Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Portal Dualschokers zrobił porównanie między wersją PC a PS4 

Przykładowe obrazki:ProjectCARS_PC-1-wm.png?57efa4ProjectCARS_PS4-1-wm.png?57efa4

ProjectCARS_PC-5-wm.png?57efa4

ProjectCARS_PS4-5-wm.png?57efa4

reszta na http://www.dualshockers.com/2014/05/06/project-cars-ps4-vs-pc-maximum-settings-screenshot-comparison-gorgeous-on-both-platforms/

A na oficjalnej stronie 9 nowych obrazków http://www.projectcarsgame.com/1/post/2014/05/more-playstation-4-screenshots.html

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocięli gre troche, ale to było do przewidzenia skoro wykręcili 60fps. Gdzieś kompromis musiał być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii to są bardzo minimalne szczegóły :D  i tak grafika się opatrzy po 2h :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos nie ufam  screenom i porownaniom, jest ku temu pare powodow.

1. Istotne jest to co z czym porownujemy - i o ile porownanie PS vs xbox moglbym zrozumiec (sprzet jest okreslony dla kazdej z platform) o tyle PC vs PS4 ma sredni sens bo brakuje mi tutaj  (a  w zrodle jakos sie nie dopatrzylem) konfiguracji tego  PC (jak wiadomo PieC piecowi nie rowny) oraz zastosowanych ustawien.Bo moze okazac sie ze jest to sprzet ktorego koszt moze nie jednego przyprawic o zawrot glowy.

2. Obraz statyczny ktoremu  przygladamy sie dokladnie w poszukiwaniu szczegolow ni jak ma sie do obrazu ruchomego. Pamietajmy ze owszem detale  sa wazne ale nasz zmysly  jak  i mozg sa  na tyle niedoskonale ze jadac w grze autem dynamicznie skupiamy sie na jezdzie a  nie detalach. (i nie mowie tu o desce rozdzielczej bo to akurat dosc wazny detal na ktory sie spoglada ale np o trawie czy  listku  na poboczu.

 

Po przyjrzeniu sie tym screenshotom smiem twierdzic ze to co widze opisane jako PS4 wyglada rewelacyjnie. I ze spodziewalem sie wiekszych kompromisow (zakladajac ze PC na ktorym to bylo testowane to monstrum a nie przecietny komp).

 

Na pierwszej fotce tylko asfalt rzucil mi sie w oczy jako roznica owszem po dokladnej analizie widac tez i minimalne (moim zdaniem) roznice jesli chodzi o auto ale tutaj znow trzeba wiac poprawke na fakt  iz nie jest to idealnie to samo ujecie.

 

Na drugiej focie jestem oczarowany trawa - a te listki na asfalcie w przypadku ujecia z PC jakos nie widze aby mialy miec wieksze znaczenie.

 

Na gre i tak czekam - i doniesienia bede sledzil, ale wiecej obrazkow komentowac nie bede,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym porównaniem tez bym uważał przede wszystkim to że obrazki nie  są wykonywane w tej samej perspektywie i wydarzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po przyjrzeniu sie tym screenshotom smiem twierdzic ze to co widze opisane jako PS4 wyglada rewelacyjnie. I ze spodziewalem sie wiekszych kompromisow (zakladajac ze PC na ktorym to bylo testowane to monstrum a nie przecietny komp).

 

Na pierwszej fotce tylko asfalt rzucil mi sie w oczy jako roznica owszem po dokladnej analizie widac tez i minimalne (moim zdaniem) roznice jesli chodzi o auto ale tutaj znow trzeba wiac poprawke na fakt  iz nie jest to idealnie to samo ujecie.

 

 Wspominają o tym, że wersja PC musi śmigać na co najmniej GTX 780, żeby sensownie grać w takiej jakości, co daje nam grafikę za równowartość PS4.

Ujęcia są inne, pogoda jest inna, oświetlenie jest inne. Na zrzucie z PS4 autko też sobie radośnie stoi z tego co widzę (a już kiepsko o tej godzinie), zamiast być w ruchu.

Nie ma co tu porównywać póki co, ale proszę niech ta gra tak "jeździ" i wygląda jak się zapowiada :wub:

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taka grafa + 1080p +60 fps = mi to odpowiada w konsoli za 1850 zł. No ale pozostaje tylko czekać do premiery żeby zobaczyć czy to tak rzeczywiście wygląda.

