Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musiał grać, wystarczy logicznie pomyśleć. Co jeszcze może EA (albo Konami) zaproponować na obecną generację? Nic. 12-tka jest bardzo dobrą grą, lecz z wieloma błędami. Nie zdziwie się, jeśli jedyną "nowością" będzie właśnie poprawienie tych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiał grać, wystarczy logicznie pomyśleć. Co jeszcze może EA (albo Konami) zaproponować na obecną generację? Nic. 12-tka jest bardzo dobrą grą, lecz z wieloma błędami. Nie zdziwie się, jeśli jedyną "nowością" będzie właśnie poprawienie tych błędów.

Logicznie myslac zupelnie nie masz racji. Ze wzgledu na slabo grafike Tworcy gier staraja sie wlozyc wiecej sil do gameplay-u , a co do tego ,ze Fifa 12 jest dobra gra sie zgadzam i nawet nie chce zeby znowu cos tam wiecej zmieniac ,wystarczy poporawiac kilka wad ,co nie znaczy ,ze gra bedzie identyczna - szczegolnie ogladajac jakis smieszny trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logicznie myslac zupelnie nie masz racji. Ze wzgledu na slabo grafike Tworcy gier staraja sie wlozyc wiecej sil do gameplay-u , a co do tego ,ze Fifa 12 jest dobra gra sie zgadzam i nawet nie chce zeby znowu cos tam wiecej zmieniac ,wystarczy poporawiac kilka wad ,co nie znaczy ,ze gra bedzie identyczna - szczegolnie ogladajac jakis smieszny trailer

A nie sądzisz że większość błędów powinna być poprawiana w jakiejś łatce, a nie ruchać klienta za kolejne 2 stówy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homer ja nawet nie wierze w to , ze poprawia bledy ktore wystepuja obecnie a bedzie tak , ze je powtorza i dodadza mase nowych :)

Impact enginee , ktory mial byc tak wespanialy i wiernie odzwierciedlac zachowania pilkarzy jest dostarczycielem uciesznych sytuacji , odgwizdywane sa faule z dupy a jak wslizg w nogi to sedzia udaje ze nic nie widzial , bramkarze sa pod super ochrona aby w multi bramkarz dostal kartke to musi zlamac przeciwnikowi obie nogi , reke i najlepiej aby kopnal przeciwnika tak aby mial otwarte pekniecie czaszki .

Przestalem grac po meczu w ktorym oddalem 26 strzalow celnych na bramke przeciwnika z czego 15 bylo w slupek lub w poprzeczke reszte wybronil bramkarz , ktory mial "dzien konia" a koles w 90 minucie wyprowadzil kontre , wrzucil w pole karne , moj bramkarz wypiastkowal pilke , ktora odbila sie od glowy MOJEGO obroncy i wpadla do bramki , kuzwa przeciwniki nie oddal ani jednego strzalu na moja bramke i wygral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz że większość błędów powinna być poprawiana w jakiejś łatce, a nie ruchać klienta za kolejne 2 stówy?

a kto Cię rucha? Nikt nie każe Ci kupować. Czy jeśli Chińczyk wyprodukuje podróbę telefonu tragicznej jakości za 50 zł i znajduje się to w sklepie to znaczy, że Chińczyk Cię wyruchał? Codziennie widzę w sklepie produkty do których mam zastrzeżenia i nie płaczę w każdym poście jak to oni mnie nie chcą wyruchać. NIE PODOBA SIĘ TO NIE KUPUJ. EA ma prawo zrobić ze swoim produktem co jej się żywnie podoba, równie dobrze może nie robić nic. Co Ci do tego? Twoje?

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homer ja nawet nie wierze w to , ze poprawia bledy ktore wystepuja obecnie a bedzie tak , ze je powtorza i dodadza mase nowych :)

Impact enginee , ktory mial byc tak wespanialy i wiernie odzwierciedlac zachowania pilkarzy jest dostarczycielem uciesznych sytuacji , odgwizdywane sa faule z dupy a jak wslizg w nogi to sedzia udaje ze nic nie widzial , bramkarze sa pod super ochrona aby w multi bramkarz dostal kartke to musi zlamac przeciwnikowi obie nogi , reke i najlepiej aby kopnal przeciwnika tak aby mial otwarte pekniecie czaszki .

