Skocz do zawartości
zdun

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Wolimy zagrać...

W sumie na alledrogo, nówka kosztuje 50zł - na PS2 oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun jeszcze troche i cala gre im opowiesz, jaki wtedy bedzie sens odkrywania tego samemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem cię na piękną baśń z tamtejszym folklorem i wierzeniem a nie na mango gejo cioto anime :P

Aby nie być gołosłownym postaram się skrobnąć tą reckę jak najszybciej, cieszę się że udało mi się nakłonić 2 osoby do zakupu, mam nadzieję że do premiery uda mi się nakłonić więcej osób (będę się nadal starał :biggrin: )

Masz i mnie:) Także nie przepadam za takim rodzajem gier, nigdy nie grałem w żadne japońskie klimaty rodem więc chyba czas najwyższy spróbować. To będzie moja pierwsza gra którą biorę w dzień premiery :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o czymś zapomniałem to jeszcze później dopiszę a tak zapraszam do przeczytania, spokojnie spoiler free, ominałem większość kwestii które już tu napisałem :biggrin:

bansai - pytają to odpowiadam ot co :) a że znam grę na wylot ;), nie wiem czy zauważyłeś spoilerów tu brak :)

taka minirecenzja którą na prędce sporządziłem zapraszam:

http://www.ps3site.p...jeszcze-nie-hd/

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę duże zainteresowanie tą produkcją .. swoją drogą może też zakupię ;) tym bardziej że na PS2 nie grałem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, możesz skrobnąć pare słów o Okamiden na DSa? To jest port z ps2 czy inna historia w tym świecie i z tymi postaciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okamiden to coś w stylu "indirect sequel"....w okamiden kieruje się potomkiem Amaterasu...no i bogowie od których zdobywa sie eternal brush'e to też są potomkowie...ogólnie też chodzi o to że demony zaczęły pojawiać się i trzeba je przegonić ( tak w wielkim skrócie )...pełna nazwa gry to "Okamiden: Chisaki Taiyou"...gra ma miejsce 9 miesięcy po poprzedniej i opowiada o przygodach potomka Amaterasu ( w grze nazywany jest Chibiterasu )...tak jak pisałem już wcześniej Chibiterasu musi znaleźć sposób żeby pozbyć się zła z całego świata...wszystko odbywa się podobnie do Okami, zdobywasz brushe których używasz do zwalczania zła...rysujesz wszystko za pomocą stylusa nds'a..

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sama gra, trzyma poziom Okami czy to już nie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyma poziom i warto zagrać jeżeli grało się w Okami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trzyma ale pamiętaj że jest to wersja mini i bardzo dużo elementów z podstawki zostało wykastrowane, czuć wszędzie takie okami jedna druga do tego 10 godzin na ukończenie jeszcze bardziej w tym uświadcza. Skala całokształtu zawodzi i osobiście uważam ten produkt za lekko wybrakowany, ale jak najbardziej nadal grywalny, ale nie jest już niczym specjalnym a szkoda :( .

Inne studio = inny duch w tym wypadku i lekkie żerowanie na fanach serii.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4772304caaaa84edmed.jpg

82ed74d6d3ad7492med.jpg

a71908949b17338dmed.jpg

d3e2de75b9fbf805med.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak gra wygląda sami widzicie :P

jedną z najleszpych postaci w tym tytule jest Susano :) wszyscy maja go za legendarnego wojownika a w rzeczywistości jest tchórzliwym pijakiem, tylko my znamy prawdę i zawsze mu pomagamy wychodzić z opresji :)

i akcja z niedźwiedziem pierwsza klasa :) (niestety jedyny filmik jaki znalazłem to z jakimś zyebem który komentuje sytuacje...)

CAy tytuł jest w tym wszystkim zalewany co jakiś czas takim właśnie humorem :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale to co zobaczyłem na screenach i filmikach naprawdę mi się spodobało.

Niestety dla mnie wielkim minusem jest to, że będzie ona tylko w wersji cyfrowej łeee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jakie zakłamanie widzę to propaganda capcomu co do różnic normalnej wersji z tą HD... Na obrazkach pokazują jakby okami było jakimś bazgrołem a jak patrzę na screeny tak właśnie na ps2 to wyglądało... Teraz specjalnie pobrzydzają produkt clover aby pokazać że sporo roboty mają i robią a to bujda jest... Ale wiadomo marketing Rządzi się swoimi prawami...

