Skocz do zawartości
pack

Dead Island: Riptide

Rekomendowane odpowiedzi

Czym rożni się od 1? chyba nie kupie mimo ze fanem jestem pozostanę przy 1 bo po co kupować to samo drugi raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że poczekam trochę z kupnem, ale chyba jednak będzie Day1, siekanie'n'rąbanie wirtualnych zgniłków to jednak mój żywioł, i nie mogę się doczekać piątku, a oceny na poziomie 6/7 w pełni mnie zadowalają, najważniejsze, że podobno błędów technicznych tu nie uświadczymy, a jedynka miała z tym niezłe problemy, poza tym po prostu jeszcze więcej broni, levelowania, ciachania zombiaków i to mi wystarczy, szkoda jedynie braku splita. Niech teraz chłopaki z techlandu spokojnie dłubią nad pełnoprawnym DI 2 na ps4, wtedy będę wymagał poważniejszych usprawnień w mechanice. Jak dostanę grę w swoje ręce to podzielę się pierwszymi wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to dziwne, ale wszystkie recenzje zagraniczne, które czytałem wskazywały własnie na błędy techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej grze po prostu nie można oczekiwać nowości. To jest więcej tego samego co było w DI.

Jak komuś podeszła tamta część to i ta podejdzie. Ale jak tamta go już nużyła we wczesnym stadium to i ta będzie.

Chociaż widzę, że w końcu jest więcej broni palnych co mnie osobiście bardzo cieszy. Oby bronie białe były bardziej wytrzymałe.

Ja zakupię na pewno, bo z pierwszym DI bawiłem się świetnie od startu do mety, a grałem cały czas sam.

Nie wiem skąd te teksty o nudzie, bo naprawdę jej tam nie zauważyłem. Może minimalnie się ciągnęło pod koniec to miasto (Morabi?), ale i tak było git.

Zaś dżungla była dosłownie na chwilę, także trochę im tutaj z długościami nie wyszło.

Ale i tak żałowałem, że plaża była tak krótko, wg mnie to najlepszy i najpiękniejszy obszar w grze, szkoda że nie skupili się tylko i wyłącznie na nim.

Recenzje raczej szału nie robią, wychodzi na średniaka. Ale DI pierwszy też genialną grą nie był i jakiś świetnych recenzji nie miał, a grało się przednio.

Także tutaj pewnie będzie to samo.

Jestem ciekaw czy Techland zainteresuje się zrobieniem DI2 na PS4. Byłoby bardzo ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym rożni się od 1? chyba nie kupie mimo ze fanem jestem pozostanę przy 1 bo po co kupować to samo drugi raz ?

Hmmm ja bym to nazwał dużym DLC,pewnie będzię przegięciem jak powiem, że DI:R do DI ma się tak jak AC2:BH do AC2, ale mniej więcej masz pogląd o co chodzi.

Ja poczekam aż gra potanieje tak, że wyhaczę ją za 100 zł i wtedy z przyjemnością pogram, bo samo DI dawało mi masę frajdy. W końcu dzisiaj jest się errand boyem w co drugiej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to był najlepszy coop w jaki grałem. Pozycja pełną błędów i niedoróbek ale gameplay był przedni. Plaża i miasto genialne. Dżungla i na końcu więzienie trochę nużyły. Ale dwójki w dniu premiery nie wezmę. Poczekam na promocje a może pojawi się w Plusie?

Póki co trzymam kciuki za wysoką sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve już wysyłało przesyłki :)

Tak więc z Matim już dziś zaczynamy w co-op :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy jedynce ubawiłem się jak głupi. W dużej części grałem samotnie, ale jak już się dorwało kogoś do wsparcia to gra dostawała strasznie miodnego kopa. CO prawda było prościej, ale co tam.

Riptide kupię za kilka tygodni, w okolicach 100 zł - mam takie zaległości przez PS+ i platynowanie Dark Souls, że to po prostu bez sensu...

Ale i tak na 100% zabawa będzie przednia.

