Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

ps4 Project C.A.R.S.

1537 postów w tym temacie

2mln sprzedanych kopii tworcy uwazaja ze to sukces podwojny zarowno gry jak i WMD (World Mass Developemnt - ot jeszcze jedna platforma do zbiorek dzieki ktorej ufundowano pCARS).

=================================

Tymaczasem w piatek pogralem z dwoma ziomkami tak na luzie randomowe tory randomowe wozy, just for fun. Reszta gridu wypelniona byla AI.

I serio gra ma juz sporo łatek, edycje GOTY a mnie uderzylo pare rzeczy z ktorych czesc myslalem ze zalatano:

(jechalismy for fun wiec zero treningu i kwal).

- pozycje podczas wyscigu - te sa kopletnie z pupy... jade  drugi widze swoja pozycje jako P7, dojezdzam do mety graty za podium (w kazdym jednym wyscigu bylo cos nie tak, w polowie sesji zmienilismy hosta bez zmian jesli chodzi o pomieszanie pozycji)

- AI jest fajna opcja jako zapychacz pozycji startowych ale jego zachowanie odrobinke pozostawia do zyczenia - wydaje sie ze AI nie dostaje absolutnie zadnych kar, pomijam juz fakt ze na nurbie w jednym z wozow klasy gt3 AI postanowilo mnie na prostej wyprzedzic po trawie (i szko jak przyklejone rowniez przy powtocie na asfalt).

OK wiadomo AI to AI. Ale jesli chodzi o liste z pozyjami - mieliscie takie problemy? czy moze jest to zarezerwowane dla gry online jesli dorzuci sie zawodnikow AI?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problemy z pozycjami miałem gdy grałem online. Dojechałem ostatni, a byłem na podium :) Ja z kolei mam inny problem. Jak do jasnej anielki wziąć udział w wydarzeniach społecznościowych w tej zakładce wewnątrz gry. Wchodzę, klikam "użyj ducha" i co dalej?? mnie już krew zalewa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Panowie o co chodzi z opcją "czułość filtrowania kontrolera"? Dzięki z góry za odp.

Wysłane z mojego SM-J500FN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Potwierdzam jak się dobrze ustawi pada to można spokojnie rywalizować z kierownicami. Wiem bo sam gram na padzie w lidze i aż tak nie odstaje od kierownic ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A pochwalił byś się swoim ustawieniami pada?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A pochwalił byś się swoim ustawieniami pada?

Jak znajdę to dodam,bo obecnie się przesiadłem na kierownice

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, 

Wczoraj otrzymałem Pcars GOTY i mam pytanie w związku z tym. Odpaliłem grę, po ściągnięciu łatki 1.01, zagrałem ten szybki wyścig, bo miałem wszystko inne zablokowane. Podczas wyścigu miałem kilka razy przycięcia/zatrzymania się obrazu. Jest to normalne czy nie powinno to mieć miejsca? Czytałem, że zaraz po premierze tak było ale teraz? Odpalane na PS4 Pro. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam GOTY na standardowym PS4 i takie przypadki nie mają miejsca. Podejrzewam, że to bolączka Pro, zwłaszcza, że gra chyba nie posiada wsparcia dla nowego modelu, ale tu mogę się mylić. Tzn nie oznacza to, że gra nie powinna działać płynnie, bo powinna, Pro udaje wówczas zwykłe PS4. Jest kilka tytułów, które mają małe problemy na Pro. Może poczekaj aż cała gra się zainstaluje i spróbuj wtedy. Jeśli to nie pomoże, to może trzeba pogrzebać w ustawieniach obrazu Pro? Tzn zmienić na 1080p, to chyba jest możliwe. Więcej pomysłów nie przychodzi mi do głowy. Możesz popytać w temacie o Pro, tam znajdziesz sporo posiadaczy nowszej konsoli i może ktoś miał taki problem z jakąś grą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj pograłem i już nie miałem podobnej sytuacji. Gra jest ok, ale nie zachwyciła mnie. Za dużo grałem w GT5 i w GT6. W tej grze po prostu mi czegoś brakuje... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wczoraj pograłem i już nie miałem podobnej sytuacji. Gra jest ok, ale nie zachwyciła mnie. Za dużo grałem w GT5 i w GT6. W tej grze po prostu mi czegoś brakuje... 

Do tej gry trzeba sie przestawić....

Mnie przez naście godzin dobijało to ze nie wiedziałem jak ustawić ffb dla kierownicy, jak juz to ogarniałem i zacząłem po prostu grać poczułem fun.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj posiedziałem trochę nad ustawieniami pada i rzeczywiście jest już lepiej. Kiery nie mam i na razie nie będę miał, kupiłem grę ff. Moją ukochaną DFGT sprzedałem, bo nie była niestety kompatybilna z PS4... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj dozbierać na  T150. Jest przystępna cenowo a różnica w jeździe na kierownicy i padzie jest kolosalna. Wiem co piszę, niedawno sam przesiadłem się z pada. Przyjemność i faza x10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boniek to stary wyjadacz z czasów GT6 :) Boniek kierownica to niestety podstawa w Project Cars i wogóle w SIMach. Zresztą komu ja piszę, sam wiesz. Będziesz miał kierownicę to będziesz miał większy FUN i Twoje wyniki będą mocno konkurencyjne dla doświadczonych w PC. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.