Przestalem grac po meczu w ktorym oddalem 26 strzalow celnych na bramke przeciwnika z czego 15 bylo w slupek lub w poprzeczke reszte wybronil bramkarz , ktory mial "dzien

A nie sądzisz że większość błędów powinna być poprawiana w jakiejś łatce, a nie ruchać klienta za kolejne 2 stówy?

a kto Cię rucha? Nikt nie każe Ci kupować. Czy jeśli Chińczyk wyprodukuje podróbę telefonu tragicznej jakości za 50 zł i znajduje się to w sklepie to znaczy, że Chińczyk Cię wyruchał? Codziennie widzę w sklepie produkty do których mam zastrzeżenia i nie płaczę w każdym poście jak to oni mnie nie chcą wyruchać. NIE PODOBA SIĘ TO NIE KUPUJ. EA ma prawo zrobić ze swoim produktem co jej się żywnie podoba, równie dobrze może nie robić nic. Co Ci do tego? Twoje?

konia" a koles w 90 minucie wyprowadzil kontre , wrzucil w pole karne , moj bramkarz wypiastkowal pilke , ktora odbila sie od glowy MOJEGO obroncy i wpadla do bramki , kuzwa przeciwniki nie oddal ani jednego strzalu na moja bramke i wygral

Panowie ale spokojnie , ja nie twierdze, ze gra bedzie idealna, twierdze, ze poprawki i zalety zobaczymy po jakims czasie grania, a to ,ze bedzie za drogo, to na pewno... patrzac na nasze zarobki... Chcialem tylko uspokoic tych, co nie widzieli gry ,a juz pisza ,ze bedzie to kopia fify 12. Czytalem juz kilka artykułów po ktorych ludzie recenzujac to, co zobaczyli pisali ,ze wiecej juz nie zagraja w fife 12. Tak, jak bylo to z fifa 11 - widzac fife 12

Jakby sie zastanowic to te ,przepychanki, poprawiony imapct engine, przyjecia, rzuty wolne - aplikacje pod Tablet (czytaj android) i ten lepszy drybling to naprawde nie jest aż tak malo jakby popatrzec na to, co sie wczesniej dzialo z PESem i FIFA :)

Naiwnych graczy moze byc tysiace ale nie miliony, mysle,ze panowie z EA od czasu Euro 2008 wzieli sobie to glebko do serca :)))

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 minucie wyprowadzil kontre , wrzucil w pole karne , moj bramkarz wypiastkowal pilke , ktora odbila sie od glowy MOJEGO obroncy i wpadla do bramki , kuzwa przeciwniki nie oddal ani jednego strzalu na moja bramke i wygral

To jest irytujace nie powiem, wiem tylko,ze w zyciu zdarzaly sie takie mecze, tyle tylko,ze jest to gra i jednak moim zdaniem tez wiecej powinno zalezec od gracza niz od zwyczajnego "losu dnia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto Cię rucha? Nikt nie każe Ci kupować. Czy jeśli Chińczyk wyprodukuje podróbę telefonu tragicznej jakości za 50 zł i znajduje się to w sklepie to znaczy, że Chińczyk Cię wyruchał? Codziennie widzę w sklepie produkty do których mam zastrzeżenia i nie płaczę w każdym poście jak to oni mnie nie chcą wyruchać. NIE PODOBA SIĘ TO NIE KUPUJ. EA ma prawo zrobić ze swoim produktem co jej się żywnie podoba, równie dobrze może nie robić nic. Co Ci do tego? Twoje?

Tyle tu sensu w tym poście co mięsa w parówce. Owszem jest to produkt robiony przez EA, jednak gdy kupuje gre i na starcie mam pełno błędów i bugów, które nie wszystkie zostały poprawione, do tego mecze online rozłączały się przez serwery elektroników i jeszcze te wszystkie nowe jakże wspaniałe usprawnienia gry, mają się o kant dupy, bo tam też są bugi. EA to nie jest jakiś Chiński producent badziewnych telefonów, ma swoją renome, swoich fanów którzy liczą na nich.

Jezeli masz więc pisać takie pierdoły to lepiej nic nie pisz.

"Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i to potwierdzić"

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego widzę, że chcesz wyleczyć kompleksy usilnie próbując wmówić mi, że jestem idiotą. Polecam psychologa, a nie forum o grach. Pisałem o Fifie 13, czyli tej, którą hejtujesz nie widząc ani kawałka faktycznej rozgrywki. A Ty mi odpisujesz o Fifie 12 i jej bugach. Miło, że wstawiasz mądre cytaciki i chwalisz się wiedzą gastronomiczną, naucz się jeszcze czytać ze zrozumieniem.

