Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem full membera tak dawno ze juz nie pamietam kiedy. Pierwsze buildy byly obiecujace i sprawdzalem progres prac systematycznie jednak w pewnym momencie gra stala sie nie grywalna i olalem. Zainstalowalem dzis najnowsza wersje po bardzo dlugim czasie i z radoscia donosze ze da sie grac. Model jazdy szalu nie robi ale jest ok. Slaby natomiast jest force feedback. Mam fanateca gt2 clubsport i po symulatorze spodziewalbym sie wiecej. Co jest najgorsze moim zdaniem to ogolny postep prac. Wiem ze ciagle maja z rok do premiery ale na dzien dzisiejszy wyglada to tak ze nie zdaza i za dwa lata. Dokladaja kolejne auta i trasy ale nic generalnie nie jest gotowe. Jesli z tej gry cos bedzie to nie bedzie to szybko..... Na dzien dzisiejszy najlepiej zapowiadajacym sie simem jest Assetto Corsa. Najlepszy model jazdy w dniu dzisiejszym i swietny FF. Gra jeszcze nie miala swojej premiery i ciagle dodaja nowe samochody i trasy ale wszystko co dodaja wyglada na generalnie skonczone w przeciwienstwie do project cars. Duzo jeszcze wody w wisle uplynie zanim p cars dojdzie do rownie grywalnego poziomu wedlug mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze że to kolejna z tych gier w fazie "wiecznej bety", czy tam alfy. Zapowiada się genialnie, a co będzie to się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radical

Czy model jazdy jest podobny do jakiejś innej gry? Ma coś wspólnego z Shiftami? Bo szczerze mówiąc tego się najbardziej obawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radical

Czy model jazdy jest podobny do jakiejś innej gry? Ma coś wspólnego z Shiftami? Bo szczerze mówiąc tego się najbardziej obawiam ;)

Na dzien dzisiejszy juz nie przypomina shifta. Jakis czas temu auta plywaly po drodze jak lodzie po kanalach ale przejechalem sie dzis paroma autami i jest ok. Model jazdy okreslilbym jako sim racingowy ale z zastrzezeniem ze ma sie wrazenie jak by jakis wspomagacz byl wlaczony. Ciezko to okreslic ale czasami np zlapie sie poslizg z ktorego tak jakby samochod sam wychodzil pomimo tego ze wszelkie asysty sa wylaczone. Edytowane przez Radical
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny

 

Na screenshotach prezentuje się wybornie, wręcz ślicznie.  It's piękne, it's beautiful ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pięknie. Ciekaw jestem co z tego zostanie gdy gra nie będzie odpalana na potężnych PC-tach i jeszcze upiększana na screenach :) Ale i tak spodziewam się, że dostaniemy najładniejszą samochodówkę i jedną z ładniejszych gier w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie screeny są robione przez ludzi, bezpośrednio z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo lepsza niż w Gran Turismo ale gorsza niż w rFactor. Generalnie jeździ się bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakie są szanse że dadzą radę to wydać w tym roku kalendarzowym, już sporo było przesunięć a oni ciągle siedzą we wczesnej alfie. Czekam z niecierpliwością ale mam złe przeczucia odnośnie daty premiery. Według mnie to bardzo poważne zagrożenie dla gran turismo i jeśli wszystkie obietnice się spełnią, a Kaz wyskoszy ze standard carami na ps4 to zostanie zdmuchnięty z powierzchni ziemii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nigdy nie wyjdzie :) To jest kolejna wieczna alfa :P

A GT7 na PS4 to będzie musiała być zupełnie nowa jakość, bo jak Kaz zrobi kolejny raz to samo, to już po nim.

Ale to nie temat o GT, także tutaj kończymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ta alfa wyglada i chodzi lepiej niż nie jedna pełna gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nie chodzi mi na PS4, o mnie za mnie to może być nawet i omega, byle to było na konsoli :P
Mogę nawet ściągać patcha 2GB co tydzień, byle to było.

 

Ale wiem, że nie będzie i dopóki nie będzie statusu "gold" to konsoli pewnie ta gra nie zobaczy nigdy.

A mam dziwne wrażenie, że w tym stanie ta gra pozostanie bardzo długo jeszcze...

