Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi jeszcze, że można blokować widok z kokpitu w online i będę w niebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostepu do online (za niski pakiet)

 

 

A tak jeżdżą miszczowie :biggrin:

 

 

 

Niestety youtube masakruje jakość.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem spróbuj wcześniej skręcać w zakręty. Dostałem kiedyś świetną radę od bardzo dobrego simracera, mniej więcej coś takiego "wcześniej skręcaj, jeśli myślisz że zrobiłeś to za wcześnie, prawdopodobnie skręciłeś za póżno" :) Na pCars już dawno postawiłem krzyżyk, i nie mam nawet na myśli dziwnego i głupiego zarazem zachowania 'łysego' od Slightly Mad Studios. Skasowali już ten input lag?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

DAT SAŁND! :ohmy:

 

PS. Kaz - "dzwieki w GT sa az za dobre" - LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy bolid jest w cholerę podsterowny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie przedstawia żadnej wartości. Grafika może i ładna, choć trudno to zauważyć na nieskończonym torze (mam nadzieje że Spa jeszcze gotowa nie jest bo wygląda mało interesująco). Zero walki za kierownicą, auto jedzie jak przyklejone, nawet w Eau Rouge. Mogę wymienić co najmniej 5 lepszych simów na PC. Na konsolach jeszcze ujdzie bo klientela zdecydowanie inna. Padaka straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko,  jest bo pracują nad modelem opon i fury GT prowadzą się świetnie, za to popsuli bolidy. Teraz poprawiają te ostatnie.

 

 

@ snejki. mam włączony TCS (na min. ale zawsze) bo bez niego nie jestem w stanie prowadzić bolidów, mimo nie małego doświadczenia w racerach. Poza tym, dobra jazda na tym polega aby z kierownica nie walczyć :P

 

Czy ty może jesteś jednym z tych, którzy uważają że "jak nie łapiesz spina na każdym zakręcie" to dupa nie sim? :P

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mi lepiej Misiek powiedz jak ta gre dostac... bo zakladam ze tylko na PC jest dostepna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko,  jest bo pracują nad modelem opon i fury GT prowadzą się świetnie, za to popsuli bolidy. Teraz poprawiają te ostatnie.

 

 

@ snejki. mam włączony TCS (na min. ale zawsze) bo bez niego nie jestem w stanie prowadzić bolidów, mimo nie małego doświadczenia w racerach. Poza tym, dobra jazda na tym polega aby z kierownica nie walczyć :P

 

Czy ty może jesteś jednym z tych, którzy uważają że "jak nie łapiesz spina na każdym zakręcie" to dupa nie sim? :P

Tak, 'dobra' jazda polega na tym żeby nie walczyć z kierownicą, szkoda że twojej jazdy - pomimo płynnych ruchów sterem - dobrą nazwać nie można :) Jestem jednym z tych, co uważają że w zakręcie, musisz się nagimnastykować żeby narzucić auto swoją wole, a nie skręcić kierownicą i bez nerwów pruć do kolejnego zakrętu. Nie będziemy drzeć szat o pietruszkę, ja mam swoje racje, ty masz swoje. Jednak chce zaznaczyć, że o wiele bardziej podobała mi się walka na torze w takim np. netKar PRO gdzie bez umiejętności lądowałeś na barierce, a błędy oponentów lub ich nieudana próba okiełznania bolidu, sprawiała że twoje szanse na finisz o jedną pozycje wyżej był większe. Po twoim filmiku pCars wygląda dla mnie co najmniej marnie, a przecież nie słyszę o tej gierce (sim? hehe) po raz pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz o góru sim racerów :P Po wyłączeniu wszelkich wspomagaczy "prucie do następnego zakrętu" wcale takie bezstresowe nie jest, lecz mnie to nie bawi zwłaszcza że model jazdy zmienia się przynajmniej raz na miesiąc. Szkoda tylko że najczęściej wypowiadaja się pseudo eksperci którzy nawet sekundy w pCARS nie zagrali. Ale tacy jak ty mają wykształconą boska umiejetność, ocenianie modelu jazdy na youtubie ;D

