Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Okładka jak okładka, stylem przypomina tą z oryginalnego MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stylem przypomina tą z oryginalnego MW

No nie mów, przecież to dwa różne światy... :)

Prędzej przypomina już Burnouta Paradise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/a6_E0X5Qc9s



moze i troche zalatuje burnoutem, ale moim zdaniem kozak ! ciekawi mnie tylko czy bedzie mozna sobie spokojnie pojedzic po miescie czy od razu niebiescy na sygnale... oj bedzie wspaniale rozwalac ich raptorem :biggrin: Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze stwierdzam jedno 'I Love It' na 100% preorder z mojej strony bedzie, tym bardziej że obecnie ujarzmiam NFS:HP od Criterion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tego chciałem i nie tego oczekiwałem od NFS:MW(2). Grafika ładna ale taka... bajkowa? :| System, to spychanie przeciwników... co to jest? Burnout? C'mon EA!!! Wątpie czy po tą grę sięgnę po tym co zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj gameplay...nagrywane podpaską...

Moje odczucia bardzo mieszane...

Na pewno trzeba będzie poczekać na pierwsze rzetelne recenzje na YT, jak gra już wyjdzie.

Po tym filmiku, to gra przypomina jakąś sieczkę na mieście niż cokolwiek ze starego Most Wanted'a.

Coś czuję, że zakup dopiero warto rozpatrzeć, jak stanieje tak do 80zł :P

No, ale nic. Poczekajmy na coś konkretniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym gameplayu na pewno tego nie kupię. CO ONI ZROBILI? BURNOUT?! Kamera i rozwalanie samochodów, nazwali NFS MW, aby więcej sprzedać a nie nawiązać albo zafundować dobry tytuł taki jak poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Burnout, Burnout, od początku miałem takie obawy, że jednak Criterion się nie powstrzyma i wsadzi swój "genialny" design. Równie dobrze teraz mogą zrobić kolejne Burnouty i nazwać je Carbon, Pro Street, Undercover... Co by było, jakby dostali w łapy prawa do Dirta, matko boska...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Gameplay (Speedwall):

Screeny: http://gamingeverything.com/22565/need-for-speed-most-wanted-screenshots/

Gra prezentuje się fenomenalnie w obecnym stadium produkcji, co właściwie było wiadome od samego początku. Martwi mnie natomiast zbyt duży nacisk na funkcje sieciowo-społecznościowe, gdyż na czas obecny praktycznie tylko o tym się mówi. Jako iż preferuję zabawę dla jednego gracza, to mam nadzieję że ta, będzie równie porywająca jak w Hot Pursuit. Dodatkowo potwierdzono modyfikację mechaniczną samochodów, oraz powrót czarnej listy. Od strony technicznej, tytuł prezentuje się niesamowicie, co nie powinno być zaskoczeniem skoro gra działa na silniku znanym z Hot Pursuit. Ultima przyjmuje już zamówienia przedpremierowe, gdzie w oświadczeniu prasowym znów wyodrębniono praktycznie tylko tryb sieciowy. Sam zamówiłem już edycję limitowaną, jednak wciąż czekam na głębszą prezentację trybu jednoosobowego.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba nowy Most Wanted... z tym, że nie traktuje go jako NFS tylko jako nowego Burnout'a, stąd może moje zadowolenie ;) Już Hot Pursuit był niezły ale wtedy problemem była monotonia spowodowana samą konstrukcją tras która pozwalała na przejechanie od startu do mety nie zwalniając gazu, na trasach które były właściwie prostymi odcinkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut z nowego MW! ;)

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie używaną. Ta gra to już nie need for speed. Jeśli kupić to spalić to nagrać i wysłać twórcom, że ta gra to szajs.

Brawo Crietrion mam nadzieje, że nikt tego nie kupi a nawet zapiraci.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy Hot Pursuit i The Run są świetne

ale co do tego to mam mieszane uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines blagam Cie, o ile hp jest swietne to the run przy nim jest ostrym sredniakiem.. A most wanted? zapowiada sie na super zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie HP był fajny w Runa nie grałem. Ale jest oficjalne info, że Criterion Studio został oficjalnym deweloperem serii NFS (wyczytane w PSX Extreme). Więc kolejne odsłony mogą być również miodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The run bylby swietny, gdyby blackbox go tak nie zwalilo.. Konwencja wyscigu przez stany niczym cannonball? ekstra.. Szkoda ze z tych 3k mil(??) przejezdzamy ze 100 km, trasy mogly byc jakos generowane na dluzsze, online poprawiony a nie zwiechy, mechanika troche lepsza i byloby spoko, a tak sredniak.

co do most wanted jeszcze, wszystkie narzekania ze bedzie jak burnout paradise.. Zle? jesli bedzie pomiedzy hp a paradise? nie odwala przeciez takiego arcade jak w burnoucie, a narzekania ze bedzie z tego wielkie arcade to litosci, w koncu nfs zawsze byl symulatorem....... Ja tam wierze ze bedzie dobrze, baa nawet bardzo dobrze.. Nie bedzie to moze forza horizon pod wzgledem wykonania ale wierze ze zaoferuje mnostwo dobrej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to ciagle i to samo jest pokazywane, nic nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pokazali by jakis tryb, jakies opcje ciekawe.. zadania, a nie ta sama sciezka, przejazd ciemna uliczka i ciagle zolta carrera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda że to Criterion teraz będzie wytwarzać kolejne odsłony tego tasiemca o tak zacnych korzeniach. Niestety teraz głównie można się spodziewać gier podobnych do Burnouta lub dobrego NFS:HP. Nie ma co liczyć na powrót prawdziwego MW lub Underground z tym jakże przesadzonym tuningiem. Miało to swój urok ale teraz to już tuning będzie się ograniczał do wyboru koloru :/ Szkoda, bo chętnie zagrałbym w prawdziwego spadkobierce starszych NFS' ów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadkobierca prawdziwego nfsa i underground? litosci.. od pierwswzej czesci zawsze byly to super samochody, a nie golf z szafka jako spojler.. Gdzie jest poruszony temat nfsa to od razu wszyscy psiocza o prawdziwym nfsie, a ja nadale nie wiem co sie stalo z takim hp ze nim nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadkobierca prawdziwego nfsa i underground? litosci.. od pierwswzej czesci zawsze byly to super samochody, a nie golf z szafka jako spojler.. Gdzie jest poruszony temat nfsa to od razu wszyscy psiocza o prawdziwym nfsie, a ja nadale nie wiem co sie stalo z takim hp ze nim nie jest?

No bo teraz trzeba narzekać i węszyć wszędzie jakieś spiski, oszustwa itp. Połowa ludzi opiera się tylko na opinii innych lub pseudo recenzji takich portalów jak chociażby ps3site.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×