Skocz do zawartości
ONE

Splinter Cell: Blacklist

Rekomendowane odpowiedzi

Mag ja teraz też cisnę ostro w BL ,mimo że żadna poprzednia część mi nie podeszła tak przy tej bawię się rewelacyjnie.Jeżeli będziesz chciał ogarniać coopa to jestem chętny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag ja teraz też cisnę ostro w BL ,mimo że żadna poprzednia część mi nie podeszła tak przy tej bawię się rewelacyjnie.Jeżeli będziesz chciał ogarniać coopa to jestem chętny;)

 

No ja mam  zamiar ostro najpierw singla pocisnac :)

Co do coopa wstepnie ustawilem sie z Trace'm ale misji jest na tyle duzo ze mysle ze cos pogramy :)

Fajnie by bylo znalezc 4tego i moze ruszyc S vs. M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziedz jak dzialaja wyzwania w ShadowNet?

Bo ja chyba czegos nie rozumiem.

 

Czy samo powtorne rozegranie misji sie nie liczy? Tzn czy musze wejsc w mape -> ShadowNet i wybrac wyzwanie?

Bo wlasnie zrobilem po raz 3ci ta sama misje bo z automatu nie pojawila sie informacja ze wyzwanie zaliczone mimo iz mialem lepszy czas...

 

Kolejna rzecz czy jesli mam 3 wyzwania 2 od kolegi X i jedno od kolegi Z to musze je robic podczas osobnych przejsc? mialem 2 wyzwania sprint od 2 roznych osob u jednej wyzwanie zniklo (zakladam ze mi je zaliczylo) u drugiej nie....

 

Ogolnie mala rzecz i moze nie powinniem na nia zwracac uwagi ale... no juz za pozno...

 

==========================================================================

 

Splinter Cell: Blacklist
Gre mozna kupic za rosadne pieniadze. Niby na YT sa jakies materialy promocyjne - singla, multi, itd. Choc ciesze sie ze zwiastun widzialem dopiero po tym jak juz troche pogralem bo ma sie on ni jak do samej gry (hmm no jakos mnie to nie dziwi ot praktyki UBI). 
Wczoraj zakonczylem kampanie dla pojedynczego gracza. Mam tez ograne 3 z 4rech coopowych misji Briggsa, wiec postanowilem napisac jakas opinie. 
Gra nie jest idealem jako minusy moge wymienic tutaj jakosc graficzna przerywnikow na Palladynie gdzie rozmawiamy z czlonkami zalogi ktore mogby by wygladac lepiej, blad w jednej z misji kampanii gdzie Briggs jest NPCem i fakt ze 5 razy pod rzad probojac ja przejsc zawiesila sie gra dokladnie w tym samym momencie (uzywajac innej metody przejscia nazwijmy ja bardziej pasywna udalo mi sie misje zaliczyc). Faktu ze z 2 razy gdzies przebilem sie przez tekstury. Ale to sa tylko male ryski na szkle. To gdzie duzo bardziej odczuwalem bol zadka to coopowe misje, zrywane polaczenie lub zawiecha gry - tutaj ciezko powiedziec czy to kwestia polaczenia partnera czy moze serverow UBI niemniej jesli w jednej z misji oboje mamy polaczenie ale po tym jak polegniemy reset checkpointa = utracenie sesji to cos jest chyba nie tak tymbardziej ze to zdarzylo sie 4 razy pod rzad. 
 
Pomine tu aspekty ktore porusza sie w reckach (moze skrobne pelnowymiara recke), a skupie sie na moich odczuciach. 
 
Gra od poczatku (pomijajac prolog w ktorym z 5 minut walilem w X a nie moglem podsadzic Vica) wciaga, nie fabula bo ta jest na poziomie przecietnego filmu sensacyjnego ktory ocenilbym jako moze byc, ale rozgrywka - dowolnosc w przechodzeniu misji 3 style gry (duch, pantera, szturmowiec), sprzet (kombinezony, bronie, specjalne sprzety), zamkniete poziomy ale oferujace alternetywne sciezki ktore nie zawsze sa oczywiste, jesli chcemy przechodzic gre z finezja a nie Rambo style to mozemy troche pokombinowac szukac alternatywnych sciezek odrywac je (co prawda czasami trafi sie jakas niewidoczna sciana, ktora dobitnie nam uswiadamia ze to gra i ma swoje ograniczenia ale nie rzutuje to na rozgrywke). Znajdzki ktore sa fajnie pomyslane. Nie ma tutaj biegaj za kij wie czym na psi penis wie po co. Mamy usb z danymi, lapciaka do shackowania (ktory, bedzie zniszczony jak damy sie wykryc), oraz wazny cel do schwytania. To mnie przekonalo i jak zazwyczaj leje na znajdzki ktore sztucznie maja przedluzac zabawe i sa niedorzeczne tak tutaj te stanowily fajne wyzwanie. O wyzwaniach mowiac tych mamy cala mase od tych w celach misji (bez wykrycia, zeby Sam nie zabil nikogo) po te powiazane z kupnem arsenalu czy zwiazane z danym stylem gry. Czy wyzwaniami znajomych (przejsc dana misje szybciej, uzyskujac wiecej punktow za dany styl). To wszystko mnie kupilo juz po pierwszych 3 misjach ktore na normalu maksowalem zeby zaliczyc styl ducha zebrac wszystko co sie da i pozostac niewykrytym. 
 
