Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Haha wygląda to jakbyś zamówił osiem :D

:D wiesz strasznie się czasami denerwuje... jak nie mogę czegoś przejść to sruu płytą o ścianę :D myślę że 8 płyt mi wystarczy aby przejść PoP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.. w grasz tego typu to wskazane, dziesięć razy przechodzisz ten sam moment i kolejny raz ci się nie udaje... grr.

PS. Dziwak jesteś... specjalnie wyciągasz płytę z PS3 ?! Ja rzucam padem :) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rezygnuje niestety z tego tytulu, zmiany za bardzo mi sien nie podobaja :) wg mnie taka operacja graficzna powinna byc stosowana tylko w RPG'ach np Eternal Sonata :) a szkoda bo gralem we wszystkie PoP'y :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja rezygnuje niestety z tego tytulu, zmiany za bardzo mi sien nie podobaja :) wg mnie taka operacja graficzna powinna byc stosowana tylko w RPG'ach np Eternal Sonata :) a szkoda bo gralem we wszystkie PoP'y :(

ty to tak na serio?? grze wyszła na dobre taka szata graficzna i pasuje idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no serio serio, takie jest moje zdanie i moje odczucia. rezygnuje 100 procentowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no serio serio, takie jest moje zdanie i moje odczucia. rezygnuje 100 procentowo.

nie wiesz co tracisz... gra jest naprawdę bardzo dobra i nie rozumiem jak można było grać we wcześniejsze odsłony i zrezygnować z nowej części...ale cóż twój wybór bo ja nie zrezygnuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem, nie podoba mi sie nowy zabieg, ida bardziej w przygodowke niz krwawą rzeznie :D + fakt ze nie mozesz zginac, nie nie ja spasuje :) GoW3 moja ostatnia nadzieja ^^ jak na razie tylko DMC4 mnie zadowolil z gier gdzie siekasz mieczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowilem, nie podoba mi sie nowy zabieg, ida bardziej w przygodowke niz krwawą rzeznie :D + fakt ze nie mozesz zginac, nie nie ja spasuje :) GoW3 moja ostatnia nadzieja ^^ jak na razie tylko DMC4 mnie zadowolil z gier gdzie siekasz mieczem :)

a który PoP był jak devil may cry albo GoW?! zawsze to była przygodówka i przygodówką została :) nie wiem czy ty w ogóle kiedykolwiek grałeś w PoP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście coraz bardziej napalam sie na nowego PoPa, tym bardziej że cała poprzednia trylogia nie jest mi obca. A teraz pytanie czy polska wersja bedze miała premiere w styczniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwisy już oceniają prince'a, jest dobrze ale bez rewelacji, choć graficznie pozamiatane java script:void(0);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że sama gra będzie dobra :D Nie ma co się kierować recenzjami, najlepiej poczekać i samemu sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej zmartwil fakt ze gra bedzie monotonna :(

mam podobne odczucia, duży wpływ ma na to assasin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie patyk!

@Robin96

jak to nie warto kierowac sie recenzjami? gdyby nie one pewnie nie raz bym kupil cos i zalowal wydania na to pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Recenzja.

Martwi mnie ten kawałek o crash'ach na PS3.

Co się dziwisz w końcu to UBISOFT :) To już ich taka tradycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier od Ubisoft'u i do ich recenzji w gazetach należy trzymać dystans (przynajmniej ja tak robię). Gry z pod tego znaku (Ubisoft'u) dostają wysokie noty lecz po krótkim czasie stają się monotonne. Ja osobiście sprawdzę PoP'a sam a dopiero później będę go oceniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No monotonna pewnie tak. Schemat jest oczywisty. Wchodzimy do zniszczonego świata, szwendamy się aż do znalezienia złego bossa, zabijamy go, odradzamy świat, szukamy kulek. I dawaj do następnego świata.

Ale co jest pewne to to, że gra będzie banalna. Nie można zginąć choćbyśmy się starali bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bylem juz zajarany ta odslona PoP to po obejzeniu recenzji GT sie zdenerwowalem...

No jak mozna w tej grze zrobic tak, zeby sie nie dalo zginac!? Przeciez od pierwszej czesci spadalismy i skrecali kark albo nadziewalismy sie na pale, gdy podloga sie pod nami zapadala i wpadalismy w pulapke... A to takie cos...

System walki zrobili jakis sztywny, wyglada jakby walka byla zaplanowana tak, ze nie da sie jej uniknac ani zbiec z pola walki, a taze jakby elementu skradanie sie zabraklo...

Zawsze wiatr w oczy kurde! Cos juz jest bardzo fajne i przed sama premiera wychodza na wierzch brudy...

Grafika niesamowita, animacje tez ale co z tego jak inne elementy jakby uwstecznily sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wam polecam recenzje z gry-online.pl, osobiscie tam czytam, dzis np czytalem wlasnie o PoPie recenzje, tam pisza jak gra wyglada ich okiem a nie jak ubisoft by sobie to zyczyl i Del otwarcie napisal ze jest monotonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że gra szybciutko zejdzie do 150zł. Co mnie cieszy. Choć i tak jeślibym kupił to z zagranicy za jakieś 150zł w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×