W tym momencie kończę z Tobą dyskusję, eot.

Co do nowej Fify: rozbudowanie gry ciałem i mnogość sposobów przyjęcia piłki - mogą to być naprawdę kluczowe zmiany w kontekście całej rozgrywki.. To tylko z pozoru błahe sprawy.

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chcialbym zeby wzorem NBA 2K wprowadzili klasyczne teamy i koszulki,to byloby coś ciekawego

A samego gameplaya zmieniać nie musza bo z Fify 12 jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 kupię po pół roku jak spadnie do 100zł za nową sztukę , tak jak jest teraz z 12 :) A Trailer badziewie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę w dniu premiery jak każdą fifę dla jednego trybu: Virtual Pro i dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby wprowadzili możliwość symulowania :D

Ale czy to w ogóle możliwe ? Wątpię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni ponieść troszkę grafikę, bo np. jak patrzę na Neymara w 12 to aż płakać się chce. A tak poza tym fajnie by było dodać opcję symulowania, bo czasami się zdaża, że jest wślig w polu karnym, nasz zawodnik przeskakuje i bramkarz zabiera piłkę. A tak to by się zasymulowało i karny gotowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby wprowadzili opcje symulowania to musieli by mocno dopracowac sedziow. Mi ogolnie brakuje w fifie mozliwosci zastawienie pilki obronca gdy ta opuszcza boisko (chociaz w 13 ma byc) i takich szczegolow ktore bardzo urealnilyby rozgrywke (np mozliwosc wykopania pilki lub jej zastawienia zeby uniemozliwic przeciwnikowi szybkie rozegranie stalego fragmentu). Jak dla mnie w tym kierunku powinno pojsc EA.Ed: ale fakt, ze opcje wykorzystani agresywnego ataku rywala i polozenia sie na ziemi powinni wprowadzic - kolejny duzy krok w kierunku realizmu, bo to akurat jest w pilce norma.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej brakuje tego że nie można zagrać w fifie w normalne Champions League czytałem z tym roku wygasa licencja na te rozgrywki którą ma konami więc może to się zmieni i będzie można wreszcie usłyszeć hymn w najlepszej grze kopanej na konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej brakuje tego że nie można zagrać w fifie w normalne Champions League czytałem z tym roku wygasa licencja na te rozgrywki którą ma konami więc może to się zmieni i będzie można wreszcie usłyszeć hymn w najlepszej grze kopanej na konsolach

W Fifie 13 nie usłyszysz, licencję ma na 100% Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisza ,ze oprocz tych fajnych dryblingow dodali mase animacji do strzalow i innych rzeczy. Ja mysle,ze nie ma co marudzic tylko poczekac na grywalna wersje i tyle :)) Tu jest sporo odpowiedzi od ludzi ktorzy mieli okazje juz testowac beta wersje fifki :)

http://fifasoccerblo...-community-q-a/

Champions League najlepiej po sieci - to bylby kosmos ! :)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego widzę, że chcesz wyleczyć kompleksy usilnie próbując wmówić mi, że jestem idiotą. Polecam psychologa, a nie forum o grach. Pisałem o Fifie 13, czyli tej, którą hejtujesz nie widząc ani kawałka faktycznej rozgrywki. A Ty mi odpisujesz o Fifie 12 i jej bugach. Miło, że wstawiasz mądre cytaciki i chwalisz się wiedzą gastronomiczną, naucz się jeszcze czytać ze zrozumieniem.

W tym momencie kończę z Tobą dyskusję, eot.

Co do nowej Fify: rozbudowanie gry ciałem i mnogość sposobów przyjęcia piłki - mogą to być naprawdę kluczowe zmiany w kontekście całej rozgrywki.. To tylko z pozoru błahe sprawy.

Oczywiście diametralnie zmieni to sposób rozrywki, nowa FIFA będzie nie do poznania, będzie widać że autorzy włożyli w to masę wysiłku, by pieniądze zwykłego zjadacza chleba były zasłużone i adekwatne do włożonego wysiłku, dokładnie tak jak dodatek Euro2012 który również był genialny.

