Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę już w to grać, jak dla mnie miazga i chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra

Tak poza tym jakaś moda nastała na Ellen Page, kolejna po "The Last of Us" bohaterka gry która wygląda identyko jak ta bardzo dobra aktorka

EDIT: To właśnie Ellen Page podłoży głos pod bohaterkę gry :banana:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo ładna... ;)

Ale mimo wszystko Ciesze się, że nie wyjdzie w tym roku - druga połowa ma kilka ciekawych tytułów w zanadrzu, a nadmiar raczej nie służy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, już w tym roku za dużo ciekawych premier, zresztą początek następnego też obfituje w hity. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ekipę, która tworzy tytuł i na pierwsze zajawki można wnioskować, że gra będzie podobna do Heavy Rain'a a więc o warstwę wizualną i przede wszystkim fabularną byłbym spokojny.

A co do potencjalnych premier, to wiadomo, że większy wybór hitów oznacza mniejsze zyski ze sprzedaży własnego tytułu, ale akurat w przypadku tej gry na miejscu QD byłbym spokojny.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę świetnie o ile mam nadzieję że gra nie skupi się tylko na jednej postaci. Liczę że będzie to bardziej na zasadzie jak w Heavy Rain aczkolwiek no czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie przesadzą z tymi elemenatami nadnaturalnymi, gdyż to IMO dużo odebrało Fahrentait.

Jak narazie trailer wygląda super i naprawdę zainteresował mnie tą grą. Zobaczymy co jeszcze pokażą i być może skuszę się na pre-order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz jak dla mnie najbardziej oczekiwana gra. Świetny klimat + Ellen Page, czego chcieć więcej. :) Mam tylko nadzieje, że będzie opcja ustawienia polskich napisów, bo z dubbingiem jakoś tej produkcji nie widzę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie przesadzą z tymi elemenatami nadnaturalnymi, gdyż to IMO dużo odebrało Fahrentait.

Dokładnie, Fahrenheit był świetny ale jak tylko zaczęły się motywy z Chroma cały klimat i historia poleciały na pysk... no i ta beznadziejna końcówka

Bohaterów nie musi być więcej, co najwyżej dać kilka epizodycznych ról, w Heavy Rain powini bardziej skupić się na Ethanie a taki Jayden mógł się nawet nie pokazywać

Szkoda że tylko Cage'a tworzy takie gry, no ale najwidoczniej lepiej stworzyć bezmózgą strzelankę która się zawsze sprzeda niż się bardziej postarać -_-

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań najlepiej odwzorowane postacie w grach wideo. Granice między grami, a filmem powoli się zacierają. Przecierałem oczy ze zdumienia jak ta gra wygląda. W dniu premiery ląduje w mojej PS3. Liczę na poważny tytuł, który ostro poszarpie moje emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem tutaj nic odkrywczego, nic czego nikt nie czytałby już wcześniej, jednak poprostu muszę to napisać:

P.R.E.O.R.D.E.R

Gra mnie rozwaliła, szczęka od wczoraj wala się za kanapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakaty

t2xys.jpg

r73ox.jpg

ao0ddp.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimika twarzy i ''gra aktorska'' wygląda niesamowicie, zgadzam się z poprzednikami i również mam nadzieję że nie bedzie powtórki z Fahrenheita ( bieganie po suficie i inne cuda na kiju), z drugiej strony QD pewnie bardzo dobrze zdają sobie sprawę, ze w Fahrenheit ostro przesadzili ze zjawiskami paranormalnymi i jestem wrecz pewien ze nie popełnią tego błędu po raz drugi.

Krótko mówiąc, kolejny must have ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych must have'ów się robi coś...

Kurcze pierwszy plakat jest świetny... pasowałby na ścianę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się z jakimś filmem kojarzy, w sensie gdzieś bardzo podobny plakat widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, biegne po podwyzke bo nie wyrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko ta aktorka...cóż, zbyt znana jak dla mnie. Magią Heavy Raina byli niszowi aktorzy. Ale zakup w dniu premiery obowiązkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wręcz przeciwnie. Obejrzałem sporo filmów z tą aktorką i w każdym świetnie wypadała(oprócz produkcji "Inception"). Wierze w to, że i tym razem nie zawiedzie, mimo zmiany medium. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellen Page przed Incepcją nie była jakoś bardzo popularna i tak jak Krypto napisał wypadła w tym filmie stosunkowo słabo w porównaniu do innych produkcji (no może role w "X-Men 3" i "Whip It" nie były też specjalnie udane)

Polecam "Tracey Fragments", "Hard Candy", "American Crime", "Peacock"

Wracając do tematu chyba każdy widział już 25 minutowy gameplay

http://www.ps3site.p...wo-souls/113471

Jak dla mnie to całe uzywanie mocy i "kung fu" na pociągu za bardzo przypomina akcje i wywijasy Lucasa z Fahrenheit, mam nadzieje że Beyond nie popełni błędów z tej gry

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędów? Imo Fahrenheit miał bardzo fajny klimat, jego historia jak i cały ten tajemniczy okultyzm bardzo mnie wciągnął, bardzo chętnie ujrzałbym taką oprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Homer S

Napisałem o tym wcześniej, jak się zaczeły motywy z "Chroma" to cały genialny klimat zmienił się w totalny rozpiździaj ala matrix, latanie, kung fu itp bzdety

Fahrenheit był świetny i miał genialny klimat ale ostatnie godziny gry mocno rozczarowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Homer S

Napisałem o tym wcześniej, jak się zaczeły motywy z "Chroma" to cały genialny klimat zmienił się w totalny rozpiździaj ala matrix, latanie, kung fu itp bzdety

Fahrenheit był świetny i miał genialny klimat ale ostatnie godziny gry mocno rozczarowały

Ja co do Fahrenheita miałem inne odczucia - całość bardzo mi się podobała z "ala matrix, latanie, kung fu itp" . Jak dla mnie Fahrenheit i Heavy Rain są jednymi z najlepszych gier w historii, w historii opanowanej głównie przez FPS....

Co do Beyond two Souls to gra na pewno będzie trzymać poziom, QD to genialne studio, robiące mega gry z wspaniałym klimatem, gameplay'em i epicka muzyką ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailerek. Zapowiada się super gra. Jak zobaczyłem w napisach E. Page to padłem :)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×