Najwyraźniej hajs się lepiej zgadza, gdy gra jest w tym stadium, a nie już w gotowym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca tak jest bo jak wiemy gra jest zasilana finansowo z crowd foundingu, a na chwilę obecną wpłaty są już zamknięte więc wkoncu szmal im się skończy. Co wcalce nie zapewnian rychłego wydania. Mimo to bardzo bym chciał zobaczyć to w 2014. na GT raczej nie ma co liczyć w tym roku więc konkurencji ze strony symulatorów by nie było i można by zbudować sporą bazę użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna stronka PC :)

 

6590685.png

 

http://www.projectcarsgame.com/

 

Macie tam ankietkę, na której platformie planujecie grać.

Czyżby rzeczywiście planowali ukończyć grę w tym roku? Czy może znowu nastąpi przesunięcie, które ostatnio są bardzo modne :)

Liczę, że w końcu wyjdzie, bo brakuje konkretnego i poważnego racera na PS4. W ogóle jakiegokolwiek brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały trailer skupiający się na dzwięku... chociaż od grafiki trudno oczy odwrócić :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem ale bez rewelacji. Taki simcade. Graficznie bardziej mi się  podoba Assetto Corsa (bardziej naturalne kolory, lepiej wykonane tory-laserowo skanowane).  

FFB w pCARS jest całkiem OK, ale do rF2 wciąż mu daleko.

Dla niewtajemniczonych, rF2 ma najbardziej szczegółowy i detaliczny FFB ze wszystkich topowych simów na PC.

 

Silnik pCARS ma duże możliwości (używają silnika fizycznego od ISI&rF), więc jest szansa, że developerzy dopracują jeszcze model jazdy i FFB w ostatecznym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak dla mnie w tym Project Cars nie ma niczego co by wywarło na mnie jakieś piorunujące wrażenie. Wszystko raczej się sprowadza do tego jak czuje się jazdę samochodem, bo po obejrzeniu tego zwiastuna odpaliłem sobie intro 2.0 z GT5, które mimo wszystko robi na mnie znacznie większe wrażenie. Oby była możliwość testowania gry przed zakupem, bo jak na razie to dla mnie zbyt duża niewiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renderowane intro a urywki z gameplayu, to jednak mała różnica :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to intro jest też tworzone z urywków gameplay'u z dodanymi filtrami i dynamiczną kamerą. Zwyczajnie, albo w grach wyścigowych już od 2010 roku jest ciężko zaskoczyć graficznie, albo Project Cars nie jest jakimś nadzwyczajnym osiągnięciem w dziedzinie grafiki (w sumie taki gatunek gry, że wodotrysków też nie uświadczymy). Do tego dochodzi platforma z jakiej pochodzą gry. PojectC jest nowszą produkcją więc ciężko się dziwić żeby wyglądało gorzej, ale nie wygląda na tyle niesamowicie, aby wypowiedzieć choćby jedno "wow". Obecnie jedyna, determinująca wybór kwestia to frajda z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od tej gry oczekuje dużej frajdy z jazdy, jak najbardziej zbliżonej do realnego modelu jazdy autem. A dla ładnej grafiki to są exy na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecnym etapie developmentu, nie jest tak źle, jeśli chodzi o samą jazdę. Niektóre wózki już teraz prowadzą się imho całkiem nieźle i sprawiają fun z jazdy, mam tu na myśli n.p. Ford Capri, Lotus 49, Mercedes 300SEL, czy BMW Z4 GT3.

 

Wracając do Lotusa 49, to jeździłem po wersji cyfrowej zarówno w pCARS, jak i w iRacing i Assetto Corsa. Najbardziej przewidywalny, a zarazem dającym najwięcej doznań, była wersja z pCARS.

Bardziej hardcorowi gracze, wybrali by zapewne wersje iR, gdzie jazda w nim to modlitwa w każdym zakręcie o przetrwanie. Tylko ilu ich jest? garstka, co widać zresztą na serwerach iR, do którego mam stały dostęp i podgląd na statystyki.

 

CO do torów w pcars to też są nierówne. Jeden lepiej, drugi gorzej wykonany. Nord wymiata. Widać, że się do tego toru przyłożyli. 

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DAK a jak z inteligencją przeciwników? Dają radę, czy są jak pachołki w GT6? A wracając do wyglądu PC to bardzo dobrze że wychodzi tylko na PS4, XONE i PC. Wiadomo jak jest z grami na wszystkie platformy teraz, a w mojej opinii do jesieni to tą gre doszlifuja na maxa. Chociaż już teraz wygląda dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×