Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje Alucard, trochę pzesadziłem z tymi recenzjami.Chodziło mi bardziej o to, że ludzie często oceniają grę tak jak chcą tzn z swojego punktu widzenia.Np ktoś nie lubi przygotówek to ciężko mu będzie sprawiedliwie ocenić taką grę.(Nie chodzi mi o POP)Poza tym czasami oceny są zawyżone, a gry robią dobre pierwsze wrażenie a po tygodniu stają się nudne.Tak jak to napisaliście wcześniej.

Również zmartwił mnie fakt że nie da się zginąć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie sugeruję się oceną końcową tylko wsłuchuję się w błędy, które wytykają. Tutaj są to dziwne zachowania na PS3, nieśmiertelność, humor, który mi wyjątkowo do badassowego księcia nie pasuje i monotonia. Na plus jednak trzeba zaliczyć świetną oprawę graficzną i wygląda, że dość miłe, intuicyjne sterowanie.

Jakby na życzenie PSB opublikował listę "co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać". Miłego czytania tych kilkudziesięciu pytań i odpowiedzi :)

Ja czekam na demo które zapewne będzie ale jeszcze nie at this time :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem z pol godziny. Co sie najbardziej rzuca w oczy?

Poziom trudnosci, po pierwsze nie idzie zginac... jest to IMO in plus jak i in minus.

Dwa poziom trudnosci... wystarczy praktycznie tylko przytrzymac A ("X" na PS3) albo je wcisnac. Bohater robo 90% za ciebie... ci co narzekali na ME, tu znajda jeszcze wieksze uproszczenia. IMO in minus.

Dialogi... in plus ze swietnym humorem...

- "What do you think about me?"

- " You're an idiot"

Grafika... baśniowa opowieść w baśniowych klimatach... in plus

Zapowiada się na łatwego calaka... 10 achievenentów po 30min

No i in plus, że to PoP jedna z moich najbardziej ukochanych serii w grach video...

Kod na kostium ksiecia z SOT (powinien tez dzialac na PS3)

http://zeratulpl.blogspot.com/2008/12/kod-...ie-ksiciem.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki PoP by nie byl i tak zagram :) bardzo podobala mi sie pierwsza i druga czesc , 3 byla calkiem calkiem wiec i w ta zagram :) juz zamowilem swoja wersje :) w wersji exclisive z dodatkami i w metalowym box-ie za 160zeta :) jutro powinienem ja miec juz u siebie w czarnuli :P

a co do recenzji to mam je gdzies, gra ma mi sie podobac ale nie innym. Poza tym kazdy lubi co innego, np. FarCry 2 niby taki dobry a wg mnie kompletna porazka w ktora nigdy nie zagram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolalbym nowego popa w starym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie piszą, że ta gra jest bardzo łatwa, co mnie zniechęca do niej.

Z drugiej strony, gra wydaje się mieć w sobie to "coś" :)

Sam nie wiem... Niech potanieje, to się zobaczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie jak Pips, chcialbym nowe wydanie PoP'a, z piekna next-genowa grafa ale nie w stylu basniowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak Pips, chcialbym nowe wydanie PoP'a, z piekna next-genowa grafa ale nie w stylu basniowym.

No tak w koncu Persja, kraj znany z basni 1000 i jednej nocy nie pasuje do konwencji basniowej... _-_

W sumie mogliby go pozostawic w tej samej lokacji, zmienic czasy i bylibysmy np terazniejszym Iraku. Prince of Iraq: Saddam tale... nie byloby konwencji basniowej... klawo _-_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to dobrze że nie idzie się zabić w tej grze, bo nieraz sie irytowałem w poprzednich częściach kiedy parę razy pod rząd szło sie w piach.

Jest jakaś głupia moda na robienie gier z otwartym światem (NFS, FC2 itp.) Mnie niestety nie przypadło to do gustu...

w ogóle to Witam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze.

Co prawda niestety widać że gra została przystosowana do kategorii 7+ (nie chodzi mi tu o genialny styl graficzny, ale wogóle o księcia - jest bardziej luzacki, mniej mroczny, ubisoft poszedł w stronę Devil May Cry, aniżeli God of War, co potwierdzić też może niski poziom trudności).

In Plus może iść zdecydowanie więcej elementów platformówkowych. Powiedzmy sobei szczerze - trylogia PoP (chyba wiadomo o której piszę) bardziej stawiała na walkę (szczególnie druga część), a elementy platformowe były zbyt... Realistyczne? W nowym PoPie jest więcej skakania, więcej zjeżdżania, kołysania się, spadania, a walka stanowi tu dodatek w postaci minibosów.

Nie pasuje mi jeszcze otwarty świat - nie bez powodu WSZYSTKIE wcześniejsze częśći gry były utrzymywane w konwencji "od A do B".