Errorku, można było sobie wykupić dostęp do alphy tutaj http://www.wmdportal.com/projects/cars/ ale już zamkneli taka możliwość. Natomiast sama gra ma wyjść na ps3 i x360. Miejmy nadzieję że zapowiedzą też wersje na nextgeny.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 WY

 

Jacy "WY"? :) Na razie to tu jeden narzeka, mnie się osobiście gra podoba i stwierdziłem tylko to co widzę na filmiku, że bolid sprawia wrażenie podsterownego, i tyle.

Do narzekania to mam bubel od CM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ogólnie o fanach rFactora i pochodnych, których przedstawiciela mamy tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co montujesz takie docinki? Tylko sam siebie ośmieszasz. Ja staram się argumentować swoje wywody, ty jak małe dziecko zaczynasz - niczym w piaskownicy - rzucać wiaderkiem i łopatką całkowicie niepotrzebne. Dokształć się, bo choć w rFactora owszem grałem, ale i tak stawiam go niżej niż wspomnianego NetKar'a czy chociażby iRacing. Życzę powodzenia, jeśli każdego kto ma odmienne zdanie niż ty, zaraz obrażasz i w dodatku robisz to w kiepskim stylu. Myślę że tym postem, skończymy naszą dyskusję i niepotrzebne kłótnie ok?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ta gra podoba, szkoda tylko że przysunęli premierę : / Nie jestem maniakiem simów i z tego co widzę CARS powinien trafić w moje gusta, byle do premiery :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już oficjalnie zostaje przeniesiona na nextgeny! :)

http://www.wmdportal.com/projectnews/project-cars-races-to-next-gen/

 

Dzieki za info. Mam tylko nadzieje ze jesienia 2014 zobaczymy project cars na PS4 -> to moze byc dla mnie motor do zakupu PS4 jak i wkoncu stojaka pod kierownice a moze nawet i zmiany kierownicy. 

 

I tu pytanie do Ciebie - bo zgadzamy sie w jednym nie da sie gry ocenic po filmikach i recenzjach z YT czy to tych robionych przez graczy czy tez portale dla Sim Racerow. Ty zapisales sie i miales dostep do buildow wiec mozesz powiedziec wiecej. 

 

Tak wiec lista pytan:

- czy osobnik taki jak ja (a wiec lubiacy sobie pojezdzic, i potrafiacy czerpac przyjemnosc z jazdy ale daleki od bycia mistrzem kierownicy w sim racerach) odnajdzie dla siebie miejsce w tej grze

- czy prawda jest to co bylo wymienania jako niesamowita zaleta tej gry a wiec to iz:

i) w pelni obsluguje sprzeglo (czyli nie zero jedynkowo a np mozna je pilowac jadac na pol sprzegle)

ii) model zniszczen czyli jedziesz katujac silnik na max granicy obrotow w koncu mozesz go uszkodzic

- jak sprawuje sie model zniszczen fizycznych?

- czy jest bogata gama ustawien pozwalajaca sobie ulatwic gre (celem nauki) a potem stopniowe przejscie od latwizny na wyzsze poziomy doswiadczenia (poprzez wylaczanie kolejnych asyst)?

