Skocz do zawartości
ONE

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzę POP'a i mam pytanko te światełka to jak je zbieram to odblokowują mi się zdolności więc

dlaczego mówicie że nie trzeba skoro one się przydają np. teraz mam to że latam odbijając się od tych

wielkich okręgów na ścianach i jest to zajebi..e przy zbieraniu światełek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie na kiedy przypada oficjalna data premiery wydania Prince of Persia na PS3 w polskiej wersji językowej? Bo nie mogę tego znaleźć nawet na stronie wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 stycznia, czyli już wyszła, na allegro widziałem, jedna aukcja była w jakże "atrakcyjnej" cenie 219zł przy 140 za ANGa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać wrażenia po grze ?

Ile zajmuje przejście bez poszukiwań trofeów, jaka grywalność, i ogólnie czy warto zainwestować w Prince'a

Dodam że fanem tej serii nie jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, napaliłem się na tą grę nieźle, ale kupiłem ją ale jakoś nie mam ochoty w nią grać, wolę popykać w Guitar Hero, być może musi na nią nadejść czas (tak miałem z DMC4, kupiłem, zagrałem i poleciało do szafki na chyba 3 miesiące a potem się wkręciło i całe dnie przy nim siedziałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, napaliłem się na tą grę nieźle, ale kupiłem ją ale jakoś nie mam ochoty w nią grać, wolę popykać w Guitar Hero, być może musi na nią nadejść czas (tak miałem z DMC4, kupiłem, zagrałem i poleciało do szafki na chyba 3 miesiące a potem się wkręciło i całe dnie przy nim siedziałem)

To żałuj że w najbliższym czasie nie zobaczysz zakończenia, które według mnie było rewelacyjne...

"What is a grain of sand i the storm?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jakoś ta gra nie przekonuje można powiedzieć że jestem fanem serii ale dla mnie tą cześć spalili całkowicie :/

Brak mi tego hardcoru co był w poprzednich tej ciągłej walki z kimś i jakoś nie podoba mi się ten pomysł z Tym że nas Eika ratuje wolałem cofanie czasu i zwalnianie...

No nie powiem grafika ładna ale tak po za Tym nie przekonuje mnie ten tytuł... no to tylko moje zdanie każdy może mieć inne :)

Btw. mam pytanie jak PL dubing się sprawdza fajnie to brzmi chociaż ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam jakoś ta gra nie przekonuje można powiedzieć że jestem fanem serii ale dla mnie tą cześć spalili całkowicie :/

Brak mi tego hardcoru co był w poprzednich tej ciągłej walki z kimś i jakoś nie podoba mi się ten pomysł z Tym że nas Eika ratuje wolałem cofanie czasu i zwalnianie...

No nie powiem grafika ładna ale tak po za Tym nie przekonuje mnie ten tytuł... no to tylko moje zdanie każdy może mieć inne :)

Btw. mam pytanie jak PL dubing się sprawdza fajnie to brzmi chociaż ???

bo to już nie jest stary Książę. Po prostu chcieli zrobić przygodówkę dla casuali, a lepiej sprzedają się gry o znanym tytule. Dlatego zrobili PoP - zupełnie inną grę niż poprzednie części. Nawet fabuła podobno nie jest powiązana. Pewnie sobie kupię na wakacje, jak będę miał dużo czasu na nadrabianie zaległości i gra pewnie będzie w rozsądnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się w fabule poprzednich części ale chyba nie są powiązane z tą gdyż

tutaj tytułowy książę nie jest księciem tylko poszukiwaczem skarbów.

Gra jest po prostu miodna jest dla każdego dla casuali i wielbicieli serii oraz tych którzy

lubią sobie poskakać i pomachać mieczem, bardzo przyjemna gierka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tę grę kilka i dni i jak na razie fajna gierka choc ostatnio jakos wole gry typu resistance czy army of two :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie NIE dla mnie to jeden wielki nie wypał z Tym Nowym PoPem już znacznie lepszą grą jest ME :)

heh ale ktoś może mieć inne zdanie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhe a dla mnie jest lepsza od ME gdyż ME jest monotonne troszkę i trudne przy tym momentami

natomiast PoP jest przystępny ma dużo ciekawych lokalizacji i niepowtarzalny klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem ta grę nie zbierając nic trophie w 3 dni grania po kilka h ;p gra jest fajna ogólnie gra się na spontana. A grę ukończyłem z 51% trophie ;P i do szafki leżeć,gra nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami to zupełnie nowa historia w sumie to mogę ją polecić ale każdy ma inny gust :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dla mnie za łatwa i wydaje mi się że poprzednie części była znacznie lepiej zrobione, co do ME to jest trudny miejscami i to jest fajne w takiej grze gdzie dużo kombinujesz zanim zanim wykonasz jakiś ruch a PoP praktycznie nie wymaga nigdzie głębszego logicznego myślenia...

Jedno co mi się podoba w PoP to grafika ale tak po za tym twierdze że gra nic po za tym nie wnosi. Ubi skupiło się tylko na grafice gdzie skutkiem tego wyszła gra dla Casuali gdzie grę można przejść w łatwy sposób...

Heheh ale to tylko oczywiście moje zdanie heh swojego PoPa sprzedałem po 7 dniach gdzie grę ukończyłem 2x i jestem z tego bardzo zadowolony.

Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie gram i musze powiedziec ze bardzo fajna. duzo chodzenia wspinania i zbierania mocy dla eliki super grafa naprawde warto w nia pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC się szykuje.

* New Region: The Underground Palace – A corrupted underground palace from which the Prince and Elika need to escape in a new epic journey.

* New Power: Energize – Reconstruct destroyed areas of the environment to create a path and rush through it before it vanishes.

* New high pace: The new trap challenge – The Prince and Elika will face more cunning foes, cleverer traps and level design, adding more to the difficulty level in over 3 hours of gameplay.

* New Attack: Sprinting Clash – A duel move that lets you or the enemy trigger a sprint attack, charging towards each other, clashing your weapons fiercely.

* New Unlockable Skins: Finish the game and unlock exclusively, from the early development of the game, the Prototype characters of the Prince and Elika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi gra się podoba ,mimo że jest rzeczywiście prosta.

:smile:

.......

post-8914-1233502854.jpg

Edytowane przez seba_94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba bardzo fajna gierka duzo chodzeni itp chociaz osobiscie wolalbym wiecej zagadek jak w TRU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Jestem tu nowy i i chciałbym sie przywitac, mam pytanie dotyczące konca gry PoP, odblowkowałem wszytskie 4 powery i wszytskie krainy i jestem juz w Temple i nie wiem co mam robic, mam wejsc do zamku a tam sa drzwi których nie da sie otworzyc

prosze o podpowiedz dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo iż gra jest dosyć prosta to naprawdę przyjemnie się w nią gra :) sam jestem nawet zaskoczony jak bardzo mi się spodobała :) aż zrobiłem sobie platynę i myślę nad kolejnym jej przejściem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj skonczylem gierke. fajna chociaz dosc prosta (chociaz niektore potwory dosc dlugo pokonywalem, ale na kazdego jest szybki sposob :) ) gra ale naprawde polecam. po koncowce widac ze na 200% bedzie nastepna czesc na PS3

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze opinie utwierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobiłem kupując Princa :)

Jak przyjdzie, mam nadzieję jutro napiszę coś od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×