Wiadomo, że musi być jakiś kompromis w końcu to konsola za 2 tys. a nie komp za 4 tys. czy więcej.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pozostaje tylko czekać do premiery żeby zobaczyć czy to tak rzeczywiście wygląda.

 

Dokladnie.

 

Jesli chodzi o grafike, wierze ze tutaj nawet jesli beda roznice miedzy platformami, bedzie widac, ze to gra ktora wybitnie odroznia sie od gier z poprzedniej generacji wyzsza jakoscia grafiki i mnie to wystarcza. 

 

 

Moje doswiadczenie z Shiftami ktore byly czyms wiecej niz radosnym arcade ale nie byly symulacja - pokazaly ze jestem w tych grach niekompatybilny z padem. Dlatego informacje na ktore czekam najbardziej to obslugiwane kierownice (licze po cichu ze uda im sie dodac T500 RS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza rozdzialka sub-FHD wlasciwie nie ma roznicy. Taka grafa+60FPS+model jazdy+dziweki=RIP GT, nadszedl nowy krol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie nowy król. GT ma pokaźną bibliotekę samochodów, project cars co ma ? 50 aut i reszta w DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poza rozdzialka sub-FHD wlasciwie nie ma roznicy. Taka grafa+60FPS+model jazdy+dziweki=RIP GT, nadszedl nowy krol ;)

 

Na pewno nie nowy król. GT ma pokaźną bibliotekę samochodów, project cars co ma ? 50 aut i reszta w DLC ?

 

Panowie nie ma co oglaszac nowego krola - bo jak wiadomo wrod slepcow jednooki jest krolem. 

 

Walka bedzie zacieta jesli chodzi o portfele graczy i mysle ze dobrze ze seria GT bedzie miala konkurenta. Porownywanie Project CARS i GT nie ma sensu z jeszcze jednego powodu - Project CARS jest zapowiedziane, ma date premiery i mamy jakies informacje. O nowym GT na konsole nowej generacji narazie jest cisza... hmm przepraszam info bylo ze pracuja. 

 

Dla nnie osobiscie ilosc wozow nie jest wyznacznikiem - bawilem sie swietnie w Shiftach ktore oferowaly okolo 10% tego co GT5, i jakos nie czulem ze cos trace. Wyzej od ilosci stawiam dopracowanie modeli (tak psztyczek w nos za auta standard w GT), oraz ich roznorodnosc (ups znow psztyczek dla GT za chyba 20 modeli nascarow). Sprawdzajac statystyki jak uzywalem wozow w GT5 wynika ze z okolo 800roznych uzylem moze okolo 100... 

 

 

@Piernik - zgadzamy sie z pewnoscia w jednym, jesli odlozymy na bok osobiste preferencje i tym ktora gra nas bardziej kreci. GT7 musi zaprezentowac nowa jakosc (to zreszta Twoje slowa). W przeciwnym razie ktos inny moze przejac graczy - i byc moze bedzie to Project CARS. (koniec gdybania). 

 

 

pozdrawiam

 

P.S. Zywy - tak widzialem i tak zrozumialem "  ;)  " ktore dales na koncu posta :)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał aż gra zostanie wydana, już nie raz dochodziło do drastycznych zmian w grafice tuż przed premierą (aka Forza 5).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za grafiką (a także dźwiękiem), modelem jazdy, AI przeciwnika, funkcjami sieciowymi i ilością samochodów/tras, a także samą customizacją zewnętrzną jak i tuningiem mechanicznym pojazdów, ważne jest jeszcze mnogość eventów w trybie szeroko pojętej kariery.

 

Coś co w GT5/6 jest ubogie jak półki sklepowe w PRLu.

 

Tego wszystkiego? oczekuję od PCARS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za grafiką (a także dźwiękiem), modelem jazdy, AI przeciwnika, funkcjami sieciowymi i ilością samochodów/tras, a także samą customizacją zewnętrzną jak i tuningiem mechanicznym pojazdów, ważne jest jeszcze mnogość eventów w trybie szeroko pojętej kariery.

 

Coś co w GT5/6 jest ubogie jak półki sklepowe w PRLu.

 

Tego wszystkiego? oczekuję od PCARS.

 

Yyyy... Przepraszam mozesz podac przyklad gry w  ktora grales w ktorej byla "mnogosc eventow"?

Pytam serio bo albo nie do konca rozumiem co masz na mysli, albo zupelnie Ciebie nie rozumiem :)

 

GT5 - nie moge powiedziec zlego slowa o karierze - ta to czyste wyscigi i bardzo fajnie mnie to pasowalo. Wraz z postepami dostep do lepszych fur i  nowych  eventow.