 

 

Bardzo zaluje ze przegapilem mozliwosc kupna dostepu do bildow bety... Bo nie ukrywam ze jest to gra ktora z zapowiedzi i tego co widzialem na YT bardzo mnie kreci. 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- czy osobnik taki jak ja (a wiec lubiacy sobie pojezdzic, i potrafiacy czerpac przyjemnosc z jazdy ale daleki od bycia mistrzem kierownicy w sim racerach) odnajdzie dla siebie miejsce w tej grze.
Jak najbardziej, można włączyć sporo wspomagaczy dzięki czemu nie ma frustracji a sama przyjemność dla mniej zaawansowanych.
- czy prawda jest to co bylo wymienania jako niesamowita zaleta tej gry a wiec to iz:i) w pelni obsluguje sprzeglo (czyli nie zero jedynkowo a np mozna je pilowac jadac na pol sprzegle)
Niestety nie posiadam kierownicy ze sprzęgłem wiec tu nie pomogę.
ii) model zniszczen czyli jedziesz katujac silnik na max granicy obrotow w koncu mozesz go uszkodzic- jak sprawuje sie model zniszczen fizycznych?
Tak silnik można uszkodzić gdy za długo piłuje się wysokie obroty. Co do zniszczeń fizycznych to samochód można rozwalić doszczętnie włącznie z urywaniem kół.
- czy jest bogata gama ustawien pozwalajaca sobie ulatwic gre (celem nauki) a potem stopniowe przejscie od latwizny na wyzsze poziomy doswiadczenia (poprzez wylaczanie kolejnych asyst)?
j.w. po włączeniu asyst nie ma żadnego problemu w opanowaniu aut. Natomiast gdy je wszyskie wyłączysz to bolid F1 cieżko utrzymać na torze. Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman: No bracie i to jest rzeczowo i na temat.

 

Pisales wczesniej ze model jazdy ulegal zmiana wraz z postepami.

 

Bedac w pelni swiadomy tego ze to pasuje Tobie mnie podejsc nie musi zadam jednak pytanie - jak oceniasz model jazdy? Innymi slowy czy czas spedzony z buildami ktore odpalales to czas mile spedzony gdzie jazda daje przyjemnosc, czuc roznice w zaleznosci od wozu itd.

 

I czy nadal jeszcze dostajesz buildy czy po prostu na ktoryms poprzestali?

 

Przyznam ze mimo iz sim racer ze mnie marny to jednak zwyczajnie lubie gry wyscigowe, co wiecej to gry do ktorych wracam bo jak opanuje pewne rzeczy ze wspomagaczami (choc czesc staram sie od poczatku wylaczyc) to pozniej wylaczam kolejne i gra nabiera innego wymiaru (subiektywnie bylo tak w Shift i GT5 - wiem dwie rozne produkcje ale jednak wyscigi).

 

Nie ukrywam ze jestem zgrzany na Project CARS i mam bardzo wysokie oczekiwania w stosunku do tego tytulu a tu jeszcze rok czekania :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy oczywiście jest w trakcie tworzenia i zmienia sie to delikatnie z builda na build (dostaje jeden na miesiąc bo taki pakiet wykupiłem).

Oczywiście każde auto zachowuje sie inaczej i najlepiej jeździ się tymi które są już w fazie "beta" czyli np. Audi R18 czy Audi DTM. Generalnie sprawia to masę frajdy a ilosc informacji przekazywana przez moją kierownice (DF Pro) jest nieporównywalnie większa niż w takim GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to swietnie, teraz pozostaje tylko miec nadzieje ze chlopaki ze SMS dodadza sterowniki do popularnych kierownic w ver na PS4. 

Jesli dobrze pamietam to sony odcielo sie od 3rd party kontrolerow i zostawilo to w rekach devow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project C.A.R.S. nie wyjdzie na PS3, więc proponowałby przenieść temat do działu PS4 ;)

A co do gry to mam pytanie, to ma być zamknięta gra bez wsparcia dla modów jak GT, czy może otwarta jak rFactor?

I jeśli otwarta, to czy na PS4 będzie można z nich korzystać?

Edytowane przez kill
ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach napewno będzie zamknięta, nie czarujmy się ;)

Z ostatnich newsów, doszły furki od Renault.

2014 Mégane RS

2013 Clio IV RS Cup

2013 Alpine A450

1999 Laguna BTCC

2009 Mégane Trophy II

1978 Alpine A442B

http://www.wmdportal.com/projectnews/renault-joins-project-cars/

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×