Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Lego: Władca Pierścieni

Rekomendowane odpowiedzi

5416875.jpg

No i doczekaliśmy się zwiastuna, jak dla mnie drugi w tym roku must have z serii Lego zaraz po Batmanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nic dziwnego, że taka gra powstanie, teraz to może Matrixa zrobią. :D Kolejna fajna gra do coopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fajna gra... z Platynką.

Btw: Z tym Matrix`em to świetny pomysł.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, to są niby gry dla dzieci, a biorą same poważne filmy. Dlaczego nie zrobią Lego Asterix & Obelix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, to są niby gry dla dzieci, a biorą same poważne filmy. Dlaczego nie zrobią Lego Asterix & Obelix?

Oj, tak, tak... Później wezmą Szklaną Pułapkę, najgenialniejszy thriller z wielce skomplikowaną fabułą i clusterfuckiem pod koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ze powazne, do tego jeszcze dojda dialogi wiec fabula bedzie lepiej zakrojona, dzieki temu mozna sie swietnie bawic majac 7 i duzo wiecej lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą czytałem newsa na ten temat, dla mnie to zakup obowiązkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fajna gra... z Platynką.

Btw: Z tym Matrix`em to świetny pomysł.

o ile nie dorwie Cię tradycyjny glitch w trofkami :P

Nic tylko się cieszyć, w końcu się doczekaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super też się cieszę grałem w Indiane , Star wars i potera batmana nie gdyż nie lubię tego uniwersum ale władca to będzie piękne i nareszcie dubbing choć te ich ah ,uh , beh też były fajne kurde muszę jeszcze Piratów pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile nie dorwie Cię tradycyjny glitch w trofkami :P

Nic tylko się cieszyć, w końcu się doczekaliśmy.

Tak słyszałem o tych wszystkich glitch`ach - jednak osobiście w żadnej części na nie nie natrafiłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co niewiadomo, ale nie zdziwilbym sie jak pod koniec roku wraz z premiera hobbita w kinach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, mogliby połączyć Hobbita z LOTRO i wyszłaby obszerna gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Homer fobry pomysł. Jednak są to dwie dość połączone historie i mogli by zrobić grę łączącą te wydarzenia. Niemniej jednak czekam na tą gre, i chyba będzie to pierwsza pozycja z serii lego w mojej kolekcji :D. Uwielbiam uniwersum LotR' a jednak nie wypuścili żadnej gry która mogła odwzajemnić klimat filmów oraz książek. Mam nadzieję, że gra będzie warta uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z grami na podstawie LOTRO było lepiej, bo była fajna platformówka oparta na Hobbicie, fajne przygodówki oparte na Drużynie i Wieżach i świetny slasher z coopem oparty na Rycerzu... W obecnej generacji to jedynie Wojna na Północy była ciekawa, Conquest to jakaś pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszałem o tych wszystkich glitch`ach - jednak osobiście w żadnej części na nie nie natrafiłem. :)

Mnie dopadło w Lego- Star Wars 3, oraz w Indianie Jones 2. Moją cudną w Harry Potter 1-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Lego: Undercover nie wyjdzie na naszą czarnulkę, bo zapowiada się naprawdę ciekawie, takie GTA w oprawie Lego. A może jednak? Byłoby miło. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż warto czekać, dobrych gier z świata LOTR nigdy za wiele. Ciekawe jak "podzielą" grę, na ile etapów, jakie lokacje zaprezentują. Na E3 była Moria i całkiem nieźle to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądze że będzie tak jak w pozostałych grach lego

każdy film jest opisany w osobnym rozdziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lego_lord_of_the_rings-17768715-frntl.jpg

Gra LEGO® Władca Pierścieni bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne filmów „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, „Władca Pierścieni: Dwie Wieże” i „Władca Pierścieni: Powrót Króla”.

Gracze zostają wciągnięci we wspaniałą przygodę przepełnioną humorem i nieskończoną różnorodnością klocków LEGO. Frodo jest zmuszony opuścić swój bezpieczny dom, aby stawić czoła niebezpiecznemu zadaniu zniszczenia starożytnego magicznego pierścienia, którego istnienie zagraża całemu światu.

Pierścień jednak poszukuje swojego władcy ... Droga do Góry Przeznaczenia, jedynego miejsca, w którym można unicestwić pierścień, będzie niebezpieczna, pełna orków i jeszcze mroczniejszych stworzeń.

Z pomocą Frodowi przyjdzie Drużyna Pierścienia – strażnik Aragorn, czarodziej Gandalf, elf Legolas, krasnolud Gimli, mąż Gondoru Boromir oraz hobbiccy przyjaciele Froda: Sam, Merry i Pippin.

Gracze wcielą się w postacie LEGO i przeżyją tę legendę, odkrywając nieopisane cuda, rozwiązując zmyślne zagadki oraz pokonując fale wrogów, aby ostatecznie zniszczyć Pierścień.

Trailer...

http://www.youtube.com/watch?v=MxuGSFYm1ls

Gameplay...

Premiera gry: 23 listopada...

Do wyboru język: ANG i PL...

Poniżej filmik ze wszystkimi cutscenkami - razem tworzą naprawdę niezłą animowaną wersję "Władcy Pierścieni"...

Wciągam w dniu premiery :biggrin:

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"LEGOsy" zawsze trzymają poziom. Nie inaczej jest z LOTR.

Bardzo lubię gry z tej serii, chociaż ogrywam je na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również biorę na premierę :biggrin: A właściwie wymieniam Sleeping Dogs + AC: Revalations na LEGO.

Szykuje się najlepsza część serii po Star Warsach.

Oby nasz port działał płynniej od Piratów z Karaibów.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×