Skocz do zawartości
pablos_83

Spec Ops: The Line

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry patent na pary trofek za wybory moralne to zrobienie ich za jednym razem. Zdobywasz trofkę za dowolny wybór i w chwili gdy ci wyskakuje w rogu trofka to natychmiast pauzujesz i wczytujesz pkt kontrolny - wybierasz drugą opcję i 2 trofea masz za jednym razem .

 

 

Trofeum All You Can Be - najszybszy sposób to zabicie wszystkich w epilogu na najniższej trudności. dosłownie 2-3 minuty i po sprawie

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Spec Ops'a na poziomie Fubar i przyznam, była to nie lada próba cierpliwości dla człowieka i trwałości dla pada. Ale pomimo wielu prób i nerwów było warto spędzić z tą pozycją trochę więcej czasu. Może sterowanie czasem nie działa tak jak powinno, może inteligencja Twoich kolegów mocno kuleje to i tak całość broni się grywalnością, historią, podejściem to tematyki i bardzo dobrze napisanym głównym bohaterem.

Edytowane przez czombersanok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kończę powoli jako kolejny tytuł z kupki wstydu i to naprawdę wstyd że nie grałem od początku jak kupiłem. Zabija klimatem, dość brutalny, realia konfliktu zbrojnego przedstawione bez mydła, co zwraca uwagę, zajebista muzyka szczególnie w jednym momencie pod koniec w sumie gry. Owszem grafika średnia, precyzja strzału też średnia, ale sam odbiór wersji fabularnej z całą tą otoczką jest przedni. Mocny tytuł z mocną 7/10/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde całkiem fajna ta gra. Dopiero teraz się za nią zabrałem by ograć coś na szybko z kupki wstydu. Świetny klimat...wiadomo grafika to poprzednia generacja, ale wygląda to całkiem dobrze. Muzyka spoko i fabuła też daje radę. Jest ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde całkiem fajna ta gra. Dopiero teraz się za nią zabrałem by ograć coś na szybko z kupki wstydu. Świetny klimat...wiadomo grafika to poprzednia generacja, ale wygląda to całkiem dobrze. Muzyka spoko i fabuła też daje radę. Jest ciekawie.

 

Poczekaj, aż poznasz zakończenie, a i jeszcze po drodze jest niezły mindfuck. Spec Ops to jedna z najlepszych fabularnie gier poprzedniej generacji. Gameplayowo też stoi na wysokim poziomie, no i ma znakomity klimat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde całkiem fajna ta gra. Dopiero teraz się za nią zabrałem by ograć coś na szybko z kupki wstydu. Świetny klimat...wiadomo grafika to poprzednia generacja, ale wygląda to całkiem dobrze. Muzyka spoko i fabuła też daje radę. Jest ciekawie.

 

Co do grafiki uwazam ze byla naprawde dobra, jesli jestes choc troche dalej niz intro, to z pewnoscia powinnes juz zwrocic uwage na niemego bohatera czyli dubaj, to tlo sie zmienia a ja lapalem sie nie raz i nie dwa na tym ze podziwialem rozne widoki ktorymi karmila mnie gra. To niedoceniony tytul ktory naprawde warto ograc - tymbardziej ze ma dobra historie. Milej zabawy!

 

 

Poczekaj, aż poznasz zakończenie, a i jeszcze po drodze jest niezły mindfuck. Spec Ops to jedna z najlepszych fabularnie gier poprzedniej generacji. Gameplayowo też stoi na wysokim poziomie, no i ma znakomity klimat.

 

Gamplay jest dobry z malymi potknieciami, ale patrzac na caloksztalt te mozna wybaczyc. Co to reszty - powiedzialbym ze to jeden z lepszych fabularnie shooterow.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie tak...miażdży ale tylko w wersji rozszerzonej czyli podstawowe + ukryte. Wtedy to jest dopiero miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie tak...miażdży ale tylko w wersji rozszerzonej czyli podstawowe + ukryte. Wtedy to jest dopiero miazga.

 

To tam było jakieś ukryte zakończenie? No to sobie Jutubek przekopię, bo pewnie warte ujrzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie tak...miażdży ale tylko w wersji rozszerzonej czyli podstawowe + ukryte. Wtedy to jest dopiero miazga.

 

Zakonczenia byly chyba 3? jesli sie nie myle.

I jesli dobrze pamietam wystarczylo tylko ostaniego save wczytac zeby inne wybrac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem tylko o dwóch. Pierwsze odkryłem normalnie, drugie już na YT. Trzecie jest dla mnie nowością i chętnie się z nim zapoznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...po normalnym zakończeniu

 

 

nie daj się zabrać do domu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenia są 4.

1. Samobójstwo

2. Ewakuacja

3. Zabicie wszystkich żołnierzy podczas epilogu

4. Śmierć Walkera z rąk żołnierzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×