Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Moge ci podesłać moje ustawienia na jakich ja gram,może nie są idealne ale na rywalizacje w lidze gdzie przewaga jest kierownic daje sobie rade

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Sieniu bede wdzieczny. Na live daje se rade na g25 bylo super ale na ta chwile pad mnie przerosl. Wyslij zapriszenie do znajomych Padre_81_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu bede wdzieczny. Na live daje se rade na g25 bylo super ale na ta chwile pad mnie przerosl. Wyslij zapriszenie do znajomych Padre_81_PL

Poszło sile ff mozesz sobie zmniejszyć jak bedzie auto zbyt gwałtownie na analoga reagowało

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło sile ff mozesz sobie zmniejszyć jak bedzie auto zbyt gwałtownie na analoga reagowało

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Hej gdzie wyslales bo nic nie dostslem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci razem z zaproszeniem. Jak nie masz to dziś wyślę ci jeszcze raz

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci razem z zaproszeniem. Jak nie masz to dziś wyślę ci jeszcze raz

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

No nie mam sprawdzalem teraz. To jak mozes to jeszcze raz wiadomoac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, czy możesz i mi podsłać setup swojego pada? Grzebałem tam ostatnio, poprawiałem czułość bo jeździł strasznie gumowo ale dobrze porównać się z asem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, czy możesz i mi podsłać setup swojego pada? Grzebałem tam ostatnio, poprawiałem czułość bo jeździł strasznie gumowo ale dobrze porównać się z asem :)

Żaden problem podeśle jeszcze dziś

Zaraz tam z asem, zwykły padowiec ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja jestem zwykłym padowcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane panowie,miłego testowania i może poprawiona moich ustawień

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Potestowane i musze powiedziec ze od razu inna jazda. Ale jeszcze musze sie nauczyc jednak obslugiwac tym gazem na padzie. W moocniejszych autach czesto mnie obraca. I nie wiem czy zmniejszyc sobie jeszcze czulosc kierownicy czy gazu. Na razie potestuje mysle ze to kwestia tylko wyczucia i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

stałem się posiadaczem Project Cars (wreszcie).

 

Mam pytanie, a właściwie dwa, gdzie znajdę jakieś dobre ustawienia pod Thrustmaster T500 RS?

 

kolejne dotyczy trofea, co jest nie tak z "Sunday driver"? trzy razy podchodziłem i lipa :shok:

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik aktualizacji 7.00 sie pojawił panowie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe możliwości po Patch 7.0 pC

PS4 i UDP - więc można podłączyć zewnętrzne aplikacje.

Mnie udało się podłączyć HUD Dash i CrewChief (obie na raz) ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leniu jak to odpalić rozumiem ze na smartphonie czy tablecie trzeba mieć ta appke i co dalej gdzie to w grze jest jakie opcje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje na tel/tablet. W pC ustawienia rozgrywka/UDP włącz na 5. Ale test CrewChief i pCARS Dash nie pracowały razem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Żeby pcars dash dobrze działało musi być w pełnej wersji? Ściągnąłem sobie darmową wersję ale strasznie laguje...

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji chodzi idealnie

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC i darmowe auto juz dostępne

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://store.steampo....com/app/334791

 

O tym DLC

• Renault Sport R.S. 01 z roku 2015
R.S. 01 to najnowszy samochód stworzony przez Renault Sport Technology do wyścigów torowych.

• Formula Renault 3.5 z roku 2015
Seria Formula Renault 3.5 to ważny etap w karierze każdego kierowcy wyścigowego, który chce zaistnieć w świecie bolidów z odkrytymi kołami.

• Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R z roku 2014
Mégane R.S. 275 Trophy-R kontynuuje tradycję Renault jako lidera kategorii hot hatch - oto zrywny samochód torowy, który wyścigowego ducha kryje pod karoserią hatchbacka.

• Renault Mégane Trophy V6 z roku 2009
Skonstruowany przez Renault Sport Technologies, Megane Trophy V6 startował w serii wyścigowej Eurocup Megane Trophy, rozgrywanej w całej Europie.

• Renault Alpine A442B z roku 1978
442B to jeden z najbardziej udanych samochodów wyścigowych Renault wszech czasów. To dzięki niemu ta francuska firma osiągnęła jedyne zwycięstwo w legendarnym wyścigu 24 Heures du Mans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem w prezencie wczoraj troche sie bawilem. 

 

Jest dobrze, grafika ladna, plynnosci nie oceniam bo jeszcze nie jechalem po zatloczonym torze, dzwieki ok, muzyka w menu mnie podeszla, jesli chodzi o grafike to przekombinowali nieco z odbiciami ale nie bede z tego robil wiekszego zagadnienia. 

 

Ergonomia menu srednia - nie wiem po co R1 i L1 skoro spokojnie mozna by sie po menu poruszac krzyzakiem. 

 

I tutaj dochodzimy do tego czego sie obawialem i obawy sie potwierdzily, mnogosc opcji wszelakich przytlacza okropnie. Z jednej strony fajnie jak jest wybor ale z drugiej przerzucenie na gracza wszystkich ustawien w polaczeniu z menusami do ktorych trzeba przywyknac to troche jak zderzenie ze sciana. 

 

Kuriozum przypisania przyciskow gdzie wymagane KERS i wspojrz do tylu ni jak nie sa opisane jako wymagane to znana bolaczka. 

 

Cos czuje ze prog przejscia od co? gdzie? jak? dlaczego? do wlasciwego funu bedzie wysoki i pewnie zajmnie mi to troche czasu - glownie jesli chodzi o ustawienia FF dla wozu (master, Fx, Fy, Fz itd), test drive, poprawki, test drive, a pozniej zabawa z ustawieniami tuningu, test drive, poprawki, test drive

 

poki co pogrzebalem w necie celem znalezenia jakis ustawien dla Forda Focusa RS i przejechalem pare treningow dowolnych nie jest lekko, pozniej rozpoczalem kariere w clio i trening na domyslnych ustawieniach to masakra jakas. 

 

Dzis zaczynam zabawe z ustawieniami clio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×