Napiszcie jak wygląda co-op - tzn. czy jest tak samo jak w jedynce, czy daje się zaprosić znajomego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będzie lepiej niż w jedynce ,także od dziś ciśniemy w Riptide

Będe nagrywał gameplay także pokażemy wam jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak na razie to jestem jedyny, który w ogóle się nie zachwyca tą grą. Widzę że Polacy poza FPS'ami to nie potrafią niczego zrobić ( są oczywiście wyjątki). Do tego drażni mnie fakt, że polska gra jest tylko z polskimi napisami. Nie lubię jak we własnym kraju traktują mnie jak gracz drugiej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupach się poprzewracało, polskie napisy to jest traktowanie jak gracza drugiej kategorii? Opanuj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak na razie to jestem jedyny, który w ogóle się nie zachwyca tą grą. Widzę że Polacy poza FPS'ami to nie potrafią niczego zrobić ( są oczywiście wyjątki). Do tego drażni mnie fakt, że polska gra jest tylko z polskimi napisami. Nie lubię jak we własnym kraju traktują mnie jak gracz drugiej kategorii.

nie jesteś jedyny-słaba gra jest i tyle

jedynka mnie wykończyła z nudów

obiecali poprawić respawn zombiaków(największy minus) ,idiotyczne bieganie po mapie a czytam że jest jak było

błędy techniczne,bugi to samo co 1

ale wyznawców ma bo temat zombiaków(nie rozumiem tego)

p.s. recenzje polskie jak i zagraniczne słabo oceniają i wytykają wiele błędów produkcji

taki średniak

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tesco 139 zl

Mówisz, a to ciekawe, ciekawe. Jakoś też średnio mam ochotę kupować w tej chwili, bo na skończenie czeka Dark Souls i Bioshock: Infinite. Ale na wakacje i sezon ogórkowy będzie jak znalazł, za jakieś 100zł. Jedynkę przeszedłem, przyjemna giera, ale jakoś nieszczególnie porywająca i wciągająca. Jedyne co mi się nie podoba po gameplay'ach i recenzjach to fakt, że to tak naprawdę Dead Island 1.5. Czyli niewiele zmian, innowacji i jakiejś nowej jakości. Minęło trochę czasu, a gra wygląda niemal identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, a to ciekawe, ciekawe. Jakoś też średnio mam ochotę kupować w tej chwili, bo na skończenie czeka Dark Souls i Bioshock: Infinite. Ale na wakacje i sezon ogórkowy będzie jak znalazł, za jakieś 100zł. Jedynkę przeszedłem, przyjemna giera, ale jakoś nieszczególnie porywająca i wciągająca. Jedyne co mi się nie podoba po gameplay'ach i recenzjach to fakt, że to tak naprawdę Dead Island 1.5. Czyli niewiele zmian, innowacji i jakiejś nowej jakości. Minęło trochę czasu, a gra wygląda niemal identycznie.

Jeszcze musisz platynkę wbić z Dark ;) - ja się wstrzymuję. Mam straszną ochotę pyknąć na szybko w Crysisa 3 - 129zł w MM/Saturnie. Riptide pewnie dość szybko zleci z ceną.

Jedynka trzymała się ładnie - było stosunkowo niewiele na alle i cenowo to średnio traciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał? Jakie wrażenie? Pisz

Wczoraj zaczeliśmy z Matim.

Gra się całkiem konkretnie, graficznie troszkę lepiej, wyspa fajniejsza - bardziej rozległa, mniej znadziek do zlokalizowania, gameplay chyba jednak łatwiejszy od DI1, możliwość importu postaci wraz z uzyskanym lvl z DI (co ułatwia zdobycie platynki). Irytują przycięcia, które obserwowaliśmy w jedynce - tutaj nic się nie zmieniło.

Ogólnie ja ze swojej strony bardzo polecam. Fajna giera :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest cały prolog bez cut-scenek z mojej perpektywy Edytowane przez matijad
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak z co-opem? Nadal dodaje przypadkowych z łapanki? Czy jest możliwość zagrania z konkretnymi znajomymi mającymi Riptide?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak z co-opem? Nadal dodaje przypadkowych z łapanki? Czy jest możliwość zagrania z konkretnymi znajomymi mającymi Riptide?

Zasze można było grać ze znajomymi (w DI) a że się inni dołączali to już inna sprawa.

Grzecznie się ich wtedy eksmituje z gry i po problemie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie z moich znajomych nikt nie pykał...tylko Coliny i BC2 heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest duża poprawa ,dołacza się szybciej i niema ztym problemu ,nawet po rozłączenia mnie przez ruter wróciłem poprzez doaczenie do znajomego ,takze jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. No to tylko si brać za granie ;) Wstrzymuję się chwilkę, ale na bank wniknę niedługo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×