Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie czy będzie jakaś wersja demo żeby ocenić fizykę?

Dobre pytanie... Póki co nic nie wiadomo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka, co prawda z Wii U, ale wiemy jak będzie wyglądać :)

 

wCFCFcLl.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt kolorowa ale nienajgorsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znosze mikroplatnosci. Wiem, ze no dobra, ten samochod mnie nie interesuje, tez tez, o, ten chce, moge wydac na niego te dwa euro, czy cos, ale ja przywyklem do tego, ze placilo sie raz i mialo sie gre. No, pol roku pozniej doplacilo sie troche za porzadny expansion pack (ha, ha, zapomniany termin, teraz sa juz tylko DLC). No i drazni mnie... no ale to troche offtopic. Po prostu lipka, ze tak bedzie :D Jak w przekletej Forzie. No ale robia ta gre tak dlugo, jakos musza to sfinansowac. Jesli jakosc bedzie taka, jak sie zapowiada, to czemu nie. Fajnie, gdyby byl taki bajer wypozyczenia takiego elementu dostepnego za mikroplatnosc na na przyklad godzine i wyprobowanie sobie. Mam nadzieje, ze bedzie dawala tez mozliwosc ustawiania przeroznych, najbardziej pokreconych wyscigow. No ale w niektorych filmikach widzialem przerozne pomieszane klasy pojazdow, wiec powinno byc spoko. Nie pamietam juz w jakiej to samochodowce byla taka bzdurna zasada, ze nie mozna bylo sie poscigac z druga osoba samochodami rozniacymi sie zbytnio osiagami, bzdura. Mam nadzieje, ze fizyka bedzie dobra. Jednak chcialbym cos blizszego Forzie i GT niz Shiftowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepiej wykonanych torów (Brands Hatch) w porównaniu z real

 

 

 

 

Nawiązując do okładki z WiiU, to wersja na Nintendo zalicza obsuwę na 2015.

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche brakuje by zrównać się z rzeczywistością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Brands Hatch, jak i Oulton i Cadwell były skanowane laserowo w pCARS.  Na czym polega ta technologia? Na poniższym filmiku możemy zobaczyć jak wygląda taki proces skanowania.

Na obecną chwilę najlepiej odwzorowanymi torami  z reala przeniesionymi do gry, może pochwalić się iRacing. Ale to już inna bajka.

 

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodę Cię, ale on gra na PC ;) PS4 nie podoła rozdzielczości 5760x1080.

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodę Cię, ale on gra na PC ;) PS4 nie podoła rozdzielczości 5760x1080.

Też właśnie mi to śmierdziało PC jak zobaczyłem 3 monitory ;d

 

co nie zmienia faktu że gra w ruchu wygląda świetnie :)

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie podoła rozdzielczości 5760x1080.

 

Też właśnie mi to śmierdziało PC jak zobaczyłem 3 monitory ;d

 

co nie zmienia faktu że gra w ruchu wygląda świetnie :)

A to nie będzie czasem tak jak GT na PS3 ?

Tam można podpiąć nawet 5 monitorów...

Warunkiem jest posiadanie 5xPS3 + 5xGT.... no i oczywiście 5 monitorów.

Wtedy jedna konsola robi za hosta...

Tylko kto zainwestuje w taki sprzęt (nawet te 3 monitory) przy PS4.... jeżeli w ogóle to będzie możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem z moją L G25 a tu taki news Szkoda może jakimś cudem coś się zmieni szkoda mi sprzedawać tej kierownicy Albo może w Drive Club będzie chodziła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart że na PS4 Project CARS nie będzie obsługiwał kierownic G25 i G27, mam nadzieję że to jedynie na chwilę obecną i to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart że na PS4 Project CARS nie będzie obsługiwał kierownic G25 i G27, mam nadzieję że to jedynie na chwilę obecną i to się zmieni.

W tym momencie wiem ze gry nie kupie. Jak doradza obsluge G27 to pobiegne do sklepu. Szkoda gra zapowiadała się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety nie zamierzam kupować tej gry,  jak nie dodadzą g25 .  Nie uśmiecha mi się kupowania nowej kierownicy,  a na padzie to żadna przyjemność, jak się grało wcześniej na dobrej kierownicy 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm widzę, że Sony idzie w zagrywki prosto od MS. Ja kupie grę na PC będzie taniej i nikt mi nie będzie robił sztucznych ograniczeń odnośnie kontrolerów które mogę użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bedzie pretekst do kupna T500RS.

 

Co do rozczarowania - owszem mam starenka DFP i fajnie jakby ta kierownica byla obslugiwana - niestety wraz z nowa era Thrusmaster jest  jedyna firma ktora wydaje kierownice dla PS4 - i tak jest lepiej na PS4 niz na xbone ale przy PC (gdzie jakos wcale mnie to nie dziwi ze ma dluga liste) to konsole wypadaja troche biednie.

 

Tak wiec niestety PS4 to drogie produkty Thrustmastera ktore bywaja slabsze od tego co oferowaly tansze lub w podobnej cenie modele Logitecha.

T80 to jakis zart  w porownaniu z  7letnim DFP.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustermaster musiał nieźle sypnac kasą, dlatego ich nie trawie i nigdy nie kupię żadnego bubla od nich. Na PS3 przynajmniej działały koła inne niż tylko logitech.

Mogą mnie pocałować w dupe, że tak powiem.

Dopóki nie będzie normalnego wsparcia kierownic to ta gra nie ma racji bytu dla mnie.

Ciekawi mnie co PD odwali przy GT7...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko - bez urazy, ale z takim podejsciem to mysle ze bedziesz musial sie na PC przezucic jesli chodzi o jazde na kierownicy. 

 

W pelni rozumiem, ze sytuacja moze sie wielu niepodobac, pomimo mojego poprzedniego posta tez czuje sie zaistniala sytuacja rozczarowany. 

A wszystko dlatego ze teraz niestety gracze nie maja wyboru! Na PS3 faktycznie bylo wiecej wspieranych kierownic. Choc jesli dobrze pamietam krolowal Thrusmaster i Logitech. Teraz niestety zabralko tej drugiej firmy... 

 

zywie nadzieje ze ktos bedzie chcial powalczyc o to poletko... ale tak samo obawiam sie ze jednak nikt nie podejmie rekawicy i bedziemy skazani na drogie produkty jednej firmy (co do jakosci tychze sie nie wypowiem bo nie uzytkowalem - choc specyfikacja T80 w stosunku do ceny wyglada marnie.....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Jak tak to ma wyglądać to będę musiał odpuścić sobie ścigałki zupełnie na PS4. Nawet Driveclub nie kupię bez wsparcia, a na ten tytuł nie mogłem się doczekać. Logitech zrezygnowało z produkcji akcesoriów do konsol i obawiam się ze na kierownicach tej firmy na PS4 nie programy. G27 to był nie mały wydatek i nie uśmiecha mi się kupno kolejnego kółka za 1000zł.

 

Jeszcze gorzej, że z tych kółek które będą wspierane jedyną która jest równa/lepsza G27 jest model T500 czyli wydatek 1400-1600zł. Mam nadzieje, że bardzo się mylę i będę mile zaskoczony :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×