Skocz do zawartości
Leito_PL

[Psv] Resistance Burning Skies

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie informacje i dyskusje na temat Resistacne Burning Skies. Może jakieś ustawki na multi ^^ PSN: Leito_PL

Mój Walkthrough na NG+ na poziomie Hero(Bohater)

http://www.youtube.com/watch?v=vhKVPU5SKo0&list=UUBpXPtZ16G-sNykUSIODOag&index=1&feature=plcp

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde mam używaną bez online pass a tu jedno trofeum z multi do platyny :wallbash:

ale gra rewelacyjna

na PS 3 jakoś Resistance mi się nie podoba ale vita to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erwines wolisz wersje z ps vity ?? O_O !!

przecież tego nawet Insomniac nie robili :/

nie wiem co Ci sie w tej częsci podoba bo ja osobiście również mam vite i w to grałem (pozyczyłem od kumpla) i powiem szczerze ... grafika - do dupy,jakoś nie czuć tak bardzo klimatu serii jak w poprzednikach a poza tym....grałeś kiedyś w "trójeczke" ?? chyba nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erwines wolisz wersje z ps vity ?? O_O !!

przecież tego nawet Insomniac nie robili :/

nie wiem co Ci sie w tej częsci podoba bo ja osobiście również mam vite i w to grałem (pozyczyłem od kumpla) i powiem szczerze ... grafika - do dupy,jakoś nie czuć tak bardzo klimatu serii jak w poprzednikach a poza tym....grałeś kiedyś w "trójeczke" ?? chyba nie :)

kiedyś grałem w dwójkę ale krótko bardzo

wiesz uncharted złota odchłań też nie pochodzi od Naughty Dog a jest całkiem fajna chociaż te wersje od ND są lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet co porównywać Uncharted z vity do Resistance'a ...

mimo,że "Złotej Otchłani" nie robiło studio Naughty Dog to jednak nie jest to aż tak bardzo odczuwalne w przeciwieństwie do Burning Skies.Graficznie zresztą też Uncharted jest o niebo lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie sie ktos chetny kto ma ta gre i pomoze wbic pucharek online .. albo sam z checia by wbil . Brakuje mi tylko to do platyny a ruch na multi niczym w Czarnobylu.. ani zywej duszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.10.2016 o 13:13, flahu napisał:

Znajdzie sie ktos chetny kto ma ta gre i pomoze wbic pucharek online .. albo sam z checia by wbil . Brakuje mi tylko to do platyny a ruch na multi niczym w Czarnobylu.. ani zywej duszy

Pisz tutaj:

 

http://www.playstationtrophies.org/forum/resistance-burning-skies/200984-trophy-boosting-thread-read-first-post-23.html

 

Ewentualnie jeśli nikogo nie znajdziesz to daj znać. Ściągnę grę na kartę i pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×