Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

2mln sprzedanych kopii tworcy uwazaja ze to sukces podwojny zarowno gry jak i WMD (World Mass Developemnt - ot jeszcze jedna platforma do zbiorek dzieki ktorej ufundowano pCARS).

=================================

 

Tymaczasem w piatek pogralem z dwoma ziomkami tak na luzie randomowe tory randomowe wozy, just for fun. Reszta gridu wypelniona byla AI.

I serio gra ma juz sporo łatek, edycje GOTY a mnie uderzylo pare rzeczy z ktorych czesc myslalem ze zalatano:

(jechalismy for fun wiec zero treningu i kwal).

- pozycje podczas wyscigu - te sa kopletnie z pupy... jade  drugi widze swoja pozycje jako P7, dojezdzam do mety graty za podium (w kazdym jednym wyscigu bylo cos nie tak, w polowie sesji zmienilismy hosta bez zmian jesli chodzi o pomieszanie pozycji)

- AI jest fajna opcja jako zapychacz pozycji startowych ale jego zachowanie odrobinke pozostawia do zyczenia - wydaje sie ze AI nie dostaje absolutnie zadnych kar, pomijam juz fakt ze na nurbie w jednym z wozow klasy gt3 AI postanowilo mnie na prostej wyprzedzic po trawie (i szko jak przyklejone rowniez przy powtocie na asfalt).

 

OK wiadomo AI to AI. Ale jesli chodzi o liste z pozyjami - mieliscie takie problemy? czy moze jest to zarezerwowane dla gry online jesli dorzuci sie zawodnikow AI?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z pozycjami miałem gdy grałem online. Dojechałem ostatni, a byłem na podium :) Ja z kolei mam inny problem. Jak do jasnej anielki wziąć udział w wydarzeniach społecznościowych w tej zakładce wewnątrz gry. Wchodzę, klikam "użyj ducha" i co dalej?? mnie już krew zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie o co chodzi z opcją "czułość filtrowania kontrolera"? Dzięki z góry za odp.

Wysłane z mojego SM-J500FN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam jak się dobrze ustawi pada to można spokojnie rywalizować z kierownicami. Wiem bo sam gram na padzie w lidze i aż tak nie odstaje od kierownic ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A pochwalił byś się swoim ustawieniami pada?

Wysłane z mojego SM-J500FN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pochwalił byś się swoim ustawieniami pada?

Wysłane z mojego SM-J500FN

Jak znajdę to dodam,bo obecnie się przesiadłem na kierownice

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Wczoraj otrzymałem Pcars GOTY i mam pytanie w związku z tym. Odpaliłem grę, po ściągnięciu łatki 1.01, zagrałem ten szybki wyścig, bo miałem wszystko inne zablokowane. Podczas wyścigu miałem kilka razy przycięcia/zatrzymania się obrazu. Jest to normalne czy nie powinno to mieć miejsca? Czytałem, że zaraz po premierze tak było ale teraz? Odpalane na PS4 Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GOTY na standardowym PS4 i takie przypadki nie mają miejsca. Podejrzewam, że to bolączka Pro, zwłaszcza, że gra chyba nie posiada wsparcia dla nowego modelu, ale tu mogę się mylić. Tzn nie oznacza to, że gra nie powinna działać płynnie, bo powinna, Pro udaje wówczas zwykłe PS4. Jest kilka tytułów, które mają małe problemy na Pro. Może poczekaj aż cała gra się zainstaluje i spróbuj wtedy. Jeśli to nie pomoże, to może trzeba pogrzebać w ustawieniach obrazu Pro? Tzn zmienić na 1080p, to chyba jest możliwe. Więcej pomysłów nie przychodzi mi do głowy. Możesz popytać w temacie o Pro, tam znajdziesz sporo posiadaczy nowszej konsoli i może ktoś miał taki problem z jakąś grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem i już nie miałem podobnej sytuacji. Gra jest ok, ale nie zachwyciła mnie. Za dużo grałem w GT5 i w GT6. W tej grze po prostu mi czegoś brakuje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pograłem i już nie miałem podobnej sytuacji. Gra jest ok, ale nie zachwyciła mnie. Za dużo grałem w GT5 i w GT6. W tej grze po prostu mi czegoś brakuje... 

Do tej gry trzeba sie przestawić....

Mnie przez naście godzin dobijało to ze nie wiedziałem jak ustawić ffb dla kierownicy, jak juz to ogarniałem i zacząłem po prostu grać poczułem fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posiedziałem trochę nad ustawieniami pada i rzeczywiście jest już lepiej. Kiery nie mam i na razie nie będę miał, kupiłem grę ff. Moją ukochaną DFGT sprzedałem, bo nie była niestety kompatybilna z PS4... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dozbierać na  T150. Jest przystępna cenowo a różnica w jeździe na kierownicy i padzie jest kolosalna. Wiem co piszę, niedawno sam przesiadłem się z pada. Przyjemność i faza x10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boniek to stary wyjadacz z czasów GT6 :) Boniek kierownica to niestety podstawa w Project Cars i wogóle w SIMach. Zresztą komu ja piszę, sam wiesz. Będziesz miał kierownicę to będziesz miał większy FUN i Twoje wyniki będą mocno konkurencyjne dla doświadczonych w PC. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chetnych do poscigania sie, warunek jazda na kierownicy, brak asyst. Nick pioraj, jak cos

zapraszac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, pioraj napisał:

Szukam chetnych do poscigania sie, warunek jazda na kierownicy, brak asyst. Nick pioraj, jak cos

zapraszac :)

