Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wszystkie części więc ta też znajdzie się na mojej półce.Wiadomo kiedy premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie taka grafika jak na tych "obrazkach" to będę naprawdę szczęśliwy Fajnie to wszystko wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo kiedy premiera?

Wakacje 2008. Czyli już niebawem, o ile to prawda. Nie mogę się doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wakacje 2008. Czyli już niebawem, o ile to prawda. Nie mogę się doczekać

Podobno końcówka roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie pop to jeden z lepszych tytulow w jakie gralem jak dotad - patrze na te screeny i troche sie martwie o forme tego popa, z drugiej strony prawie na pewno nie ma co liczyc na odgrzewanego kotleta ze strony ubisoft co oczywiscie cieszy - poczekamy zobaczymy, mam nadzieje ze wszyscy bedziemy zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno końcówka roku.

Też słyszałem o tym a nawet o lutym 2009... Trzeba czekać na jakieś oficjalne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zwykle premiera już tuż tuż a okaże się że za pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierw muszę przejść trylogię z PS2 (już nawet Piaski Czasu kupiłem)

Jeśli mi się spodoba i nowy PoP okaże się dobry to na bank kupuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pozwolę zrobić sobie taki mały refresh. Oglądnęło mi się dzisiaj gram.tv, i dowiaduję się że mimo wyglądu traileru, w grze będziemy jednak mieć Cell Shading. Czyli te 'artworki' okazały się screenami in-game. Nie wiem jak Was, ale mnie ta wiadomość nie pociesza, bo imo Prince traci klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co panikować zanim zobaczymy game play, też mi nie pasi cell shading ale liczę ze ubi nie pozwoli na zepsucie tego tytułu i będziemy mile zaskoczeni ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też usłyszałem o tym cell shadingu - jeśli to prawda to gra jest dla mnie skreślona. Jakbym chciał mieć takie gry to kupiłbym Wii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, a jeszcze czystego gameplayu nie widzieliście, ale taki to już naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie, a jeszcze czystego gameplayu nie widzieliście, ale taki to już naród.

w przypadku NFSów już po podtytule wietrzę gniota i przeczucie się sprawdza A gry z tego typu grafiką wyglądają z lekka niepoważnie dla mnie. W końcu po to jest PS3 i jego moc, aby cieszyć się zachwycającą grafiką, a cell shading w moim odczuciu takiej nie oferuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piaski Czasu miały cukierkową grafikę, którą jeszcze dało się przełknąć. Potem świetne Warrior Within i Dwa Trony, które naprawde miały świetny klimat, przez co gra stała się bardziej dorosła. Przez tego Cella, podobnie jak i u TheMichala, - gra została u mnie skreślona. A muszę przyznać że liczyłem na tą grę po obejrzeniu trailera. Liczyłem na bombę graficzną połączoną z mistrzostwem gameplayu. A mam przeczucie że wyjdzie średniak.

Cell Shading wymaga sporo obliczeń, lecz jego efekt mniej cieszy oko, jak dobre 'prawie' realistyczne widoczki.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak dla mnie ten tytuł też jest skreślony, chociaż również wiązałem z nim ogromne nadzieje, ale ten cell i druga postać pomagająca princ'owi i na dodatek zupełnie nowa fabuła nie nawiązująca w żaden sposób do poprzednich części mocno odpycha :/ PoP:SoT miał klimat, spaniałą fabułę i nowatorskie rozwiązania, WW niesamowity system walki TT, miał też bardzo dobry system walko (w końcu ten sam ) i nie tak dobrą fabułę jak SoT ale nie najgorszą, za to ta część niczym nie przyciąga :/ a możliwość, że władują jeszcze co-op jak dla mnie jest totalnym zawaleniem sprawy, PoP od zawsze był mroczny, tajemniczy i czuło się trochę odosobnionym, a teraz nie dość, że będzie nam jakaś dziewczyna cały czas pomagać, grafika będzie z bajki to jeszcze co-op :/ wszystkie dobre cechy z poprzednich części są już właściwie przekreślone, jedyne co zostaje to możliwość dobrego systemu walk, jakaś fajna fabuła, bo na nowatorskie rozwiązania nie liczę, na razie gra straciła cały klimat który był niesamowity, ale szczerze nie wiem co było by gorsze, to co się dzieje teraz czy jak by mieli znowu wymyślać na siłę jakąś fabułę i ciągnąć to co było cały czas, stało by się to już monotonne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam Cell-Shading bardzo pasuje.

