Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem wyżej - to nie GT5, ale na filmikach ten model aż tak źle nie wygląda...

Ja będę miał grę w dniu premiery to mogę napisać parę słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer prezentujący mapę gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje***cie się prezentuje (wiem to tylko filmik)...

Kurcze, dawno nie byłem tak podjarany nową grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje***cie się prezentuje (wiem to tylko filmik)...

Kurcze, dawno nie byłem tak podjarany nową grą...

me too me too ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrzeże i motorówki to może być to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ta gra napewno nie przebije gta5 nawet gta4, gra jest niedopracowana,grafika przecietna jedynie dobrze odwzorowany bochater gra jest kwadratowa jazda samochodem wyglada jak z p-oprzedniej epoki auta jak kartony na plus inna lokacja ,ciekawy rozwoj postaci, walka i dosc duzo ciosow,,kilka bajerow nowych to za malo.Brak realizmu widac na kazdym kroku miasto ogolnie zrobione byle jak duzo naklejek typu sklepy malo detali ocena 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ta gra napewno nie przebije gta5 nawet gta4, gra jest niedopracowana,grafika przecietna jedynie dobrze odwzorowany bochater gra jest kwadratowa jazda samochodem wyglada jak z p-oprzedniej epoki auta jak kartony na plus inna lokacja ,ciekawy rozwoj postaci, walka i dosc duzo ciosow,,kilka bajerow nowych to za malo.Brak realizmu widac na kazdym kroku miasto ogolnie zrobione byle jak duzo naklejek typu sklepy malo detali ocena 6/10

o prosze kolega juz gral widac bo ocena wystawiona, recka jak sie patrzy...nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - GTA 4 zachwyca oprawą i mnogością możliwości...

Ale każdy ma inny gust, więc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no oczywiscie ja rownierz bym chcial zeby gry byly jak najlepsze i kazdy ma inny gust wiec ja nie pisze ze tobie ma sie nie podobac.Co do oceny to jest na podstawie tych 3 filmow z gameplayu gta 5 pewnie tez jakos nie zaskoczy bo tak naprawde rewolucyjnych gier juz sie nie robi.Dla mnie gra nie jest zla mozna ograc ale hitem nie bedzie za 100 chetnie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ja też oceniam to tylko na podstawie posiadanych informacji (filmiki, obrazki) i póki co wszystko to co zobaczyłem, bardzo mi się podoba...

Co do GTA, to nawet gdyby w nazwie miała X (dziesięć), to i tak się sprzeda - siła marki działa cuda (oczywiście wyrobionej i w pełni zasłużonej) - tylko fajnie by było, gdyby w nadchodzącej V pokazali coś nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ta gra napewno nie przebije gta5 nawet gta4, gra jest niedopracowana,grafika przecietna jedynie dobrze odwzorowany bochater gra jest kwadratowa jazda samochodem wyglada jak z p-oprzedniej epoki auta jak kartony na plus inna lokacja ,ciekawy rozwoj postaci, walka i dosc duzo ciosow,,kilka bajerow nowych to za malo.Brak realizmu widac na kazdym kroku miasto ogolnie zrobione byle jak duzo naklejek typu sklepy malo detali ocena 6/10

"Miszcz", nie gral a juz porownuje z gra ktora nie wyszla a jakby tego bylo malo, to nawet raczyl ocenic. Zajebiscie.

PS. Model jazdy nie moze "wygladac", zeby w ogole cos takiego oceniac, trzeba zagrac.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma troche racji, wypadające z zakrętu samochody i motory sa jak perszingi :) a odbijające się od barierek i ścian przypominają pudełka. Jednak na moje oko realizm nie był celem samym w sobie a efekt filmowości. Na duży plus na pewno sceny walk i strzelaniny które są już na 100% lepsze niż w GTA 4 któro nie połozyło nacisku na tą kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma troche racji, wypadające z zakrętu samochody i motory sa jak perszingi :) a odbijające się od barierek i ścian przypominają pudełka. Jednak na moje oko realizm nie był celem samym w sobie a efekt filmowości. Na duży plus na pewno sceny walk i strzelaniny które są już na 100% lepsze niż w GTA 4 któro nie połozyło nacisku na tą kwestie.

Każdy ocenia wedle swojego...

Gdzieś chyba producenci nawet jasno powiedzieli, że realizm w niektórych momentach będzie z przymrużeniem oka, no i do miana symulacji to nie aspiruje - a model jazdy trochę podobny do wcześniejszych NfS'ów...

Gra zapowiada się na bardziej "chodzoną", niż "jeżdzoną" (co panowie z gram'a słusznie zauważyli) - ale to może i lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porównań do GTA, to co kto lubi. Ja GTA uwielbiam z powodu silnika fizycznego i klimatu. Całkiem możliwe, że tu SD nie wygra, ale i tak zapowiada się miodna gra. Klon GTA w azjatyckich klimatach to coś na co czekałem i pewnie kiedyś zagram. Zapowiada się miły okres dla fanów sandboxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma Square Enix poinformowała, że osoby, które posiadają zapis rozgrywki z drugiej odsłony serii Just Cause, od początku przygody ze Sleeping Dogs będą mogły w wirtualnym świecie przywdziać strój Rico Rodrigueza, głównego bohatera produkcji studia Avalanche. Ponoć nie będzie to bajer czysto wizualny – po założeniu ubrania Wei Shen zyska dodatkowe umiejętności związane z przejmowaniem pojazdów. Screeny z DLC, które będzie kompatybilne ze wszystkimi wersjami gry (komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360; aktywacja nastąpi automatycznie po wykryciu stosownego save’a na dysku twardym), możecie obejrzeć z poziomu tego wpisu.

Kto ma save'a pożyczyć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starcie będą napisy PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po południu ekipa z tvgry.pl będzie robiła stream z Sleeping Dogs, jak kogoś interesuje to odsyłam na facebookowy profil gdzie pojawi się pewnie jakieś info http://www.facebook.com/tvgrypl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... Ale w tym wypadku akurat nie ma się czego obawiać - gra jest od SE a z Deus'em i Cenegą im wyszło :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... Ale w tym wypadku akurat nie ma się czego obawiać - gra jest od SE a z Deus'em i Cenegą im wyszło :biggrin:

Raczej chodziło mi o słynną zniżkę 50 % :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych niżek.

Jak masz paragon za grę Cenegi, i zarejestrujesz się w KK, to jest...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje na ile może starczyć rozgrywka ?

Będą misje poboczne ?

Kiedy będą pierwsze oceny Ign, Gameinformers, Itp ?

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×