Skocz do zawartości
Patricko

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę kolega bez glicha nie dał by rady :biggrin:. W sumie co tu opisywać, trzeba zbierać lekarstwa, ustawiać się w dobrych pozycjach aby wyszedl nam "ostatni strzał", odpowiednio używać zwolnienia czasu, starać się bardzo szybko likwidować wrogów za pomocą headshotów i to tyle. Jak ktoś chce dam poradnik na pw z odpowiednio opisanymi chapterami na co uważać !.

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega bez glicha nie dał by rady.

W sumie mógłbym tak samo o koledze napisać w temacie z trofeami w grze Fuel ;)

EOT

Edytowane przez Old_Kyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to długa histroria :), ale Fuel to crap, a maxior to maxior :D. Śmiałem się tylko, jak się da czemu nie skorzystac, ale większa radocha jest z własnoręcznego przejścia. Żucanie fuckami podczas przechodzenia hardcore - bezcenne. Pozdro :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)większa radocha jest z własnoręcznego przejścia. Żucanie fuckami podczas przechodzenia hardcore - bezcenne. Pozdro :)

Twoje słowa mówią same, za siebie, jak i moje powyżej, wiec nie rozumiem, po co wysyłałeś mi wiadomość z poradnikiem ? :P

lubię brać sprawy w swoje rece, nie korzystam z YT, czy z poradników tak po prostu, tylko w tedy jesli tego naprawde wymagam - dobrym przykładem tutaj będą wszelkiego rodzaju znajdzki, jak np. butelki w Snieper Elite V2.

ale dzieki, piona.

Edytowane przez Mevek_Marshall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi opisać, o co chodzi w New York Minute?

zaczynasz czapter i masz 60 sek, kazdy kil daje ci dodatkowe sek w zaleznosci od tego czy wybuch czy hs czapter musisz skonczyc przed upływem czasu podczas animacji czas stoi w miejscu z grubsza tak to wyglada ale moge sie mylic to nich ktos poprawi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można przejść tą zadymę pod koniec (co samolot kołuje) w hangarze na najwyższym poziomie :/ To jest niewykonalne dla mnie :biggrin:

Zastanawia mnie też jedno: złoto za New York Minute, oraz za ukończenie gry na Old School. A brąz, za przejście gry na Hardcore i The Shadows Rushed Me :/

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można przejść tą zadymę pod koniec (co samolot kołuje) w hangarze na najwyższym poziomie :/ To jest niewykonalne dla mnie :biggrin:

Zastanawia mnie też jedno: złoto za New York Minute, oraz za ukończenie gry na Old School. A brąz, za przejście gry na Hardcore i The Shadows Rushed Me :/

Używaj bullet-time pamiętaj o granatach jak żuci ten granat 2 raz to wózek juz cie nie chroni dlatego ukryj sie za następnym przeżyjesz wybuch no i jak zaczynasz ten moment to ile masz painkiller jak mało to zacznij cały czapter od nowa i staraj sie mieć ich jak najwięcej na ten moment i uda się. Natomiast co do kolorów pucharków to też się nad tym zastanawiam?

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Thriller1906

na początku spróbuj zabić bez spowolnienia czasu jak najszybciej początkowych przeciwników (zacznij od tego w samolocie) i uważaj ciągle na granatnik, do tego masz pare osłon i staraj się przemieszczać. Też moment kiedy posiłki docierają pojazdami jest dobry aby szybko zabić przeciwników co wysiadają z nich. no i pilnuj żeby nikt nie podszedł za blisko Twojej pozycji, inaczej kaplica =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo uzywanie oslon w tym miejscu to glupota. Trzeba byc w ciaglym rucu i caly czas uzywac sootdodga, co nam takze ulatwi rozwalanie granatow gliniarza. Najlepiej, jak sie ma ze soba rewolwer Bull - na te jeepy, ktore pozniej przyjezdzaja ta bron to armata. Na ardcore jak i na NYM ardcore to nie jest takie frustrujace, bo i tak najgorsza jest walka we wczesniejszym rozdziale...

P.S: Pardon za pisownie ale mam troszke popsuta klawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś sprawdzić, z których broni już się strzelało/zabiło kogoś? do pucharka A Few Hundreds Bullets Back

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś sprawdzić, z których broni już się strzelało/zabiło kogoś? do pucharka A Few Hundreds Bullets Back

Nie da się ale na 100% nie zabiłeś gośćia z bazuki w 13 czapterze musisz w goscia centralnie trafić ja tak miałem i od razu wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam sie sprawy maja w temacie:

Complete New York Minute Hardcore,

ktoś juz zaliczył?

ja wciąż sie borykam.. największe problemy mam z nauczeniem i przejściem ostatniego chaptera bez utraty życia - samobójstwo!

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma trudne trofki. Za pierwszym razem przechodiłem ją na easy aby zapoznaćsię z mechaniką w maxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z niewskakującymi trofikami ? przechodzę na free aimie i skończyłem III chapter nie wpadło jeszcze nic a oprócz tego wydawało mi się że powinno wpaść jeszcze zabicie 6 przelatując przez szybe w sali vip. Ktoś coś poradzi na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z niewskakującymi trofikami ? przechodzę na free aimie i skończyłem III chapter nie wpadło jeszcze nic a oprócz tego wydawało mi się że powinno wpaść jeszcze zabicie 6 przelatując przez szybe w sali vip. Ktoś coś poradzi na ten temat?

Tak odpal 2 chapter checkpoint 2 i zastrzel 6 typków wtedy zaliczy uwierz mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ktoś nadpisał mi save'a przez przypadek w singlu to czy moge zacząć od tego momentu i grać dalej ? czy musze poraz któryś rozpoczynać od początku ? jak odpale chapter z menu głównego to będę mógł grać dalej od tego momentu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ..erdol. platynkę :) Ktoś kto ma mało szczęścia, nie ma żadnych szans, aby ją wbić... :fool:

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to własnie Ja.

tylko, ze gra jest za dobra bym ja olal.

nie poddam sie tak latwo :P heh..

edit:

New York Minute Hardcore Zaliczone :banana:

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem dobry :P

Jak to nie sekret to ile razy podchodziłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 razy podchodziłem z tym, ze najpierw gre przeszedłem z 7 razy na old school uczac sie na pamieć wszystkich lokacji, przeciwników i pain killer'ow.

filmiki z YT nie sa pomocne, az tak bardzo. każdy tam gra na swój sposób, takze nie warto sie sugerować i wyrobić sobie swoje własne zdanie.

raz zginałem w 13 chapterze przez wyrzutnik granatów :fool:

potem zacząłem jeszcze raz i to byl ten ostatni.

na koncu miałem z 17 min. a ostatni chapter zabrał mi 12 min. - masakra.

painkiller'ow mialem 9, a mógłbym mieć i 13 przy ostatnim starciu, gdyby nie limit.

pozdro..

to kiedy wpadasz do mnie, aby mi to zaliczyć? ;)

dawaj hasło i nick i jedziemy ;)

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×