Skocz do zawartości
pablos_83

Spec Ops: The Line

Rekomendowane odpowiedzi

To sory, nie czytam recenzji, bo boję się spoilerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyląduję 31 lipca w Plusie. Z pewnością wiele osób nie miało okazji ograć w tym np. ja i będzie można się przekonać czy to naprawdę "czarny koń" jakim go niektórzy malują. Troche mam w ostatnim czasie przesyt TPSów więc najpierw pogram w inne gry ale z pewnością i dla Spec Opsa kiedyś się znajdzie czas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dobra... spodziewałem sie srednikaka... kupiłem te pol roku temu używek z empiku i zachwyciłem sie fabułą oraz samym dubajem... klimat nieziemski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek na Fubar  ( podobnie jak w Dukem Nukem Forever), cholernie ciężko, crushing w uncharted to przy tym Easy :)

Gra ogólnie świetna, Czas Apokalipsy w wersji pustynnej :-) Moment w który gościu napiernicza do nas z helikoptera podśpiewując sobie przy tym - od razu nasuwa się skojarzenie z pewną sceną z filmu Copolli.

Co do Copa to sprawdziłęm i nikogo do gry nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu od pierwszych misji mam problemy? Nie mogę strzelać, wydawać komend itp. R2, L2, R1, L1 - brak reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy można kampanię przejść w coopie ?

nie ma takiej możliwości  gra jest zrobiona tylko pod jednego gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne gierka. Przechodzi się niemal jednym tchem. Wrogów przyjemnie się pacyfikuje :thumbsup:

Gdyby nie PS+ z pewnością bym tego dzieła nie poznał. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na plusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whoa, ta gra jest DOBRA! Pod płaszczykiem prostej, acz satysfakcjonującej strzelanki z system osłon kryje się ambitniejsza produkcja, skupiająca się na fabule i niewygodnych, trudnych kwestiach. Do tego gra oferuje zawiera sporo zapadających w pamięć lokacji, niezłą ścieżkę dźwiękową, i takie smaczki jak zmiana animacji egzekucji czy wypowiadanych przez głównego bohatera komend wraz z przebiegiem gry i brnięciem w coraz większe bagno. Aż mi wstyd, że dopiero teraz, dzięki plusowi,  się za tą  produkcję zabrałem.

 

No i gra ma chyba najładniejsze obrazki trofeów na ps3 :)

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem jakis czas temu, potwierdzam gra jest swietna fabularnie, technicznie tez bez zarzutu.. niektore sceny, lokacje masakra.. z jednej strony szkoda ze cos czego nie mialem nie trafilo sie w plusie, ale z drugiej wiele osob zagra w spec opsa, bo moim skromnym zdaniem ta gra jest niedoceniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy a powiedźcie jak jest z tym Expem, zdobywa je się podczas gry single i co?? jakieś skille są czy perki??

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry o ile zauważyłem nie zdobywa się żadnego expa poza postępem w pucharkach. Nie zdobywa się też żadnych skill i perków w singlu.

Ja mam trochę odmienne zdanie i uważam że gra jest słaba/przeciętna ponieważ

-krótka

-cały czas ten sam schemat gry i podobny styl graficzny lokacji

- mała ilość broni, fajnie było by gdyby istniały modyfikacje broni

- fabuła mi nie przypadła do gustu bo jest dziwna i te zakończenie. Niby to coś nowego ale jakoś to wszystko nie trzyma się kupy

- boty i rozkazy. Wszystko fajnie ale mogli to jakoś lepiej rozwinąć i dodać komendy typu " broń się, wycofaj, idź do punktu" bo tak naprawdę nie mamy żadnego wpływu co robią boty. Na niższych trudnościach brak komend nie przeszkadza ale na najwyższych trudnościach jeżeli 2 boty padną z własnej głupoty to jest bardzo mała szansa na to że uda nam się je podnieść bo na 99% zostaniemy zastrzeleni. Oczywiście jeżeli któryś z botów umrze to jest game over. Tu kłania się ghost recon future soldier

na plus zaliczyć można

- akcja z helikopterem i wieżą :)

- 14 rozdział

Gra w mechanice przypomina bardzo uncharted (system zasłony, strzelanie ) tylko jest wjęcej strzelania. Gra jest teraz za darmo w plusie więc zdecydowanie polecam tym bardziej że spec ops przechodzi się w kilka godzin. Szkoda że w grze nie ma więcj pokręconyc akcji i więcej humoru ale wtedy nie byłby to tytuł z gatunku dramat wojenny.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ma byc rodzajow broni ? przeciez tam nie bilo sie 50 narodow by byly porozrzucane setki rodzajow broni.. styl graficzny lokacji ? a co dzungle mieli zrobic ? tu akurat fajnie to zrobili..a fabula nie jest dziwna, a klimatyczna.. ja sie ciesze ze nie rozbrajalismy w ostatniej chwili atomowki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może z ilością broni przesadziłem. Styl graficzny przez całą grę jest taki sam czyli pustynia + budynki. JA jestem raczej zwolennikiem gier gdzie zmienia się otoczenie (jeden rozdział w dżungli, inny w lesie, następny na terenach miejskich itd. lubię urozmaicenie ). Atomówki na końcu się nie rozbraja co nie zmienia faktu że zakończenie jest takie samo jak w 90% gier czyli Mega arenka gdzie rozwalamy dziesiątki wrogów :) Ostatnie 5 min jest inne to fakt ^^.