Rozgrywka daje duzo satysfakcji dla mnie normal byl wyzwaniem przy paru poziomach i czesto musialem resetowac checkpoint, co wiecej i co w mojej opinii stanowi dodatkowa sile tej gry replayability jest duze czesto po przejsciu misji po raz drugi odpalalem ja raz kolejny zeby zrobic speed run - i za kazdym razem bawilem sie przednio!
 
3 z misji coop Brigs ktore ukonczylem sa w sumie do siebie dosc podobne to co moze sie podobac lub nie to ze misja czesto pcha gracza w kierunku laczenia roznych styli gry troche skradania, troche pantery a jak pojawi sie fala wrogow i nie udaje sie ich eliminowac po cichu to szturm pelna geba. Mnie to nie przeszkadzalo ale purysci skradanek moga uwazac to za minus. Zreszta podobne elementy znajdzemy w singlu lacznie z widokiem z pierwszej osoby... owszem mozna robic to po cichu ale tutaj gra wydaje sie nas usilnie pchac w kierunku innych stylow. 
 
Grajac bawilem sie doskonale, to jedna z tych gier ktora tak mnie do siebie przekonala ze zamieram teraz powalczyc na wyzszym poziomie trudnosci zeby sie sprawdzic zeby podjac rekawice rzucona przez tworcow. 
 
Nie gralem jeszcze w multi ale moze sprobuje (wole singla i coopa).
 
Gra wyglada dobrze, dziwiekowo nie mozna jej nic zarzucic, a radosc plynaca z roznych mozliwosci eksterminacji lub eliminacji wrogow jest ogromna a wzrasta jeszcze bardziej jesli probojemy ich tylko ominac, podobnie jak fun z odkrywania alternatywnych sciezek. 
Na chwile obecna oceniam na 8+/10 co w mojej skali oznacza gre bardzo dobra plus.
 
(to byl moj pierwszy kontakt z seria SC i byl nad wyraz udany).
Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do coop i multi. HS jest, wolne wieczory również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając na allegro Splinter Cell Blacklist, trafiłem na promocję w sklepie 3kropki gdzie gierka dla PS3 napisami PL jest w rewelacyjnej cenie 34,90zł :) Z przesyłką wyszło 45,70zł co w porównaniu do używek na allegro uważam za cenę rewelacyjną :) Polecam!

 

http://www.3kropki.pl/p/tom-clansys-the-splinter-cell-blacklist-edycja-wyzszy-eszelon-ps3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co moge pograc w coopa i porobic misje, sam kupilem edycje z zegarkiem chyba za 50 zl i tyle co gre odfoliowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak pisałem wyżej, kupiłem w sklepie 3kropki nową grę Splinter Cell Blacklist. Gra dziś dotarła pocztexem (2 dni dostawa kurierska? Jeszcze się z tym nie spotkałem). Mam jednak pewną wątpliwość:

1. Folia na pudełku nie miała paska z logo sony, mieliście taki kiedyś? 

2. Instrukcja była jak by używana, tzn nie była idealnie gładka chociaż to może tylko moje podejrzenie.

3. Pudełko (folia tworząca pudełko) na czołowej okładce w jednym miejscu była uszkodzona, ale nie przebita, tylko wciśnięta. Jest to w miejscu gdzie po drugiej stronie jest górny klips do trzymania instrukcji. Wygląda to tak jak by ktoś mocno nacisnął okładkę palcem w tym miejscu "naciągając" folię okładki pudełka (ta folia trzymająca okładkę papierową na miejscu) jednocześnie niszcząc oryginalną folię z logo sony. 

 

Co wy na to? Płyta w idealnym stanie, kody mam nadzieję nie są użyte, nie sprawdzałem. Ktoś się spotkał z ponownym nieoryginalnym foliowaniem nowej gry?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotkałem w empiku...najpewniej gra była otwarta i ponownie zafoliowana.

Ktoś tu kiedyś na forum pisał, że pracując w takich różnych sieciach czasami otwierają, pograją i później ponownie zafoliują.