Moja opinia jest utworzona na podstawie wielu gameplayów i trailerów które obejżałem, w grę jeszcze nie grałem, niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak w koncu Persja, kraj znany z basni 1000 i jednej nocy nie pasuje do konwencji basniowej... _-_

W sumie mogliby go pozostawic w tej samej lokacji, zmienic czasy i bylibysmy np terazniejszym Iraku. Prince of Iraq: Saddam tale... nie byloby konwencji basniowej... klawo _-_

QQmore ;*

Moze bym tak sadzil jesli wczesniejsze czesci byly by w takiej szacie, dla mnie to spaprany pomysl i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak to jest z tym Książęciem? ;) Lipa czy coś fajnego? Jakoś 'komiksowa' grafika mi nie leży, choć przyznam że określam to 'nie leżenie' wyłącznie po tym co widziałem w FMV...

Ktoś ma? Ktoś gra? Ktoś cos powie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem must have, ale dla mnie wszystkie PoP to must have...

Ja mam ten problem... że ostatni PoP w moim posiadaniu w jakiego grałem (w całości) to gra z hmm 1990r na Maca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga, wie ktos jak to fabularnie ma sie do poprzednich czesci? prosilbym o krotkie wyjasnienie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic wspólnego z poprzednimi PoPami. Jest to calkiem nowa historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... to poprostu swietnie :) jak zywkle Ubi poplynelo z fabula :] dzieki za szybka odpowiedz, teraz juz nie spojrze na ten tytul nawet jesli bedzie kosztowac 99zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic wspólnego z poprzednimi PoPami. Jest to calkiem nowa historia.

Cieszy mnie to ponieważ nigdy nie przeszedłem żadnej części i może uda się zrozumieć grę. Teraz żałuję że nie znam poprzednich odsłon gry, dlatego pojutrze jadę po grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 160zł za wersję rozszerzoną to nie za dużo. Zabawa wygląda na niezłą, grafika również. Humor dość zadziorny :)

Po gwiazdce szykuje mi się wyprawa do świata baśni :) Szkoda, że tylko wirtualna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja kopia już jedzie z Amsterdamu :P za 33 euro kupiona wczoraj tj 04.12.2008 podobno w promocji w każdym bądź razie napewno taniej niż w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten problem... że ostatni PoP w moim posiadaniu w jakiego grałem (w całości) to gra z hmm 1990r na Maca :)

najlepszy... zainwestuj w wersje classic na Store... przecudowna gra. Obie znam na pamiec lepiej niz jakakolwiek inna gre.

Gra dostaje dobre noty, moje pierwsze wrazenie bylo jak najbardziej pozytywne, wiec IMO warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziś kupiłem, odpaliłem iii....moze zaczne od grafiki. Mi pomysł i wykonanie grafiki w tej grze się bardzo podoba. Wydaje mi sie jednak ze teksturki naszych bohaterow powinny byc lepszej jakości, tym bardziej ze przy dialogach wszystko jest ok. Animacja jest bardzo ładna, wszystkie kombosy, skoki, przewroty wygladaja świetnie. Sterowanie wydaje mi sie dosc trudne, bo na poczatku gry juz mialem problemy z wykonaniem kilku akcji. Mam wrazenie ze Ksiaze nie robi tego co ja chce do konca...Jak ewolucje wszelkiej maści sa wymagające, tak walki z bossami sa bardzo łatwe. Szkoda, bo mozna zrobic bardzo ciekawe kombosy, tyle że czesto się okazuje ze juz nie ma na kim. Moze w dalszych etapach bedzie trudniej. Muzyka wpadła mi w ucho, jest przyjemna i pasuje do reszty, pozostałe  dzwieki tez są niczego sobie. Generalnie jest bardzo fajnie ;) (nie gralem zbyt dlugo, przeszedlem prolog i 1 etap). Zawiedziony nie jestem. Dostałem starego dobrego PoP'a w nowym wydaniu z kilkoma nowinkami (Rysunkowa grafika, otwarty swiat, bosostopa towarzyszka itd.)

Musze jednak wspomniec o najwiekszym babolu jaki juz mi sie rzucił w oczy. Gra jest na silniku AC i każdy kto gral dobrze wie jak działa z PS3....W przypadku POP'a doświadczyłem kilku zacięć na ok 1s (zdążyłem pomyśleć ze konsola sie zawiesiła i odkładać pada). Framerate nie jest zły ale gra czasem sie zatnie. Druga sprawa jest to ze obraz sie czasami "rozjeżdza" w poziomie (v-sync?).

Pogram wiecej, to skrobne cos jeszcze moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś jak można wiedzieć?Szukałem dzisiaj w MM,Saturnie i Empiku-nigdzie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×