Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

siema jestem tu nowy ale PS3 mam juz od dawna , mam pytanko czy Prince Of Persia bedzie w wersji PL . Jak tak to kiedy ???

coś słyszałem że będzie po nowym roku jakoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po nowym roku to okolice stycznia czy września? ;)

haha , no właśnie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wg Cenegi data wydania wersji PL to styczeń 2009, ale każdy wie jak to jest z Cenegą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg Cenegi data wydania wersji PL to styczeń 2009, ale każdy wie jak to jest z Cenegą :)

miejmy nadzieje ze bedzie to styczeń , bo bym sobie pograł w ta gierke po polsku , aha czy wie ktos czy bedzie to 100% PL głosy itd, czy tylko polskie napisy w grze ??

Tak sie zrobiłem w konia na Assassin's Creed kiedy to kupiłem wersje ang a zaraz potem pojawiła sie polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wspominał o bracie Picie, że był zamieszany w tą produkcję. Czyli wychodzi, że pełna lokalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na 100% pełna lokalizacja , w roli księcia wystąpi... Maciej Zakościelny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam wersję po Ang i nie narzekam  :) ale jak maiłbym wybierać to proste że była by to wersja PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie cudownie ten tydzien

dostalem wlasnie maila z potwierdzeniem wyslania PoP do mnie w dniu dzisiejszym , kolo srody wyladuje u mnie w domu 46' cudenko FULL HD , do tego jeszcze premiery trailerow Uncharted i GOW 3!!!

mam pytanko , w jakiej rozdzialce jest POP ?? da sie go zapuscic na 1080p ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem poczekac na premiere PoP w wersji PL, w końcu to tylko kilka tygodni,ale w tym tygodniu wciagam ja napewno  ;) po prostu musze zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie polskiego wydania lub gadzetow dodatkowych

widzialem w weekend w Empiku ART-BOOK z najnowszego PoPa w cenie 29,90 --> ktory jest jednoczesnie pre-orderem w Empiku - w momencie zakupienia gry u nich zwracaja koszt art-booka tzn wplacamy roznice , moze to niewiele ale zawsze cos

art-book jest bardzo ladny , sztywna okladka , arty w formacie cos kolo A5 -- zakupilem sobie jako dodatkowa pozycje , postawie na polce obok gry bo moj pre-order jest z innego zrodla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to coś jak książeczka z SC IV? Jeśli ją widziałeś :)

Chyba sobie kupię do kolekcji :) Jeśli tylko w Krakowie jest.

Chyba, że to to samo co - An exclusive look at the making of Prince of Persia z edycji limitowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio nie odpowiem Ci niestety bo nie widzialem booka z SCIV -- podskocz do Empiku , na bank w kazdym maja to samo -- jest problem , to wydanie jest oczywista zafoliowane , no chyba ze masz jakas sympatyczna kolezanke za lada jak ja :]

ja po prostu lubie takie gadzety miec , to chyba takie skrzywienie z dziecinstwa kiedy to za komuny karmiono mnie przerywnikami z Zalogi G lub widzialem w Fantastyce -- strzepy jakich zachodnich zajawek z komiksow. Pytalem tez o ten guide co mowiles do GTAIV (tez zeby miec) ale nie potrafili mi odpowiedziec , znaczy nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop

Ten Guide z GTAIV widziałem w sieci salonów medialnych(kiosków) InMedio we Wrocku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA w każdym kiosku w Krakowie leży ;)

Chyba w recenzji kolekcjonerki SCIV były fotki to może tam zerknij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Trójmieście też w zwykłych kioskach pojawiły się te poradniki do GTA IV :) Odkąd w grach od Ubi wreszcie zaczęli dawać możliwość włączenia dodatkowo napisów to wersja polska przestała mnie interesować :) Pamiętam, że w Assassin's Creed trochę irytował mnie brak takiej opcji. Teraz tylko czekam aż cena PoP spadnie bo z kasą kiepsko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
caballero rzeczywiscie 10h ?
chyba raczej 20. ja gram juz ponad 10h i daleko do konca jeszcze. gra jest swietna, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin? Żarty? Jest trophy za przejście gry poniżej 12 h, którego nie zdobyłem, wszyło mi chyba z 20, poza tym mam zamiar zebrać wszystkie seeds of light, do czego dojdzie kila(naście) godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 12h to pewnie trzeba przejść grę zbierając tylko to co niezbędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×