Porównajmy spec ops do BF 3. Singiel moim zdaniem jest lepszy zdecydowanie w BF 3 bo jest bardziej urozmaicony i ogólnie ciekawszy a multiplayera nie ma co nawet porównywać :). Jeżeli Bf oceniam na 8+ to spec ops zasługuje na leciutko naciąganą 7. Być może lepszym porównaniem jest Ghost recon future soldier który również moim zdaniem jest zdecydowanie lepszy pod każdym względem od spec opsa a o dziwo ma oceny gorsze na metacritic :].

Jednym słowem gra zdecydowanie nie zapadnie mi w pamięci bo wszystko już gdzieś widziałem jeżeli chodzi o rozgrywkę do tego trzeba dodać że gra zdecydowanie na raz lub dwa przejścia max.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej grze wcześniej i nosiłem się z zamiarem kupna, jednak ostatecznie zrezygnowałem. Teraz gdy jest w plusie, żałuje. Bardzo przyjemna strzelanka, z ładną grafiką i ciekawą fabułą. Jedynym mankamentem są często doczytujące się tekstury przy zmianie lokacji. A tak btw. gra wygląda na łatwą platynkę. Skończyłem 9 rozdziałów i zdobyłem prawie 30% pucharków, a patrząc na listę trofeów nie wyglądają one na wymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w rozwalonym dubaju - spodziewałeś sie jungli lub terenów mroźnych? ;)

 

Dla mnie jest to chyba najpoztywniejsze zaskoczenie 2012 i klimat (troszkę taki the last of us bez tych grzybo-zombie samym klimatem) gdzie świat jest bardzo brutalny a zakończenie ryje troszkę beret niczym najnowszy bioshock... Strzela się bardzop przyjemnie a sama grafika jest naprawdę zrobiona na bardzo wysokim poziomie - o wiele lepiej od porównywanego przez ciebie bf3 gdzie sama oprawa w grze od dice na konsolach to nieporozumienie.... Fabuła pokazała że nie ma sensu robić tej gry w innych "klimatach" a sam dubaj i otoczka wokół wystarczy aby z niecierpliwością czekać co dalej.... Do napisów końcowych siedziałem z rozdziawioną japą... Gdybym miał ja ocenić to spokojnie na 80/100 (ale konczyłem jąm jakieś pół roku temu i moge jakiś pojedynczych błędów nie pamiętać..)... Naprawdę solidna produkcja właściwie pozbawiona irytacji i bugów.... Owszem na raz gdyz gramy głównie dla miejsc i fabuły (chociaż strzela się w niej nad wyraz przyjemnie) a po jej jednorazowym przejściu zobaczymy w grze wszystko...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem nieco w nocy. W rzucie moneta przed wczoraj wypadl Spec Ops (alternatywa byla Mafia2). Przyznam ze gra mi podeszla choc jestem dopiero chyba w rozdziale 4tym.

Graficznie nic nie moge jej zarzucic. Wprowadzenie bardzo dobre (motyw z helikopterem), fabula mysle ze dopiero sie rozkreca, ale z tego co do tej pory zobaczylem jest fajnie prowadzona.

Byc moze ten drobny problem wystepuje tylko u mnie ale jednak potrafi czasem wkurzyc - czasami gra zalapuje zgrzyt i przytnie dzieje sie to tylko tuz przed pojawieniem sie informacji o zdobytym trofeum. Byc moze problem rozwiaze wylaczanie powiadomien o trofeach - bede musial sprobowac.

 

Wiecej napisze jak juz gre skoncze.

 

 

milego weekendu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed trofikiem gra też łapie freeza, więc nie jesteś sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, jeśli komuś bardziej podoba się singiel BF3 od czegokolwiek to już zakrawa na fanboyostwo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A porównać spec ops'a i bfa to głupota jak SR porównać do gta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba: raczej uncharted do killzone'a ;)

 

nie pamiętam tylko jednego na ile ta gra straczy... Był to przedział 6 czy 8 godzin?? 

Miałem to szczęście w swoim życiu że byłem 2x w dubaju (piekne miasto) i taka wyprawa w grze sprawia że wspomnienia się reaktywują (są miejscówki znane z reala jako lokacje w grze)- tak samo miałem z nowym ace combat (złe ruskie ostrzeliwały hotel na sztucznie usypanej wyspie - najbardziej charakterystyczna budowla w mieście) to aż chciało się jej bronić...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed trofikiem gra też łapie freeza, więc nie jesteś sam :)

Grałem wczoraj w nocy i zdobyłem 24% trofeów, ani jednego zgrzytu. Odpaliłem dzisiaj i jak kończyłem fabułę( gdzieś 13 chapter) i wpadały trofki to się przycinało. Może to wina temperatury. 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×