Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

praktycznie w każdym wywiadzie o tym wspominają...

Możliwe.. nie jestem wielkim fanem serii (chociaż grałem w każdą część) i nie śledzę wywiadów z twórcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hyperze właśnie pokazują Pop'a myślałem że to jakiś CELL typu dragon balle a to naprawdę wygląda ciekawie Pewnie kupię nowego Popa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja też wywiadów nie śledzę, tylko od czasu do czasu wejdę na jakąś stronkę poświęconą PoP'owi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Derag - a co ma piernik do wiatraka? Ja porównuję sposób odwzorowania grafiki który jest podobny i według mnie genialny. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy ja wiem czy taka da grafo podobna? no ale zostawmy to już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem, o grafikę się nie martwię.

Mam tylko zajebiście wielką nadzieję że klimat Persii będzie taki sam jak w The Two Thrones i Sands of Time. Nie chce mega super hype'u i epickości - chce klimat wschodu, Persji i księcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik klik. Książę w akcji;) Prezentuje się to bardzo ładnie jak na moje. No i muza heh wypas.. gdyby ubisoft zaangażowało Sigur ros do zmotania soundtracku.. kupilbym dla samej muzy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

relacja z e3:

jeżeli chodzi o rozgrywkę, dostawanie się z miejsca startu do końca plansz, będzie baaaardzo liniowe.... chciał bym tak powiedzieć ale nie mogę, wygląda na to, że będzie kilka drug, ale czy te drogi też będą mieć jakieś inne, raczej nie... możliwe, że to nie były drogi do końca misji ale do jakiś bonusów, nie szli tamtędy w gęmplay'u, a mój angielski nie jest na tyle dobry bym miał 100% pewność . walka wygląda naprawdę drętwo w porównaniu do WW/TT, bardziej jak ta z SoT, tzn w SoT każda walka wyglądała podobnie, przeskok nad przeciwnikiem i w plecy, tu wygląda inaczej, ale podobnie schematycznie, najpierw obrona i atak w odpowiednim momencie, na razie nie pokazali żadnych większych akrobacji niż te z eriką, do tego jak nas potwór przewali na ziemię i będzie próbować nas dobić (mowa o hunterze, tylko walkę z nim pokazali) ma być chyba jakaś mini gra (chyba coś polegające na wciskaniu odpowiednich guzików szybko) jeśli nam się uda przeskoczymy za bestię i możemy ją chlastać po plecach, jeśli nie erika czy jak ona tam ma go odtrąci. o ile tak wyglądają walki z każdą bestią to są baaardzo długie, przez większość zadania, najpierw zjechali mu hp do połowy potem została mu końcówka i zwiał, wyglądało to bardziej na walkę z bossem ale coś kiedyś mówili, że teraz rozgrywka jest bardziej nastawiona na akro. do tego można zauważyć kilka nie dociągnięć, jak np. przytrzymanie księcia na niewidzialnej ścianie tzn, był murek pod nim ale się skończył z 1,5m niżej ;]. do tego zdradzili trochę fabułę, ta dziewczyna jest strażniczką tego świata, czy czegoś tam, może mieli na myśli światła czy dobra, nie wiem było już około 2 w nocy jest bóg złą którego trzeba pokonać, książę ją spotyka przypadkiem i postanawia jej pomóc. jeśli to nie była plansza z bossem a normalna to plansze wyglądać będą następująco: skaczemy sobie po różnych barierkach, drążkach, krawędziach itp. po pewnym czasie coś nas atakuje i musimy to pokonać, na koniec erika wchodzi w jakieś niebieskie światło po czym wszystko porasta trawą z nie wiadomo skąd biorą się motyle itp. czyli erika przywraca dobro... mówił coś tam o wolnym wyborze gdzie chce się iść, możliwe, że jest ogromne miasto i wybieramy sobie który teren chcemy uratować...