No bo pomyślcie - na co Wam fotorealistyczna grafika, skoro za 3, 4 lata takie coś wygląda po prostu ohydnie (patrząc przez pryzmat grafiki w tej niedalekiej przyszłości). Najlepszym przykładem są choćby dwa PeCetowe MMORPGI - Everquest 2 i World of Warcraft. Oba wyszły w tym samym czasie. Grafika Everquesta była te 4 lata temu na najwyższym poziomie, co pozwalało grać w nią tylko posiadaczom najlepszych PieCów (którzy chcąc i tak polepszyć płynność, zmniejszali szczegółowość grafiki, co wygląda badziewnie). Natomiast taki WoW - grafika cukierkowa (niektórzy twierdzą że dziecinna), a dziś wygląda tak samo dobrze jak kiedyś. Co z tego że model drzewa jest prościutki, kiedy wygląda naprawdę świetnie! Jak dla mnie grafika fotorealistyczna to po prostu cofanie się w czasie (jeżeli chcę widzieć ultrarealistycznie oteksturowane drzewo, to popatrzę przez okno), dziś moc konsol i komputerów powinna być spożytkowana nie na co raz realniejszy świat, tylko przeciwnie - świat snów i marzeń.

Ale to taki tyci offtop.

Nowego księcia się doczekać nie mogę, szczególnie ciekaw jestem jak wyjdzie twórców wizja "perfekcyjnego co-opa", comba Prince + Elika.

Fabułka trochę "kijowa", może w trakcie gry się jakoś rozciągnie/wyewoluuje, bo formuła "Zły boss był trzymany w wazoniku który się rozbił, wypuszczając bossa" to kicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś moc konsol i komputerów powinna być spożytkowana nie na co raz realniejszy świat, tylko przeciwnie - świat snów i marzeń.

Moim zdaniem.. trafiłeś w sedno. Do dziś usta wyginaja mi sie wielki banan gdy wspominam zabawę z dwoma częściami Raymana w 3d i podobnego Tonic Trouble (czy jakoś tak to szło). Oba tytuły nie miały ultra-realistycznej grafy tylko nieźle powykręcaną i kolorową. Nawet fizyka momentami była dziwaczna ale dawało to masę nowych możliwości, np podróżowanie gigantyczną jagodą po rzekach lawy albo używanie pocisku z nogami jako rumaka (tak zap..dlał, że można nim było biegać po ścianach a nawet suficie).

Reasumując komiksowa grafa w nowym PoP wcale nie musi wyjść mu na złe.. wręcz przeciwnie, może mu dodać smaczku ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

już chyba lepiej żeby grafika wyglądała za 3-4 lata koszmarnie niż teraz? WoW nie ma cell'a on ma tylko takie tekstury... pewnie, że w grach typu rayman, crash taka grafika pasuje, ale nie do od zawsze mrocznego świata PoP'a, to tak jak by teraz zrobili Alone in the Dark lub jakiegoś Sailent hill'a czy RE w cell'u :/ właściwie to złe porównanie, może GoW będzie lepszym? wyobraźcie sobie teraz, wielkiego wojownika walczącego z bogami i mitycznymi stworami, niszczącego pół armii w pojedynkę w kreskówce... gdyby ta grafika była chociaż taka jak w tym trailerze (jak się ktoś przyjrzy to zauważy lekki cell ) to by się dało jeszcze wytrzymać z tą drugą postacią i możliwością, że wsadzą co-op ale tak gra nie ma tego klimatu, tego czegoś przez co chciało się grać w poprzednie części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w świetne Okami i jeśli nowy PoP będzie zrobiony w tak pięknym stylu to kupuję w ciemno.

To ma być nowa historia więc i nowe rozwiązania. Nie rozumiem stwierdzeń:

"Już na starcie jest dla mnie skreślony"

Co Ty masz jakąś maszynę czasu czy kryształową kulę? Sick!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie, po prostu wiem jak się skończy wsadzenie takiej gry w kreskówkę no, chyba, że baaardzo zmienią tą grę, bo po trailerze widać, że walka będzie dobra i pewnie brutalna więc żadne takie "bajki" nie pasują i czemu okami porównujesz do PoP? PoP nigdy nie miał nic wspólnego z anime, azją itp. SoT była taką "baśnią" w świecie gier, WW świetną grą akcji a TT miało po trochu tego i tego, więc uwierz na pewno nie osiągną nawet w połowie tego co przy tamtej serii... aczkolwiek chciał bym się mylić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w PoP 1 albo 2? Tam strasznie kreskówkowa grafa była.. Mi ten cały cell nie przeszkadza. Jeśli gra sie obroni gameplay'em, klimatem to ja jej daję szansę. Poza tym myślę, że to jest celowy zabieg wydawców bo z PoP'a to sie powoli robi taki serial jak z tomb raider'a. Ile razy można grac w tę samą grę, tyle że wydawana z innym podtytułem.. Jestem optymistą jesli chodzi o nowego PoP - nie mówię NIE ale nie powiem też TAK.. dopóki nie zobaczę jakiegoś porządnego gameplay'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

eee... po pierwsze pierwsza seria nie była ubi, po drugie w tamtych czasach nie było grafy 3D itd. więc nie mogli zrobić innej grafiki... było to celowe, praktycznie w każdym wywiadzie o tym wspominają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×