Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ew. dema, hmmmm szukałem i póki co 2K nie podało info kiedy miałoby się ukazać.

Z tego co pamiętam to powinno być 2 tygodnie przed wydaniem gry. Czyli okolice 20 września? Zatem demko może wyjść w czasie premiery PESa ;) Ciężko wybrać w co tu giercować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo bylo od zawsze i pewnie podobnie bedzie tym razem. Inna sprawa, ze zawsze bylo maksymalnie obciete. Brak komentarza, brak zagrywek. Z reguly dema nba od 2k nie pokazywaly na co stac ich gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy trailer wygląda świetnie pod względem muzycznym, jak i akcyjnym ;) "to mnie napędza i daje mi siłę" - jestem dobrej myśli, będzie to świetna edycja !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym dzisiaj napisać :), może zacytuje:

"W nowym NBA 2K13 będziemy mogli, między innymi, ubierać swojego gracza, kupować mu garnitury lub jak wolicie, normalne T-Shirty czy bluzy. Będziemy też odbywać spotkania z menadżerami klubów, wybierać markę, która ma być naszym sponsorem, lub wybrać sobie “rytułał” przed meczowy. Dużo nowości, a jeszcze nie wszystko wymieniłem, ale reszta jest w filmiku. Zapowiada się niezła gra"

i w co tu grać, fifa 13, nba 2k13 ehhhh :) już nie mówiąc o kobicie ( będzie ciężko ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFĘ odpuściłem dawno, przy okazji numerku 10. To gra dla dzieci według mnie (bez urazy). Konami ma problem, by PES-a przywrócić do stanu świetności z poprzedniej generacji, choć teraz wydaje się, że będzie najlepiej od lat, no ale NBA 2k to majstersztyk od dawna. Jaram się jak małolat. :whistling: Tym bardziej, że nie posiadam "dwunastki". Dlatego obie piłeczki sobie odpuszczam, ale NBA już poszło na preorder. ;)

Jeśli chodzi o ten trailer, to kłuje po oczach ten tandetny odblask w kolczyku Ronniego. Słabe. Reszta bez zarzutu. ;)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik :) jak by było dobrze zobaczyc na żywo taki meczyl KOBE & JORDAN, HOWARD & HAKEEM :) ehhh :) coś wspaniałego :) filmik bardzo fajny i ta ostatnia akcja :) Mikego :) ehhh ciekawe czy trafił ( ja jestem pewny że tak )!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że strasznie klimatyczne mają te filmiki. Po takich filmikach aż chce się kupić grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NBA 2K13 demo to release Tuesday, September 25 (9/26 in some international regions), featuring 1 quarter of The Miami HEAT vs. Oklahoma City Thunder, online enabled, no commentary. FIRST EVER full game to be broadcast live Wednesday, September 19 at 2 PM PST / 5 PM EST. Make sure to tune in!

W końcu demo, bardzo późno, ale lepszy rydz, niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka lipa ;/ tydzień przed premierą ? w takim razie moga sobie już darować "pewnie jak zawsze bardzo okrojona wersję dema - bez komentarza itp"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słabo z tym demem. Pewnie niektóre sklepy będą wysyłać już wtorek / środa 2-3.X.więc za taki termin dziękuję, Szkoda czasu i miejsca na dysku na ściąganie. Odczekam ten tydzień na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej niecierpliwych 2k przygotowało już dziś wieczorem czyli 19.09.12 o 23.00 czasu polskiego niespodziankę – pierwszy w historii live stream z pełnego meczu 2k13, podczas którego będzie możliwość dodatkowo zadawania pytań autorom gry pod tym linkiem http://pl.twitch.tv/2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyny historyczne będą prawie takie jak w 2k12 (te z preordera też) dodatkowo będą tylko Sixers 00/01

Szkoda że nie dali więcej drużyn z początku XXIw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej niecierpliwych 2k przygotowało już dziś wieczorem czyli 19.09.12 o 23.00 czasu polskiego niespodziankę – pierwszy w historii live stream z pełnego meczu 2k13, podczas którego będzie możliwość dodatkowo zadawania pytań autorom gry pod tym linkiem http://pl.twitch.tv/2K

Obejrzałem ten materiał. Dobrze to wygląda, poprawiona grafika, animacje. Sporo nowych smaczków, które są niewyczuwalne w tak prosty sposób. Ja przynajmniej tak to odbieram. Jak pisałem wcześniej - nie grałem w pełną wersję 2k12 i już nie mogę się doczekać na demo, a potem pełkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema NBA z reguły są słabe, pełna wersja oddaje klimat gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym to się akurat zupełnie nie przejmuję. Preorder złożony już jakiś czas temu, a demo nie zmieni mojej opinii nt. tej gry. Da tylko możliwość zaznajomienia się w jakimś stopniu z grą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb my team zapowiada się ciekawie, choć może być to maszynka do zarabiania kasy w postaci dlc z boostami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego się właśnie obawiam. A specyfika trybu rodem z Ultimate Team Maddena lub Fify, lecz tu nie ma zdjęć prawdziwych postaci, co jednak bardziej nadaje tonu zabawie w zbieractwo. Raczej nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w singlu to może mieć jeszcze jakiś sens można po mału sobie ciułać te punkty i budować coraz to lepszą drużynę.

ale konfrontacja w multi z gości co wybulili kilkaset $ raczej nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×