Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak gdzieś znajdę PoP w atrakcyjnej cenie to na pewno się skuszę :) btw. szkoda, że u nas nie ma takich fajnych promocji przed świętami jak np. za oceanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to popełniłeś podstawowy błąd skoro tam szukałeś. Duże sieci handlowe mają gry równo z polską premierą, a ta w przypadku PoP ma miejsce dopiero w styczniu 09. Prywatne sklepy sprowadzają gry na własną reke, dlatego mają je równo z euro. premierami. Szukaj w prywatnych sklepach. Ja kupiłem w warszawie sklep "świat gier" obok złotych tarasów. W "mad games" na mokotowie tez powinni miec. Wystawiają sie na allegro.

Przeszedlem kolejny etap i musze powiedzec ze ma klimat ten nowy PoP :D. Gra jest szybka i nie pozwala sie nudzić. Zobaczymy co dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano szukałem tam bo u nas w zaściankowym Poznaniu niema dobrych prywatnych sklepów.Miałem nadzieję dostać grę dzisiaj właśnie.No nic trzeba zamówić przez neta-dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a w PLAYZONE nie mają? Wystawiają sie na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie prawda

!!! obrazu mowie nie zrażać się tym filmikiem to jest kłamstwo !!

Ten który to nagrywał nagrywał z mniejszą rozdzielczością i jeszcze w Display Steting! Nie ustawił RGB z Limited na Full :D A jak się to ustawi to gra miodna :D ( jak ma sie limited to kolory są bledsze o 60% )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie prawda

!!! obrazu mowie nie zrażać się tym filmikiem to jest kłamstwo !!

Ten który to nagrywał nagrywał z mniejszą rozdzielczością i jeszcze w Display Steting! Nie ustawił RGB z Limited na Full :D A jak się to ustawi to gra miodna :D ( jak ma sie limited to kolory są bledsze o 60% )

najlepiej by było mieć obie wersję na ps3 i xboxa wtedy by się porównało :P jak będzie demo na xboxa to porównam ;) a wersje kupiłem już na ps3 :) aha co do kolorów to są trochę żywsze jak na video gdzie porównują do wersji na xboxa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak kupie sobie tego Xboxa na swieta, bo to co sie dzieje z multiplatformami na ps3 to jest przegiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lekkie przegiecie z ta szaroscia w porownaniu... Przciez poprzez same ustawienia TV da sie zrobic obraz strasznie ciemny (nie zciemniony ze nic nie widac tylko kolorystycznie tak jak tutaj zaprezentowana wersja x360)

Ale ktos kto dorwal sie do gry niech sie wypowie czy ten blur to prawda, bo na filmiku wyglada niezbyt prawdziwie, takjakby ta szarosc powodowala lekkie wytlumienie obrazu.

I jesli ktos juz o tym sie wypowie to przy okazji niech cos dozuci o systemie walki! I zagadkach czy trzeba kombinowac troche zeby sie gdzies dostac? Czy na pale przed siebie biegniesz i docierasz do celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak kupie sobie tego Xboxa na swieta, bo to co sie dzieje z multiplatformami na ps3 to jest przegiecie...

ja ma ps3 i xboxa360 i mam już święty spokój :) wracając do tematu to znajomy z pracy kupił sobie PoP na xboxa tak więc porównam sobie barwę tych dwóch wersji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolory sobie odpuszczam bo doskonale wiadomo jak to jest. Poza tym każdy ma inne nasycenie w TV/monitorze więc każdy ma inaczej. Ale niech się ktoś wypowie co z tym blurem. Wygląda to jakby dali wersję 576i na full hd.

hajpek nie barwę tylko ostrość jak byś był taki dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hajpek nie barwę tylko ostrość jak byś był taki dobry :)

ok myślę że wieczorkiem coś napiszę na ten temat ;) a co tak ogólnie do PoP to gierka zapowiada się bardzo fajnie i bardzo ładnie gfraficznie :) ale pograłem chwilkę tak żeby sobie obczaić jak wygląda bo aktualnie męczę Tomb Raidera Anniversary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jako ze posiadam gre i przeszedlem juz jej spory kawalek, moge sie wypowiedziec troche.

To co na tym filmiku pokazali to totalna bzdura. Gra nie ma takich wyblakłych kolorów. Odpalilem ten film jednoczesnie z grą i wydaje mi sie ze oni na ps3 wlaczyli to w SD, bo ja nie mam takich ząbków jak oni. Mam nawet ich mniej niz to co pokazali tu jako x360 haha :P Ten film to żal koniec, kropka.

Pozostajac w temacie grafiki, to jest taka jak nam to pokazywano na filmikach. Denerwuje jednak ogólne rozmazanie obrazu i sporadyczne (ale jednak wystepujace) spadki framerateu ;/

System walki jest dla mnie troche zagadką, bo nie jest łatwy do opanowania i średnio go ogarniam. Wszystko się dzieje bardzo szybko i efektownie pod warunkiem ze nauczymy sie paru combosów. W przeciwnym wypadku bossowie sa w stanie obronic prawie kazdy nasz atak i walka moze trwac w nieskończoność. No własnie w nieskończoność bo nasz ksiaze dzieki Elice jest nieśmiertelny. Troche to głupie ale jeszcze ani razu nie zginąłem i zaczynam wątpić czy w ogóle się da. Jeśli spadamy, Elica pomaga. Jeśli boss nas za chwile dobije Elica go odepchnie.....Nie oznacza to jednak że jest łatwo. Pomoc Bosostopej wiąże się z przywróceniem HP bossowi w czasie walki lub cofnięciem o dany odcinek podczas ewolucji. Wiele akcji powtarzałem po naście razy. Nie da się zrobić całego etapu nie zaliczając dzwona przynajmniej 10 razy.