Zawody specjalne mialy tez smaczek nascara oraz rajdow, a takze osobne wyzwania skladajace sie na licencje. Mnie osobiscie to pasowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za grafiką (a także dźwiękiem), modelem jazdy, AI przeciwnika, funkcjami sieciowymi i ilością samochodów/tras, a także samą customizacją zewnętrzną jak i tuningiem mechanicznym pojazdów, ważne jest jeszcze mnogość eventów w trybie szeroko pojętej kariery.

 

Coś co w GT5/6 jest ubogie jak półki sklepowe w PRLu.

 

Tego wszystkiego? oczekuję od PCARS.

 

Sporo jak na studio z takim stażem (Shifty które wydali z pomocą EA) i stosunkowo niskim budżetem.

Ale kto wie może w tym jest siła.

Co prawda mieli trochę przygód po trasie (bety, przenosiny na next gen'a itd.), więc w całokształcie mam osobiście dystans do tej gry i wolę się miło zaskoczyć.

Jedno jest pewne, konkurencja na rynku wyścigów jest nam potrzebna i bardzo dobrze się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie  w Project Cars bardziej będzie mnie interesowało to co będzie dostępne w singlu teraz większość gier które są albo które są robione robią pod online ja czytałem że w project cars będzie dłuugi tryb kariera zaczniemy od gokardów i sami wybierzemy droge rozwoju co mnie cieszy bo będę mógł ja decydować gdzie będę się rozwijał potem dopiero przyjdzie czas na sieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale słyszałeś o istnieniu czegoś takiego jak znaki interpunkcyjne, a przy tym zaczynania zdania od dużej litery?
Czegoś takiego nie da się czytać, także ogarnij to lepiej, bo bądź co bądź to forum publiczne i jakiś poziom sobą trzeba reprezentować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady aż takich błędów nie ma , by nie można było tego przeczytać to że nie ma przecinka czy kropki to nie robi większej różnicy panie Moderatorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Robi wielką różnicę Panie nieuku. Chociaż zaraz się dowiemy o dysleksjach i innych gównach, o których kiedyś nikt nie słyszał...

Żeby nie bylo, po obejrzeniu gameplay z DriveClub, Project Cars to już jedyna samochodówka na którą jestem napalony:) Dobrze, że mam jeszcze ps3,to moze nowy Grid trochę podratuje sytuacje...

Edytowane przez PiPoL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wielką różnicę Panie nieuku. Chociaż zaraz się dowiemy o dysleksjach i innych gównach, o których kiedyś nikt nie słyszał...

Żeby nie bylo, po obejrzeniu gameplay z DriveClub, Project Cars to już jedyna samochodówka na którą jestem napalony:) Dobrze, że mam jeszcze ps3,to moze nowy Grid trochę podratuje sytuacje...

Zgadzam się się z Tobą w obu zdaniach :) choć ja czekam na the Crew jeszcze.

Project Cars zapowiada się ciekawie. Irytujące że 3 samochodówki wychodzą prawie w 1 czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wielką różnicę Panie nieuku. Chociaż zaraz się dowiemy o dysleksjach i innych gównach, o których kiedyś nikt nie słyszał...

Żeby nie bylo, po obejrzeniu gameplay z DriveClub, Project Cars to już jedyna samochodówka na którą jestem napalony:) Dobrze, że mam jeszcze ps3,to moze nowy Grid trochę podratuje sytuacje...

 

Ja bym DC nie skreslal oraz na GRIDA bym nie liczyl (mne osobiscie 2ka nie podeszla)

 

Niemniej widze ze chyba jesli chodzi o jedno mamy podobnie - czekamy z zakupem PS4 az bedzie jakas porzadna scigalka (porzadna w subiektym ujeciu oczywiscie) :) 

Ja co widac po moich postac w tym temacie bardzo licze na  pCARS.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja czekałem do 3 grudnia z zakupem, hehehhe:p I żałuję pośpiechu...

Ogólnie jeśli chodzi o wyścigi to jest masakra na PlayStation. Mając PS, 2 razy kupowałem X dla Forza 3, a potem 4. I na ta chwilę nic się z nimi nie równa. GT nie ma nawet startu, niestety.

Dlatego traktuję Project Cars jak swoistego Mesjasza...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Project Cars będzie najlepszą grą wyścigową arcadowo-symulacyjna jak chodzi o grafike będzie wymiatać będzie dobra kariera i o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×