Sami zobaczcie czy na tych youtubowych (przecież dosyć słabo jakościowo) filmikach widziecie jakieś rozmazania??

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, masz rację ! :D

Po Campcon można się wszystkiego spodziewać 0.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej

Niestety dla mnie wielkim minusem jest to, że będzie ona tylko w wersji cyfrowej łeee...

Przynajmniej DLC na płycie nie umieszczą... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że gra powstała przed tym boomem na płatne dlc za pierdoły i jest to pełnoprawny produkt gdzie np wiele pierdół typu "skórki" dla Amaterasu czy potężne bronie odblokujemy razem z ng+ a nie za dodatkowe 6 złotych od każdego stroju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że gra powstała przed tym boomem na płatne dlc za pierdoły i jest to pełnoprawny produkt gdzie np wiele pierdół typu "skórki" dla Amaterasu czy potężne bronie odblokujemy razem z ng+ a nie za dodatkowe 6 złotych od każdego stroju...

To jest capcom, uwazaj bo jeszcze sie zdziwisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tego jeszcze nie było aby wydawać płatne dodatki do reedycji HD :P . Jakby weszło takie coś w życie przestałbym wierzyć w dzisiejszą branżę.... O to jestem spokojny, raczej nic nie potną i wrzucą całość chyba że z czasem wymyślą jakieś DLC które osobiście przyjąłbym z otwartymi ramionami gdyż samą grę znam na wylot i jakies nowe zadania poboczne byłyby mile widziane.

Chyba capcom nie byłby tak pazerny aby pociąć grę i kazać sobie dopłacać... Nawet ICH o to nie posądzam ;)

Edit: właśnie odpaliłem sobie na ps2 okami (tak przed ng+ chyba z 4-tym akurat ostatni boss) ab sobie na grafię popatrzeć. Akurat ps2 mam podłączone po sony bravię 32 calową w sypialni (sam gram na 46ce na ps3) i szczerze gra nadal jest piękna a samo zakończeni znów prawie wzruszyło!! Nie ma żadnych bohomazów tylko nadal wszystko wygląda pięknie, nie wiem co capcom brał i skąd miał tamte screeny ...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tego jeszcze nie było aby wydawać płatne dodatki do reedycji HD :P . Jakby weszło takie coś w życie przestałbym wierzyć w dzisiejszą branżę.... O to jestem spokojny, raczej nic nie potną i wrzucą całość chyba że z czasem wymyślą jakieś DLC które osobiście przyjąłbym z otwartymi ramionami gdyż samą grę znam na wylot i jakies nowe zadania poboczne byłyby mile widziane.

Chyba capcom nie byłby tak pazerny aby pociąć grę i kazać sobie dopłacać... Nawet ICH o to nie posądzam ;)

Edit: właśnie odpaliłem sobie na ps2 okami (tak przed ng+ chyba z 4-tym akurat ostatni boss) ab sobie na grafię popatrzeć. Akurat ps2 mam podłączone po sony bravię 32 calową w sypialni (sam gram na 46ce na ps3) i szczerze gra nadal jest piękna a samo zakończeni znów prawie wzruszyło!! Nie ma żadnych bohomazów tylko nadal wszystko wygląda pięknie, nie wiem co capcom brał i skąd miał tamte screeny ...

\

OKAMI ma kreskówkową grafikę(cell shading , czy coś takiego) a taka starzeje się najdłużej. Te screeny to raczej zagrywka marketingowa, więc nie ma co na nią uwagi zwracać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mega tanie sposoby ukazuje capcom pokazując swoją własną grę (jakby nie patrzeć) w gorszym świetle niż jest w rzeczywistości...

Ale, ale i tak biorę w dzień premiery i spędzam z nią minimum te 200 godzin (czyli 2x przejście gry na maxa :) )

wyczytałem, w sieci że nie zima a jesień będzie czasem na premierę (mam wielką nadzieję na maksymalnie wrzesień/październik :D )

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odgłosy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×