Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

WŁAŚNIE CZEKAMY, powiem szczerze że jestem fanem od niemalże od samego początku :) nba 2k8,9,10,11,12 i szczerze się przyznam ze najwięcej grywałem własnie w "11" - dla mnie genialna, co do 12 kurde jakoś nie mogłem się przemóc i z przykrością muszę napisać, że nawet nei dokończyłem sezonu;/ sam nie wiem czemu, ale jakoś nie pochłonęła mnie ta cześć. .... Mam nadzieje, że 13 będzie dużo lepsza, tylko pytanie co oni (2k games) mogą jeszcze poprawić w kolejnych edycjach hmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema się co spodziewac jakiś rewolucji, jesli chodzi o kosza to mnie bardziej interesuje NBA Live 13 od EA, jestem ciekawy co po dwuletniej przerwie zaprezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema się co spodziewac jakiś rewolucji, jesli chodzi o kosza to mnie bardziej interesuje NBA Live 13 od EA, jestem ciekawy co po dwuletniej przerwie zaprezentują.

masz rację :) jak już wspomniałeś fajnie by było gdyby była jakaś godna konkurencja na rynku, oby tylko nie wypuścili crapa, tak jak t było w przypadku nba live 11 gdzie po demku zrezygnowali z wypuszczeniem pełnej wersji i dobrze gierki :P

p,s, czekam na rewolucje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się pierwsze konkrety.

Weekend gwiazd będzie dostępny jako bonus do preordera lub płatne DLC. (ciekawe czy sklepy w Polsce będą oferować preorder z bonusem, bo różnie z tym bywa)

Premiera w Europie 05.10.12

http://www.operationsports.com/news/553571/nba-2k13-features-sprite-slam-dunk-contest-3-point-contest-rising-stars-challenge/?page=9#comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposób rozwiną tryb My Player bo nie ma co ukrywać, dla mnie to najważniejszy i najlepszy tryb gry i praktycznie 90% czasu jemu poświęcam. Daje chyba najwięcej przyjemności i satysfakcji bo jakoś Association nie potrafiło mnie na tyle wciągnąć aby zagrać cały sezon 82 mecze po 12 min kwarta, za szybko zaczyna się nudzić ale to pewnie dlatego ,że w 2k11 grałem właśnie tylko w tym trybie i przegrałem kolosalne ilości godzin więc dlatego się przejadło. Inne tryby jakoś nie mają dla mnie znaczenia więc czy pojawią się nowe czy nie dla mnie bez znaczenia, ważne aby My Player też się rozwinął mimo ,że w 2k12 jest bliski ideału. CANT WAIT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek mają pokazać gameplay

You ready for the FIRST EVER reveal of NBA 2K13? Tune in on SpikeTV this Monday on the All Access primetime special, 10 ET/7 PT. They’ll have an exclusive NBA 2K13 interview which will include game-play footage! “Like” for the reveal and get ready for some NBA 2K13 action.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że NBA od 2k niewiele się zmieni no ale zobaczymy, jestem ciekawy czy na E3 też pokaża NBA Live 13.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to względem poprzednich części mogli by tylko poprawić slidersy bo czasami idzie włosy z głowy powyrywać gdy się widzi co wyprawia konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolekcjonerka !

2K Sports today announced that the NBA® 2K13 Dynasty Edition will be available on October 2, 2012 for $99.99 on the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft and PlayStation®3 computer entertainment system. Limited quantities of the Dynasty Edition are being produced and fans are encouraged to pre-order at participating retailers.

In addition to a full retail copy of NBA 2K13 – the next installment of the top-rated and top-selling NBA video game simulation franchise* – the Dynasty Edition will include the all-new downloadableNBA 2K13 All-Star add-on content presented by Sprite, an exclusive NBA 2K13 full-sized basketball from Spalding® and Art of Basketball, exclusive 2K Sports Ink’d earbuds from Skullcandy, and an NBA 2K13 basketball textured controller skin from Skinit.

“With this special edition package, we want to give something meaningful to our great fans,” said Jason Argent, vice president of marketing for 2K Sports. “This is an awesome deal that is sure to please fans, and will become a must-have item while supplies last.”

NBA 2K13 is the follow-up to NBA 2K12,which has sold-in over 5 million units worldwide and won more than 25 Sports Game of the Year awards from outlets including Gamespot, Sports Illustrated and the Spike Video Game Awards.

NBA 2K13 isbeingdeveloped by Visual Concepts, a 2K Sports studio. NBA 2K13 andthe NBA 2K13 Dynasty Edition will be available on October 2, 2012 in North America and October 5, 2012 internationally. NBA 2K13 is not yet rated by the ESRB.

http://www.operationsports.com/forums/nba-2k/557886-2k-sports-announces-nba-2k13-dynasty-edition.html

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję że w Polsce będzie kolekcjonerka bo jak na razie nic o tym nie słychać i nie widać a szkoda bo już bym zamówił preordera....