http://www.gamespot.com/video/0/6194170/vi...oup=e32008_live

a propo rozgrywki, obejrzałem jeszcze wyrywkowo momenty i tak: wszystkie walki będą takie jak te w filmiku (chyba, że są jeszcze bossowie ), coś mówili o ucieczce, chyba księcia i napominali coś o piaskach czasu, możliwe, że będzie nawiązanie do trylogii, ale niestety mój angielski jest o wiele za słaby więc mogę tylko zgadywać ;( wy pewnie lepiej zrozumiecie . no cóż może ta gra wyjdzie na prostą, ale raczej nie osiągnie tego co trylogia...

jak by ktoś nie zauważył wersja na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tuż tuż. Ktoś jeszcze oprócz mnie szykuje się do zakupu? Powiem szczerze że brakuje tego typu gier na PS3. Teraz kładzie się nacisk na realizm: więcej krwi, realistyczne ruchy postaci, bronie jak w realu itp, a PoP będzie fajną odskocznią od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością 5 grudnia, napewno ją kupię. Podobno ma być wersja polska ale dopiero w styczniu-chyba się nie doczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno kupie, ale na bank wersje english ; ]

imo dubbingi nie daja rady ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewno kupie, ale na bank wersje english ; ]

imo dubbingi nie daja rady ; ]

Nie wiem co oni mają z tym tłumaczeniem. Napisy wystarczą! Nie lubię grać z polskimi głosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie moglem sie zdecydowac jaka to gre chcialbym kupic... i wyszlo na to, ze PoP swietnie sie prezentuje. Poczekam na jakies recenzje wersji PS3 i jesli przeloza sie na moje oczekiwania to w koncu kupie jakas gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już w tym tygodniu premiera PoP :) w końcu pogramy w dobrą grę przygodową  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Demko by się przydało. Jak dla mnie nowy styl oprawy graficznej to strzał w dziesiątkę, ale ciekawe czy sama rozgrywka daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze wstępnej oceny w psx extreme 9-10  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na tę grę, ale nie rozumiem jednej rzeczy - czemu wszystkie wersje (PC i X360) po polsku będą 12 grudnia a PS3 dopiero 2009  >:( Tak przynajmniej podaje PSXextreme. Powiecie, żeby kupić ANGa, ale jak mam możliwość kupienia PL to taką wezmę (angielski znam, ale raczej nie w takim stopniu by zrozumieć każdy smaczek w dialogu itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z niecierpliwością czekam na tę grę, ale nie rozumiem jednej rzeczy - czemu wszystkie wersje (PC i X360) po polsku będą 12 grudnia a PS3 dopiero 2009  >:( Tak przynajmniej podaje PSXextreme. Powiecie, żeby kupić ANGa, ale jak mam możliwość kupienia PL to taką wezmę (angielski znam, ale raczej nie w takim stopniu by zrozumieć każdy smaczek w dialogu itd)

ja i tak kupie ANG bo nie będę tyle czekał na PL :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi do trzech razy sztuka, Ubisoft ostatnio nieco rozczarował mnie swoimi produkcjami tj. Assassin's Creed oraz Far Cry 2. W Prince of Persia pokładam wielkie nadzieje z uwagi na to że lubię taki styl graficzny oraz dlatego, że jestem fanem przygód Księcia. Mam nadzieję że się nie zawiodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi do trzech razy sztuka, Ubisoft ostatnio nieco rozczarował mnie swoimi produkcjami tj. Assassin's Creed oraz Far Cry 2. W Prince of Persia pokładam wielkie nadzieje z uwagi na to że lubię taki styl graficzny oraz dlatego, że jestem fanem przygód Księcia. Mam nadzieję że się nie zawiodę :)

faktycznie assassins był beznadziejny i też liczę na ten tytuł :P ale się nie boję że Ubi coś skopało bo uspokaja mnie wstępna ocena w psx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy bałem się trochę tej zmiany w grafice.Ale po ostatnim Trailerze wszystkie moje obawy idą do kosza.Kto wie...  może nawet kupię tego POP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze powiedziawszy bałem się trochę tej zmiany w grafice.Ale po ostatnim Trailerze wszystkie moje obawy idą do kosza.Kto wie...  może nawet kupię tego POP :D

na allegro już są aukcję z PoP :) ja zamówiłem już 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×