Polecam także sprawdzić dokładne znaczenie słowa "hejtować". Nie jestem jakimś psychofanem PES, oceniam futbol w grze i jakość tego futbolu, nie wiem czy wiesz, ale duża popularnością cieszy się filmik z bugami w fife, które już występują od kilku lat, może zamiast jakiś socjalnych pierdół pójść w tę stronę?

Jakby w zapowiedzi napisali że piłka po kontakcie ze słupkiem odbije się bardziej realistycznie to byś napisał "O mój boże, jak to zmieni rozgrywke, zamawiam pre ordera". Po FIFA12 i po tym gównie co nazwali Euro2012 jestem zniesmaczony tą serią i jak widzę takiego fanboya który mówi że wszystko jest okey i udaje nie wiadomo jakiego eksperta którym widać nie jest, to niestety prowokuje takie własnie dyskusje.

Poczekamy na games convention i zobaczymy kto miał racje.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po FIFA12 i po tym gównie co nazwali Euro2012 jestem zniesmaczony tą serią

Ja uważam, ze Fifa 12 to bardzo dobra gra i o niebo lepsza od 10 i 11 , wiec nie wiem jak można porównać to do Euro które było wydane na odwal się zaraz po Fifie Street

Edytowane przez gugsolina
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ogolnie brakuje w fifie mozliwosci zastawienie pilki obronca gdy ta opuszcza boisko (chociaz w 13 ma byc)

Teoretycznie się da robić shield, jednak jest to trochę ułomne. Gdy piłka wychodzi na out, rożny to używając L2+R2 można zastawiać piłkę, jednak nie jest to kontekstowe i oskryptowane.

Co do symulowania to niech nawet nie próbują tego wprowadzać do gry. Już teraz 75% fauli bramkarzy w polu karnym nie kończy się jedenastką. Zaś czasami sędzia dyktuje karne z przysłowiowej dupy. Obecnie odebranie piłki piłkarzowi < 50 siły nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu. Szybko można go przepchać, a nawet i powalić. W 13 mają dodać element popychania. I jakby dodać teraz symulacje, to gra aktorska w meczach Realu i Barcy byłaby mierna w porównaniu do Fify. Znając EA to do Fify 15 nie uporali by się z tym i gra mogłaby się stać jeszcze bardziej irytująca.

Inną wkurzającą sprawą jest dominacja siły nad szybkością. Piłkarze słabi fizycznie są w ataku praktycznie bezużyteczni. Ani się to nie przepcha, ani nie wygra pojedynku główkowego, a jak już biegnie sam na sam to obrońca z tyłu ciągnąc go za koszulkę, albo drastycznie spowolni i odbierze piłkę, albo przeszkodzi w strzale. To właśnie dlatego sporo osób gra Milanem i Realem. Ibra i CR7 to są idealni target mani. Silni, szybcy i praktycznie niemożliwym jest wygranie piłki w powietrzu, co zazwyczaj kończy się golem. EA powinno to w jakiś sposób zbalansować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ,gdyby dodali symulowanie to dopiero bym kur.wował! Gra - to gra! Im wiecej zalezy od nas samych tym lepiej ,ale nie kosztem oszustwa beznadziejnego padania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie się da robić shield, jednak jest to trochę ułomne. Gdy piłka wychodzi na out, rożny to używając L2+R2 można zastawiać piłkę, jednak nie jest to kontekstowe i oskryptowane.

Zgadza sie, ale wlasnie jest to strasznie nieprecyzyjne.

Inną wkurzającą sprawą jest dominacja siły nad szybkością.

Jesli faktycznie poprawia wyjscia na pozycje SI to moze sie to nieco zmienic, bo przy dobrym rozegraniu akcji szybkiego napastnika juz nikt nie dogoni. Jak w zyciu;) zreszta teraz jest podobnie tyle ze SI jest strasznie glupia i napastnicy ciagle stoja pod obroncami zamiast szukac pozycji.

Co do symulowania to niech nawet nie próbują tego wprowadzać do gry.
Dokladnie ,gdyby dodali symulowanie to dopiero bym kur.wował! Gra - to gra! Im wiecej zalezy od nas samych tym lepiej ,ale nie kosztem oszustwa beznadziejnego padania.

Zasadniczo sie zgadzam, ale w sumie bylby to kolejny krok w strone realizmu;) z tym, ze imho na razie technologia i silnik fify na to nie pozwalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×