Ale ja się nie wypowiadam bo się nie znam, napisałem tylko to co przeczytałem. Może bajka - może nie :)

Fakt faktem, że pasek powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Empik to dobry przykład, zapomniałem o nim. Koleżanka pracowała w Empiku i jej koledzy rozpakowywali filmy, oglądali je i foliowali z powrotem. 

Napiszę do 3kropki co oni na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś na forum pisał, że pracując w takich różnych sieciach czasami otwierają, pograją i później ponownie zafoliują.

Pracowałem w empiku dwa lata. Pracownicy mogą wypożyczać: książki, muzykę, filmy, gry na PC (nie wszystkie). Gier na konsole nie wolno było. Być może teraz to się zmieniło lub zależy od kierowników w salonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak pisałem wyżej, kupiłem w sklepie 3kropki nową grę Splinter Cell Blacklist. Gra dziś dotarła pocztexem (2 dni dostawa kurierska? Jeszcze się z tym nie spotkałem). Mam jednak pewną wątpliwość:

1. Folia na pudełku nie miała paska z logo sony, mieliście taki kiedyś? 

2. Instrukcja była jak by używana, tzn nie była idealnie gładka chociaż to może tylko moje podejrzenie.

3. Pudełko (folia tworząca pudełko) na czołowej okładce w jednym miejscu była uszkodzona, ale nie przebita, tylko wciśnięta. Jest to w miejscu gdzie po drugiej stronie jest górny klips do trzymania instrukcji. Wygląda to tak jak by ktoś mocno nacisnął okładkę palcem w tym miejscu "naciągając" folię okładki pudełka (ta folia trzymająca okładkę papierową na miejscu) jednocześnie niszcząc oryginalną folię z logo sony. 

 

Co wy na to? Płyta w idealnym stanie, kody mam nadzieję nie są użyte, nie sprawdzałem. Ktoś się spotkał z ponownym nieoryginalnym foliowaniem nowej gry?

 

Pozdrawiam

 

1. Jeżeli folia nie ma paska z logiem PS3, na 100% ktoś wcześniej otwierał pudełko.

2. j/w

3. j/w

 

Kupiłeś używany egzemplarz gry. Pół biedy, jeśli kody są nieużyte.

 

Mam znajomka, który dawniej pracował w Empiku i RTV Euro AGD. W obu miejscach mógł swobodnie odfoliowywać gry i zabierać do domu. Potem takie gry były foliowane na nowo.

 

Przy sprzedaży wysyłkowej niestety nie ma jak obejrzeć wcześniej pudełka. Jeżeli gra była oznaczona jako nowa, możesz śmiało reklamować.

 

Na ukojenie nerwów dodam tylko, że Blacklist jest zajebistą grą i na pewno zapewni Ci masę dobrej zabawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając na allegro Splinter Cell Blacklist, trafiłem na promocję w sklepie 3kropki gdzie gierka dla PS3 napisami PL jest w rewelacyjnej cenie 34,90zł :) Z przesyłką wyszło 45,70zł co w porównaniu do używek na allegro uważam za cenę rewelacyjną :) Polecam!

Nie chcę wyjść na jakiegoś szydercę, ale biorąc pod uwagę co teraz piszesz o stanie tej gry to jednak ta cena nie wydaje się taka rewelacyjna ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crux - coz co do pkt 3, pare razy dostałem gry z folią, książeczki idealne ale miały właśnie wniesienie przy "zawiasach" od książeczki, dokładne oględziny zawsze wskazywały na to ze to jednak w transporcie.

Olej ten fakt masz płytę w stanie jak pisałes idealnym a gra mi jak i paru(nastu) osobom z tego forum bardzo podeszła. Odpalaj graj, czerp z tego radość bo warto. Ja z pewnością wrócę do tej gry chociaż singla wymaksowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na jakiegoś szydercę, ale biorąc pod uwagę co teraz piszesz o stanie tej gry to jednak ta cena nie wydaje się taka rewelacyjna ;)

zwlaszcza ze nowa edycja z zegarkiem i dodatkami do gry jest za 50 zl :P

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze pogrywa w coop w Blacklistę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją i MagEllan jak uda nam sie zgrać xd

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w multi i powiem, że wygląda to całkiem nieźle.

Trochę nie mogę się przekonać co do gry z perspektywy pierwszej osoby w przypadku najemników więc na razie szpiedzy zdecydowanie są moją frakcją, która lepiej się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi nie tykałem ale skoro pogrywasz to może kiedyś sie zamówimy z TRaCem i cos pykniemy we 3 jesli dobrze pamietam było cos dla 3 vs 3

Wielkość misji coopowych poza chyba misjami briggsa można tez przejść samodzielnie ale wymusza to trochę inne podejście. Przejście misji to jedno ale w misjach briggsa zrobić no detection no kill to wg mnie jest wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×