Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

576720_406510726053879_403342679704017_1129559_1112502190_n.jpg

http://www.videogame...t_confirms.html

Będzie na PS3, osobiście dalej zbieram szczękę z podłogi, aż ciężko uwierzyć że w dobie wycieków i internetu udało się przez okres 2 lat [tyle trwa ponoć developing] utrzymać grę w tajemnicy i puścić taką petardę pod koniec konferencji. Tak właśnie powinno wyglądać E3 a nie 30 minutowe pieprzenie Microsoftu o tym jak to można wielce sterować Xboxem za pomocą głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gadali, że wycofują pracę nad tą grą, czytałem gdzieś o tym. Cwaniaki, fajne zagranie hehe. No ale warto czekać, gameplay pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja Ubi pozamiatała targi. Jak ta gra jest dopracowana!! Ludzie, zauważcie, jak główny bohater powoduje ten wypadek ( a zapewne to nie jest jedyny sposób na zdjęcie celu, czyli mamy coś ala Hitman), przechodnie próbują ratować tych poszkodowanych, pytaja się czy nic im nie jest itd... Pierwszy raz coś takiego widze w grze, miasto jest tak żywe, że szok. Chyba mamy pierwszy tytuł od lat, który może zdetronizować Rockstara i stać się królem sandboxów. Ja już to chcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba mamy pierwszy tytuł od lat, który może zdetronizować Rockstara

Houser już pakuje manele i spieprza, nie ma co... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Houser raczej myśli, kiedy by tu RDR 2 wydać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś uświadomi. Ta gra ma mieć otwarty świat, coś a'la GTA? Bo w kilku źródłach piszą, że to produkcja sandboxowa, ale jakoś wierzyć mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś uświadomi. Ta gra ma mieć otwarty świat, coś a'la GTA? Bo w kilku źródłach piszą, że to produkcja sandboxowa, ale jakoś wierzyć mi się nie chce.

obejrzyj gameplay i sobie odpowiedz?

ale zrobie to za ciebie tak to sandbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uUefF.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj dla każdego niedowiarka znajduje się filmik gdzie CEO Ubisoftu Yves Guillemont potwierdza, że prezentacja leciała z high-endowego PeCeta.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat został cały wykastrowany z debilnych sprzeczek kilku userów.

Przy okazji dostało się pewnie kilku normalnym postom, mimo że starałem się ratować co się dało.

Jak widać, całe 6 stron pieprzenia o dupie marynie, które nikogo nie interesuje...

Prowokatorzy i nawiedzeni niech się cieszą, że nie dostali żadnego warna.

Człowiek chce wejść i poczytać coś sensownego odnośnie gry, to widzi jakieś brednie i czuje się jakby w gimbazie był...

Jeśli sytuacja się tutaj powtórzy (lub gdziekolwiek indziej) to z góry walę bana na miesiąc delikwentom.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up :thumbsup:

Btw. Szkoda, że gra nie wyjdzie w tym roku... Ma ktoś dokładniejsze informacje nt. premiery czy tylko "2013" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu cała dyskusja została skasowana ? Nie wszystko tam było do kasowania..

Móglby ubisoft powiedzieć czy to będzie sandbox, czy coś w stylu deusa exa z 3 osoby, udającego sandboxa.. No i jakiś gameplay z konsoli =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Móglby ubisoft powiedzieć czy to będzie sandbox, czy coś w stylu deusa exa z 3 osoby, udającego sandboxa..

1:02:45

Cytuje: "you play within an open city" <- tyle w temacie. Bedzie Sandbox, nie wiem dlaczego ludzie jeszcze maja watpliwosci w tej kwestii.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skasowanych postach było troche o tym... nvm, nie chce mi się pisać znowu =)

gra zapowiada się ciekawe, jednak troche się boje jak to będzie wyglądać na końcu..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ludzie jeszcze maja watpliwosci w tej kwestii.

Bo wydaje się być to za piękne, aby mogło być prawdziwe. ;) Zresztą czas pokarze kto miał rację. Ja na szczęście bardziej napaliłem się na "Beyond: Two Souls", więc niestraszna mi żadna data premiery "Watch Dogs". :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Szkoda, że gra nie wyjdzie w tym roku... Ma ktoś dokładniejsze informacje nt. premiery czy tylko "2013" ?

Niestety Ubi nie podalo nawet przyblizonej daty premiery , jedyna informacja to taka ze zrobia to jak gra bedzie gotowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje czekac i odkładać hajs zeby na pewno starczylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedzie Sandbox, nie wiem dlaczego ludzie jeszcze maja watpliwosci w tej kwestii.

Bo niektórzy myślą, że to było z ps3 i trudno im uwierzyć żeby sandbox miał taką grafe xD. A ja mówie sandbox czy nie, nie ma szans na taką jakość na konsolach. To może wyjść jako jedna z pierwszych gier na next-geny i jednocześnie na PS360 mocno wykastrowane jak to już nie raz bywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pożegnamy się z pięknymi cieniami, deszczem i resztą tych graficznych bajerów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mnie aż tak ten tytuł nie grzeje?? Jeszcze nie rozumiem jak na podstawie paro minutowego trailera można krzyczeć "HIT"... Dla mnie jeszcze troszkę za mało wiemy... Bez hype'u widzę że zapowiada się fajnie - zobaczymy w praniu...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pożegnamy się z pięknymi cieniami, deszczem i resztą tych graficznych bajerów. :)

Dla mnie grafika nie jest najważniejsza i nigdy nie była. Watch Dogs może prezentować się niesamowicie, ale jeśli fabuła będzie zryta, to ja tą produkcje z przyjemnością sobie odpuszczę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mnie aż tak ten tytuł nie grzeje?? Jeszcze nie rozumiem jak na podstawie paro minutowego trailera można krzyczeć "HIT"... Dla mnie jeszcze troszkę za mało wiemy... Bez hype'u widzę że zapowiada się fajnie - zobaczymy w praniu...

Hype się nakręcił bo grafa i animacja zdystansowała wszystko co wyszło do tej pory i do tego sandbox. No i klimacik kapitalny.

http://www.gamersyde...d-12923_en.html

Filmik podzielony na 3 cześci ale jakość w miare dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż panowie z Ubisoft chyba postanowili iść tropem DICE - rzucają gameplay'a fanom cieknie ślinka - spływają preordery, a potem sie okaże że na PS3 i Xbox360 będzie paździerz - jak w przypadku Battlefield na PS3 (według mnie dużo gorszy graficznie od MW3) - oczywiście mówię o wersji konsolowej, bo na PC nie grałem... Z Watch Dogs będzie zapewne tak samo.... Nie wieże by Ubisoft tak rozwinął się w stosunku do swoich poprzednich produkcji takich jak np Assassin's Creed....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×