Jeśli Lubisz rywalizację zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem ligi i do zapisów a na pewno znajdziesz to czego szukasz. dodaje link 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad kupnem tej gry od dawna, ale patrze jest promocja to wziąłem. Bałem się, że mi nie spasi, bo podobno dużo ustawień itp, jak zobaczyłem to można by się pogubić. Jednak postanowiłem nic nie ruszać, oprócz wiadomo wszystko bez asyst i manualna skrzynia. Jeździ się wyśmienicie. Do premiery Dirt4 w sam raz, a nawet ponad to, niż " w sam raz " Jak długo trwa kariera? W online dużo ludzi jeszcze gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rezygnować/nie przyjomować zaproszeń na te durne wyścigi w karierze? Znaczy niektóre mi się nie podobają, a muszę w nich brać udział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w żadnych nie brałem udziału, a zaproszeń dostałem już multum, da się normalnie je pominąć w kalendarzu, jeśli dobrze pamiętam. Tzn dalej będą, ale można przejść do właściwych zawodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych dziwnych historii z PCars na PS4 Pro ? 

działa wszytko OK nic nie wywala itd.?

noszę się z podmianą PS'a i chcę mieć pewność że baboli żadnych nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy symulator wyścigowy w życiu i chyba w końcu zrozumiałem o co chodzi w tym wszystkim. Wyłączyłem asysty, zostawiłem tylko ABS i gra mi się w to po prostu cudnie, uczę się torów, zachowań samochodów, skupiam się jak nigdy na pokonywaniu zakrętów i staram się nie doprowadzać do kontaktu z innymi..wyścigi arcade są spoko, ale to poczucie satysfakcji po wygranej w PC jest nieporównywalne z grami, w które grałem wcześniej.

 

Coś czuję, że to początek dłuższego uczucia do symulatorów wyścigowych...(byleby jeszcze jakieś wyszły na PS4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz ABS zmniejsz ciś. u układzie hamulcowym i koła nie będą się za mocno blokowały i zapraszamy do nas na P Cars Polska szukaj w internetach nawet po 3 pokoje na serie wyścigową znajdziesz ludzi na każdym etapie ścigania się w tego typu gry. 

damy ustw. na pada i na kierownice i podpowiemy setup.

a tu setup do każdej furki inny i setup kierownicy w sumie też 

 

pozdrawiam i zapraszam 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.05.2017 o 13:13, Dilerus napisał:

To mój pierwszy symulator wyścigowy w życiu i chyba w końcu zrozumiałem o co chodzi w tym wszystkim. Wyłączyłem asysty, zostawiłem tylko ABS i gra mi się w to po prostu cudnie, uczę się torów, zachowań samochodów, skupiam się jak nigdy na pokonywaniu zakrętów i staram się nie doprowadzać do kontaktu z innymi..wyścigi arcade są spoko, ale to poczucie satysfakcji po wygranej w PC jest nieporównywalne z grami, w które grałem wcześniej.

 

Coś czuję, że to początek dłuższego uczucia do symulatorów wyścigowych...(byleby jeszcze jakieś wyszły na PS4).

Assetto, Dirt Rally, zaraz GT Sport, a na upartego możesz się nawet pobawić w WRC6 czy Loeb Rally, ale wiadomo że to już klasę niżej.

Jednak Dirta sobie sprawdź mimo wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Gustaw napisał:

wyłącz ABS zmniejsz ciś. u układzie hamulcowym i koła nie będą się za mocno blokowały i zapraszamy do nas na P Cars Polska szukaj w internetach nawet po 3 pokoje na serie wyścigową znajdziesz ludzi na każdym etapie ścigania się w tego typu gry.

Dzięki za poradę, staram się po kolei wyłączać wszystkie asysty, teraz wyłączę chyba te głupie linie pomocnicze i skupie się na nauce break point'ów, bo to co pokazują te linie nijak ma się do rzeczywistości (niejednokrotnie pisano o tym w tym temacie, a przeczytałem cały :) ), a następny będzie ABS. A co do grania w zorganizowanej grupie, póki co podejrzewam, że za bardzo psuł bym swoją jazdą zabawę innym :) Ale jak tylko trochę poćwiczę, poogarniam trasy i furki, to pewnie się odezwę. Gram na padzie, na inwestycję w kiere jeszcze za wcześnie, ale kto wie...

 

59 minut temu, Patricko napisał:

Assetto, Dirt Rally, zaraz GT Sport, a na upartego możesz się nawet pobawić w WRC6 czy Loeb Rally, ale wiadomo że to już klasę niżej.

Jednak Dirta sobie sprawdź mimo wszystko.

Myślałem nad DIRTem i też z pewnością go sprawdzę, a GT Sport...no cóż mam nadzieję, że na E3 padnie finalna data premiery i wkońcu poznam tą legendarną serię.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie oszukuje...jeżdżę sobie teraz sezon w Clio i jest obowiązkowy pit stop, widzę że wszyscy rywale zjechali już wcześniej, mam przewagę i za mną kolesia, który jak mniemam tak samo jak ja zostawił sobie pit stop na sam koniec, no więc zjazd do boksu i patrzę, a koleś nie zjechał i wygrał...specjalnie przewinąłem cały wyścig na powtórce z widokiem na gościa, który wygrał, i co? I gość nie zrobił obowiązkowego zjazdu do boksu, a mimo to wygrał wyścig...dostałem pstryczka w nos od tej gry, pierwszy większy minus, a do tej pory grało się świetnie...trochę rozczarowała mnie ta sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×