Jeśli chodzi o zagadki to miałem ich pare i były raczej łatwe. Chociaż czasem trzeba się zastanowić jak tu dalej iść.

W porównaniu do poprzednich części nowy PoP wydaje mi sie bardziej dynamiczny. To co w powietrzu wyrabia para bohaterów to istne szaleństwo. Wiele ewolucji przyprawiło mnie o szybsze bicie serca. To trzeba zobaczyć! :D Prince i Elika czesto podają sobie ręce, pomagają we wspinaczce, dogadują w czasie akrobacji itd. Wypas! Dodatkowym elementem ktego nie było w poprzenich częściach to przygoda, przygoda i jeszcze raz przygoda. Tutaj czuje się ze bierzemy udział w czymś ważnym. Świat gry jest piękny i pełen magii...jak w baśni, chociaż nie brakuje mu mroku :D

To czego sie obawiam to powielanie schematu, że gra rozdała juz wszystkie karty. Mam nadzieje że dalej cos jeszcze mnie zaskoczy. Jak do tej pory zawsze gdy zaczynałem się nudzić przeskakiwaniem z belki na filar z filaru na ściane. Następował jakiś zwrot akcji.

Jeśli chodzi o długość rozgrywki to zapowada się na ok 25h. Na mapie mam 25 etapów. Od wczoraj przeszedlem 5, grając ok 5h.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje jednak ogólne rozmazanie obrazu i sporadyczne (ale jednak wystepujace) spadki framerateu ;/

Czyli jednak obraz jest rozmazany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli jednak obraz jest rozmazany?

Tak ale nie w takim stopniu jak na tym pseudo porównaniu. Tego rozmycia o ktorym mowie mozna sie bylo dopatrzyc na filmikach pokazywanych przed premierą. Wydaje mi sie ze to mial byc efekt głębi ostrości ale nie działa on do końca dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nasz ksiaze dzieki Elice jest nieśmiertelny. Troche to głupie ale jeszcze ani razu nie zginąłem i zaczynam wątpić czy wogóle się da.

Wydaje mi się że w ogóle nie da się zginąć, Elika zawsze nas uratuje z każdej opresji. Ale pamiętam fragment

podczas pierwszego spotkania z Concubine, gdzie Elika była opętana "czarną mocą" a my ścigaliśmy przeciwniczkę która okazywała się za każdym razem iluzją. Na szczęście (a może niestety) ani razu wtedy nie spadłem

, więc nie wiem czy Elika była by w stanie nas uratować.

Co do tych kolorów z porównania to nie wiem skąd oni je wzięli. Z resztą nie patrzcie i nie sugerujcie się żadnymi porównaniami, blurami i filmikami. Kupcie grę bo wygląda na prawdę pięknie. Gra 2 postaciami na raz jest rewelacyjna. Do tego dochodzą świetne dialogi (Rozmawiajcie tak często jak tylko się da). Poczucie humoru Księcia stoi na prawdę na wysokim poziomie ("A mogłem mieć złoto, mogłem mieć kobiety, mogłem mieć dywany... grube...TAKIE GRUBE" :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczucie humoru Księcia stoi na prawdę na wysokim poziomie ("A mogłem mieć złoto, mogłem mieć kobiety, mogłem mieć dywany... grube...TAKIE GRUBE" :P)

Tak widziałem ten fragment na GT. Niezłe to było :D

Wiesz ja się zwykle nie sugeruję filmami bo wiadomo jak sobie lecą w kulki z PS3 ale to co tu było to już było przegięcie. Wolałem się upewnić. Po 26 kupuję specjalną i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Caballero: była w stanie nas uratować...

Nie ma co gadac, gra jest mocna i juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem obie wersje gry tj. na ps3 i xboxa360, obie konsole na tym samym kablu hdmi i na takich samych ustawieniach tv i z tego co zauważyłem to widać trochę żywsze kolory na xboxa i nic poza tym innego nie zauważyłem  ;) to są te same gry i tak samo wyglądają :) oczywiście nie zagłębiałem się w grę aby ją przechodzić tak tylko ok 40min grania na tej i na tej konsoli bo mam inne gry do przechodzenia narazie. Grę można śmiało kupować  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli m$ wszystkim płaci za te durne porównania?

Tego się pewnie nigdy nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli m$ wszystkim płaci za te durne porównania?

na to wygląda... ale też mogą to być fanboy'owskie filmy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, a jak wam się podoba Elika? Fajna babka, nie? xD Ciekawi mnie jak się rozwinie relacja między naszymi bohaterami (nie kojarzyć sobie :P) . PS nie wiem czy ktos to już pisał ale znalazłem kod dodawany do preordera odblokowujący po jednym stroju dla obu postaci.

525858542

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jestem tu nowy ale PS3 mam juz od dawna , mam pytanko czy Prince Of Persia bedzie w wersji PL . Jak tak to kiedy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×