Wydaje mi się że NBA podobnie jak FIFA to gry głównie dla fanów tego sportu, choć gra w nie sporo ludzi którzy meczów nawet nie oglądają. Tak czy inaczej ja uwielbiam koszykówkę i gierki z nią związane.

Liczę że 2K jeszcze bardziej ulepsza grafikę i fizykę gry ale mam też nadzieję na parę nowych trybów i rozwinięcie tego co było. No nic czekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PONIŻEJ MACIE LISTĘ OFICJALNYCH UTWORÓW DO NOWEJ 2K :)

2K Sports today announced an unprecedented partnership with entertainment mogul Shawn “JAY Z” Carter to serve as Executive Producer of NBA® 2K13, the next installment of the top-selling and top-rated NBA video game simulation franchise*.

“This has been a unique opportunity to collaborate with 2K Sports and be a part of one of the best sports video games in history,” commented JAY Z. “NBA 2K13 will be the next evolution in sports and basketball culture, and I’m ready to usher in the new era of the franchise.”

JAY Z’s interests and influences extend well beyond his illustrious music career as a 14-time Grammy award winner, as evidenced by his part-ownership of the 40/40 sports clubs and of the NBA’s Brooklyn Nets, having recently helped craft that team’s iconic black-and-white logo and visual identity. As Executive Producer of NBA 2K13, JAY Z’s artistic vision and style will permeate the experience, from the overall look and feel of the game, to the hand-picked soundtrack, interactive in-game menus and more.

“We aren’t content with just being the best, and we will continue to grow the NBA 2K franchise into one of today’s premier entertainment experiences,” said Jason Argent, vice president of marketing for 2K Sports. “JAY Z’s role in NBA 2K13 represents a unique fusion of basketball, music, art, and entertainment, and illustrates the evolution of NBA 2K into something much bigger than simply the best basketball video game series ever made.”

The audio and visual aesthetics of NBA 2K13 will reflect a balance of basketball and musical influences, with JAY Z himself hand-picking the game’s soundtrack. The 24-song collection features some of his top hits, along with an eclectic mix of music’s biggest acts.

479929_10150999997716359_1573305576_n.jpg

Edytowane przez WADE1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już jakieś namiary na preorder w najlepszej cenie? Przydałoby się żeby był dołączony bonus w postaci All Star Weekend, ale tak jak pisaliście powyżej - w polskich sklepach może być różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozglądałem ale słabo to wygląda.

są chyba 2 oferty ,ale ani słowa o bonusie, wcale się nie zdziwię jak u nas go nie będzie.

Np za bonus do UFC 3 kazali sobie dopłacić , a cały świat miał go za free do preordera

Ja czekam na jak dadzą do muve.pl może uda się wykorzystać zniżkę 50% z kompanii graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo i powiedzmy, że mamy pierwszy gameplay - jak to nawzał "twórca" filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=uaRLF6EmSmE&feature=g-u-u

UPDATE:

"In addition to North America, NBA 2K13 Dynasty Edition will be available in limited supply in France, Spain, Italy, Australia (but oddly not New Zealand), Greece, Poland, the Czech Republic and Hungary. For those who are unaware, the Dynasty Edition is available for the Xbox 360 and PlayStation 3 versions of the game only and contains a copy of the game, a code for the downloadable All-Star pre-order content, a custom NBA 2K13 themed basketball, 2K Sports Ink’d earbuds from Skullcandy and an NBA 2K13 themed controller skin by Skin"

Czyli dla PL szykują "Dynasty Edition", ciekawe tylko za ile...

Edytowane przez Koziou89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) czyli zmiany w sterowaniu i co najważniejsze w obronie :) (większa kontrola nad graczem) pytanie czy poprawią granie w "trumnie" i wogóle DWIGHT W LAKERS:) już nie mogę się doczekać 2k13 :) "bo niby to samo"a jednak coś innego + all star game..

p.s. o co chodzi z tym dynasty pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałbym w ciemno, gdyby taka edycja była do kupienia u nas w pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej odslonie pojawi sie oryginalny, niepowtarzalny Dream Team z 92r. A takze druzyna narodowa z ostatnich igrzysk. Nareszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej odslonie pojawi sie oryginalny, niepowtarzalny Dream Team z 92r. A takze druzyna narodowa z ostatnich igrzysk. Nareszcie.

Tyle, że bez Scottie Pippen'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma nie być Pipki ? (zresztą ludzie napewno dorobią) :)

ciekawe jak będzie wyglądał "My plaer mode", chiodź nie ukrywam, że najbardziej mnie interesuje "association mode" :), taki prawdziwy sezon trenersko-grający (z prawdziwego zdarzenia) coś pięknego +pl

bo cóż jeszcze można zmienić ? (i jak ten all star game) wypadnie :) oczywiście mam na myśli konkursy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×