Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może i głupie pytanie, ale muszę się o to zapytać bo nie daje mi to spokoju. Jak zapewne większa część graczy wole mieć gry na płytkach w pięknych pudełeczkach :rolleyes:, aniżeli ściągać przez psn. Niestety epilog do PoP'a wyszedł tylko w dlc i tutaj pojawia się pytanie. Istnieje szansa, że ukarze się kiedyś ten PoP+epilog w wersji pudełkowej?

Masz rację, głupie pytanie :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, głupie pytanie :turned:

Spoko i dzięki za głupią odpowiedź :turned:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym kupić PoP. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Epilog dostępny w polskim PS Store nie działa z polską wersją gry? Trochę to dziwne. myślałem, że wszystkie DLC z polskiego PS store będą działać z wersjami PAL.

Czyli muszę gdzieś poszukać wersję z UK aby epilog działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz mieć angielską wersje BLES00389. Nawet w PSN Store jest napisane, że dodatek będzie współpracował tylko z nią.

Edytowane przez Vexyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra na PS3 obok Sport Champions. Gram w nią od 2 tygodni i jakoś coraz mniej mi się chce w to grać. W każdej lokacji to samo, poskacz przebiegnij się po ścianach, na końcu "boss", uzdrowienie lokacji i zbieranie światełek. Czy jest w tej grze jakiś element zaskoczenia? Zazwyczaj nie lubię przestawać grać, zanim coś przejdę, ale ta gra jest strasznie nużąca i jeszcze te długie rozmowy z Eliką spowalniające rozgrywkę....

Graficznie bardzo fajna, Elika też niczego sobie, ale sam grywalność jest niskich lotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie podoba Ci się łażenie po tych lokacjach i żmudne uzdrawianie tych pól, to raczej zakończenie też nie przypadnie Ci do gustu. A jest naprawdę niespodziewane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra na PS3 obok Sport Champions. Gram w nią od 2 tygodni i jakoś coraz mniej mi się chce w to grać. W każdej lokacji to samo, poskacz przebiegnij się po ścianach, na końcu "boss", uzdrowienie lokacji i zbieranie światełek. Czy jest w tej grze jakiś element zaskoczenia? Zazwyczaj nie lubię przestawać grać, zanim coś przejdę, ale ta gra jest strasznie nużąca i jeszcze te długie rozmowy z Eliką spowalniające rozgrywkę....

Graficznie bardzo fajna, Elika też niczego sobie, ale sam grywalność jest niskich lotów.

W 100% się z tobą zgadzam i w najbliższym czasie mam zamiar wymienić Prince'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy ten Prince of Persia co jest na naszym PSS jest po PL czy ENG? (nie chodzi mi o dodatek tylko o całą grę...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest promocja, PoP za 25zł. Wie ktoś ile zajmuje ta gra na dysku i czy jest po polsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz mieć angielską wersje BLES00389. Nawet w PSN Store jest napisane, że dodatek będzie współpracował tylko z nią.

A czy ten dodatek współpracuje z całą trylogią zakupioną na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek, o którym on mówi nie jest do trylogii PoP, tylko do tej części wydanej w 2008 roku z rysunkową grafiką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek, o którym on mówi nie jest do trylogii PoP, tylko do tej części wydanej w 2008 roku z rysunkową grafiką.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem tą grę. Mimo kilku hmm - błędów i lekkiej monotonii - gra bardzo fajna i aż promieniuje baśniowością :D:D:D . Polecam, chociaż gra nie jest dla każdego....

Wiadomo coś o kontynuacji tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko dodatek. Z tego co wiem nazywa się Epilogue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko dodatek. Z tego co wiem nazywa się Epilogue.

Wiem, również przeszedłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o kontynuacji tej gry ?

To był taki odłam w fabule, coś w rodzaju spin-offu. Z tego co wiem kontynuacja nie jest przewidziana, a szkoda, bo gra była przecudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był taki odłam w fabule, coś w rodzaju spin-offu. Z tego co wiem kontynuacja nie jest przewidziana, a szkoda, bo gra była przecudna.

Szkoda też ze względu na zakończenie.... - tym bardziej jeśli ktoś nie grał w epilog :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda też ze względu na zakończenie.... - tym bardziej jeśli ktoś nie grał w epilog :D

No zakończenie w tym Epilogu było co najmniej dziwne. Ale nie żałuję zakupu, bawiłem się wybornie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,5GB, po angielsku

czy jakis prince of persia na psstore jes pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z tego co pamiętam to gry PoP wychodzą od Ubisoftu a ich produkcje na ps store nie są PL

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos wytlumaczyc jak zrobic trofeum "Warrior Special". Nalezy uniknac 20 razy podczas jednej walki ataku. Unikam wiecej razy, a i tak mi nie wchodzi. Czy to trzeba zrobic z rzedu czy co?, bo ja juz nic nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×