślałem że rzuce padem :P a te dwa trofea w tybie treningowym ciezko zrobic? bo samo zrobienie samouczka z combo mi troche zajeło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze wystarczyło odpalic naukę ciosów i wybrać cios nr 10 i go wykonać żeby zaliczyć trofik? Nie musiales wszystkich robić. Najlatwier trofik za 70ap zrobić kratosem. Wybijasz przeciwnika w góre, doskakujesz i klepiesz kwadrat i wpada 75ap.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadła platyna,najnudniejsza gra w jaką grałem.Ten cały tryb Story Mode jest  strasznie męczący,całą grę można przejść wciskając tylko kwadrat.Gdyby nie była w plusie to w ogóle bym o niej słyszał,gra ląduje u mnie w przedział szybkiego zapomnienia.Nie prędko o niej pomyślę.

 

PS.To była ostatnia moja gra na PS3,od dziś całą swoją "energie" skupiam tylko i wyłącznie na PS4 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się świetnie bawię do tej pory a gre mam już kilka dni ;D Mega się gra ze znajomymi albo ludźmi online, jednak fakt faktem. Ta niby fabula jest denna jak stado gwoździ bez łebków. Dobrze chociaż że jest krótka i w 20-30 minut można przejść jedną postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się świetnie bawię do tej pory a gre mam już kilka dni ;D Mega się gra ze znajomymi albo ludźmi online, jednak fakt faktem. Ta niby fabula jest denna jak stado gwoździ bez łebków. Dobrze chociaż że jest krótka i w 20-30 minut można przejść jedną postacią.

 

Ale za jakie czeluści tego świata mam to przechodzić 20 razy,mi po 3 próbach już się odechciało grac w ten tytuł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ją robię to ba spokojnie. 2-3 fabulki lecę a potem tylko online lub kanapowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli online można grać na PS3? Bo do pobrania jest pass ale to na PSV, a przy PS3 jest za 42 zł.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli online można grać na PS3? Bo to pobrania jest pass ale to na PSV, a przy PS3 jest za 42 zł.

Spokojnie możesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje i próbuje tym kratosem i nic.. ustawiam 3 postacie ciskam kwadrat ale cały czas combo 50-60 max był 68 .. nie moge tego 75 dobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to combo łatwo Raidenem wpadło podczas normalnej gry jak jeszcze sterowania nie znałem :-) Co do kratosa to spróbuj -> kwadrat, kwadrat, trójkąt(przytrzymaj, wtedy Kratos wyskoczy razem z podbitym przeciwnikiem w górę) i w powietrzu spamujesz kwadrat. Jakoś tak to szło.

 

Jak co podaje link do  fajnego poradnika z trofeami do tej gry:

 

http://hcgamer.pl/gra/playstation-all-stars-battle-royale-ps3-35092

 

 

Powodzenia

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej walki jako Toro albo Suckboy :/ To jest porażka, nimi się grać nie da.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak na razie gra parappą zmęczyła, szczególnie jak jest rozgrywka na 4, kamera oddala się i przybliża - panuje istny chaos, a ta postać walczy na bardzo bliski kontakt (krótkie łapki:-)) i ciężko mi było kogoś trafić. Suckym i Toro na razie nie grałem jeszcze,

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to combo łatwo Raidenem wpadło podczas normalnej gry jak jeszcze sterowania nie znałem :-) Co do kratosa to spróbuj -> kwadrat, kwadrat, trójkąt(przytrzymaj, wtedy Kratos wyskoczy razem z podbitym przeciwnikiem w górę) i w powietrzu spamujesz kwadrat. Jakoś tak to szło.

 

Jak co podaje link do  fajnego poradnika z trofeami do tej gry:

 

http://hcgamer.pl/gra/playstation-all-stars-battle-royale-ps3-35092

 

 

Powodzenia

wpadło podczas normalnej gry? to nie trzeba robic tego w trybie treningowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być w Practice. Tam to jest banał to zrobić. Dodajesz 3 bierne boty i klepiesz je w tym samym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharki online da się zrobić samemu grając z randomami czy konieczna jest ustawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharki online da się zrobić samemu grając z randomami czy konieczna jest ustawka?

zalezy jakie, tam gdzie masz napisane ze musisz wbic w dobieranej grze online to na ustawce Ci to nie wpadnie. Trofea w tej grze to banal, najtrudniejsze z online to zabic 3 ludzi super ciosem (czyli wybieramy postac ktora zabija wszystkich gdy osiagnie 3 poziom, ja zrobilem to tym psem czy co to jest z mikrofonem za 2 podejsciem) oraz nie zginac podczas meczu (tutaj polecam 2vs2 i trzeba miec ciut farta zeby trafic na ogarnietego goscia w teamie z duzym lvlem, gral Zeusem i zmasakrowal sam tamten zespol w paredziesiat sekund).

Wczoraj mialem taki motyw, przestraszylem sie z poczatku ze cos z konsola nie tak bo mialem kiedys takie jazdy z karta graficzna gdy sie przegrzewala, po resecie na szczescie wszystko wrocilo do normy.

https://www.youtube.com/watch?v=4QDdhKxqyWo&feature=youtu.be

no to zostalo z 10 przejsc i platyna siada, gra od razu poleci z dysku. Zla nie jest ale jakos mnie nie wciaga.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś szybko zrobić trofeum "Zdrowa Rywalizacja"  (trzeba rozegrać mecz online ze znajomym )? Niedługo przychodzi kupiec na konsolę, a tylko tego trofeum mi brakuje. Miłoby było wbić platynę na pożegnanie ze starą generacją :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×