Skocz do zawartości
covalt

Żywotnośc padów (sixaxis)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dość luźne pytanie - jak to jest z tą żywotnością padów? Czy któreś z przycisków mają tendencję do szybszego psucia się, po jakim czasie zaczynały się u was problemy z padem(jeśli takowe mieliście), po jakim mniej więcej czasie pada akumulator i ogólnie czy zużyły się wam już może pierwsze pady, a jeśli tak to jakie były pierwsze symptomy?

Ja jak gram, to mam ciągle zchiza, że przyciski które są pod drążkami rozwalę przy mocniejszym wciskaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle jeden i ten sam pad od początku stycznia i jeszcze nic się z nim nie działo. Działa jak nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeden od grudnia i po 3 miesiącach cod4 spostrzegłem że analogi są takie bardzo wyrobione, na innym padzie są sztywne, więc analogi się po jakimś czasie wyrabiają. Jeśli chodzi o aku, to ładuje powiedzmy po około 10h grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie dość luźne pytanie - jak to jest z tą żywotnością padów? Czy któreś z przycisków mają tendencję do szybszego psucia się, po jakim czasie zaczynały się u was problemy z padem(jeśli takowe mieliście), po jakim mniej więcej czasie pada akumulator i ogólnie czy zużyły się wam już może pierwsze pady, a jeśli tak to jakie były pierwsze symptomy?

Ja jak gram, to mam ciągle zchiza, że przyciski które są pod drążkami rozwalę przy mocniejszym wciskaniu...

Ja mam podobne wrażenie że zaraz popsuje L3 i R3 poza tym nie lubię ich zbytnio używać no ale trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ladowania to wszystko sie zgadza, pad trzyma okolo 10 godzin ciaglego grania ;]

a co do zywotnosci to narazie zadnych problemow nie widze... nawet mi spadl z 2 razy z wysokosci 1metra i nic sie nie stalo jak to mowili niektorzy ze czujniki ruchy pojda w cholere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też bateria starcza na około 10 godzin grania.Mój pad troche trzeszczy bo mi wypadł podczas grania w uncharted.Tamte kolesie jak trzeba było zrzucać z siebie.Macham, macham i sixaxis za fotelem na którym siedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pad spadl juz wiele razy (Dziurawe rece hehe) ,ale ogolnie wszytsko z nim wporzadku.Dziala idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ponad roku pada i trzyma się dobrze. Nie widać jakiś ubytków jeśli chodzi o komfort gry, jedynie prawy trigger chodzi już lżej niż lewy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój po wielu godzinach używania wygląda i działa jak nowy... Nie mam na co narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Sixaxis'y są do bani,za delikatne(trzeszczą w łapach,podczas większych emocji:) druga bolączka to wspomniane już analogi.Tandeta,zero precyzji.Mam pady ponad 4miesiące,w jednym prawy analog jest bardziej wyrobiony niż lewy przez co sterowanie jest mało precyzyjne. Zresztą nie będe ukrywał,ale do analogów z padów X360 wiele im brakuje:)

Jak dla mnie Sixaxis'y nie nadają się do FPS'ów jak TPP(WarHawk) za mała precyzja,przez to czasami gra staje sie strasznie irytująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tpp troche nie fajnie sie gra ale na pewno lepiej niz na tych z iksboksa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×