Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba ten NFS tak samo jak HP i pewnie go kupie. Fakt, zagrałbym w NFS-a w którym jeździ się golfami, mazdami itp. jak w undergroundach ale taki też mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie mega :) jest cobra :D oj czuje ze na dluzej do tej gry przysiade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladam ten gameplay z Gamescom z NFS Most Wanted i się zastanawiam czy to jeszcze NFS czy Burnout z licencjonowanymi autami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladam ten gameplay z Gamescom z NFS Most Wanted i się zastanawiam czy to jeszcze NFS czy Burnout z licencjonowanymi autami...

Nie wiem czego każdy na to marudzi, czy tó źle? Ja się z tego cieszę, wolę mieć NFS od Criterionu który jest jak Burnout niż średniaka jakim był The Run

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladam ten gameplay z Gamescom z NFS Most Wanted i się zastanawiam czy to jeszcze NFS czy Burnout z licencjonowanymi autami...

Raczej to drugie.

Cóż też bym chciał takiego klimatu i gameplayu z pierwszego NFSMW. Tak jak ktoś wyżej pisał, też lepiej się jeździło mazdami, golfami i toyotami, a nie pagani, infiniti i nie wiadomo co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu sie lepiej jezdzilo? golfem czy mazda moge jezdzic na co dzien.. takim pagani juz bylby nie lada problem.. wszyscy pieprza o prawdziwym nfsie.. rozczaruje Was..

the-need-for-speed-1995.jpgnie, to nie jest calibra.. nfs od zawsze byl zwiazany z super brykami, a czy burnout? moze i troche tak, ale nie wiem za bardzo w czym tak straaasznie rozni sie od pierwszego most wanted? dodane spolecznosciowe zabawy? fajnie, z checia porywalizuje w drifcie.. chyba lepiej cos takiego niz suche multi jak w the runie? tu bedzie mozna pojezdzic i poszalec, dla mnie kozak.. A burnout to Wam w glowach siedzi bo byl to swego rodzaju przelom, teraz kazda gra bedzie burnoutem co bedzie miala jakies challenge, fps bedzie codem etc.. litosci

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Most Wanted miał klimat i fabułe na poziomie A+. Teraz też może będzie czarna lista, ale to nie będzie to samo. Tego NFS'a może kupię jak spadnie do max. 80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka mial fabule? przyjezdza kierowca do miasta i postanawia byc najlepszy a zly policjant go gania? fabula klasy c.. teraz tez bedzie czarna lista, wiec nie bedzie chyba problemu.. w the runie byla fabula, genialna o niesamowitej glebi "Sam ma bogatego wujka ktory kupuje mu drogie auta" rewelacja.. czasem fabula na sile niszczy gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Ja mam swoje zdanie, ty swoje. Nie musimy się sprzeczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś entuzjastą wyścigówek, ale w nfs czasem lubię się odchamić :)

Mw pamiętam, carbon fajne drifty, w hp nie grałem, run też fajny motyw ale nie wracałem do niego kolejny raz. Brakuje mi, jak ktoś to ładnie nazwał wiejskiej modyfikacji wizualnej hehe również preferuje otwartą planszę dlatego naj wracałem do undercovera.. Nikt go nie wymienił w temacie, że fajny. Dziwne..

Fajnie bd kasować nowe bryki o ganiające radiowozy. Społeczności nie lubię, ale na pewno posingluje ten tytuł.

Tak więc czekam na start. Ogień na tłoki i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z niecierpliwością

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie, bo mówili coś o CrossBuy.

Ja ominę szerokim łukiem nowego Burnout'a.

Czekam na nowego Undegrounda od Black Box lub remake starego...

Kiedyś NFS to było coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nfs od blackbox do tego underground to bylo cos, jedyny najlepszy nfs to ciesze sie ze criterion przejal ta marke..

Platynka pewnie bedzie wymagala kupe czasu.. Wygrac kazdy wyscig kazdym autem.. Jajć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSN pojawił się preorder na NFS:MW. Kosztuje 279zł (prawie 300zł). :dntknw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trzech gameplay'ów na tvgry doszedłem do wniosku, że nowy Most Wanted nie będzie wcale jakąś odkrywczą serią NFS. Cieszy fakt, że robi go Criterion Games, przez co jest nadzieja, że produkcja będzie lepsza od fatalnego "The Run". Nie wydaje mi się jednak, by podczas premiery był wart swojej ceny (czyli 200zł). Dlatego też póki co zaopatrzyłem się w Hot Pursuit, który póki co daje mi sporo frajdy, ale w perspektywie dłuższego grania - obawiam się, że może zacząć nudzić. Kto wie, czy podobnie nie będzie w "Most Wanted". Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na powrót do genialnych dragów, które w starej wersji były kultowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS MW wygląga jak Burnout Paradise z licencjonowanymi samochodami. BP to moja ulubiona gra wyścigowa tej generacji, więc MW biorę na premierę. Podoba mi się też to, że nie wciskają tuningu jak w MW '05.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS MW wygląga jak Burnout Paradise z licencjonowanymi samochodami. BP to moja ulubiona gra wyścigowa tej generacji, więc MW biorę na premierę. Podoba mi się też to, że nie wciskają tuningu jak w MW '05.

dokladnie tak ! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nie rozumiem, czego ta gra nie ma co stary mw oprocz tuningu? Gdzie mimo ze bylem szczylem, to jedyne co zmienialem to felgi.. Cale szczescie mialem gust i nie jaraly mnie skakajace hummery.. A fabule mial, ale kuzwa jaka? Litosci.. Przyjezdza czlowieczek do miasta i wita go big szeryf.. Gra zapowiada sie fajnie, moze nie na premiere bo jednak na ac3 jestem bardziej napalony ale zagosci u mnie na pewno.. A aspekt spolecznosciowy podobny do burnouta to dla mnie swietna sprawa, gdzie pozwoli tez na zabawe a nie tylko wyscigi od a do b..

Ps. Uwielbiam czytac komenty o tej grze ze nfs sie skonczyl bo mw to arcade...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak nowy NFS wypadnie w porownaniu z nowa Forza...

gameplay z FH wyglada swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak nowy NFS wypadnie w porownaniu z nowa Forza...

gameplay z FH wyglada swietnie.

Mylisz gatunki, a i to jest ps3 forum nie xbox ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×