Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

F1 Race Stars

Rekomendowane odpowiedzi

mi również się podoba. Gram z bratem tryb kariery i świetnie się bawimy. Strasznie przypomina nam to Crash Team Racing z PSX. Czy w karierze pojawią się jakieś nowe trasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka daje rade, typowy Crash Team Racing! Tylko jedyne co mnie denerwuje to to ze jezeli chcesz miec wiecej tras F1 to musisz je.. kupic! Kpina! Gra jest na pelnej licencji FIA a karza dokupuwac tory! To tak jakby w F1 2012 trzeba bylo wydac 25zl zeby pojezdzic na Monte Carlo-bo to przeciez prestizowy tor! Kpina..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jest tylko 11 tras, które sa dostępne od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są małe uwagi ale nie ma co narzekać miło się gra :).

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wam nie zapietuje rekordow z proby czasowej, na tablicy rekordow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wam nie zapietuje rekordow z proby czasowej, na tablicy rekordow?

tak samo i zapewne u kazdego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

naprawde ten tytul wam sie podoba??? przeciez to takim100% crap do potegi... jako czlowiek wychowany na mario cart 64, ctr, speed fraeks stwierdzam: nawet ze dali to za darmo gra leci z dysku i szkoda czas na tego crapa... ja rozumiem ze za darmo ale nie badzmy tak pazerni i spaczeni ze podoba nam sie takie lajno bo naprawde nie wiem co w najmniejszym stopniu zacheciloby mnie do zagrania dluzej w ten kaszanowaty tytul... nie wszystko co dadza darmo trzeba ogrywac a nie widze innej oceny dla takowego tytulu jak crap/10... kupcie sobie za grosze modnation jezeli chcecie pograc w tego typu gre a nie traccie czasu na to cos...

ci co pisali ze tytul dobry: prosze oswieccie mnie w jakim aspekcie gdyz nie widzialem w tym nic fajnego i godnego ponownego uruchomienia gry....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w nim jest takiego złego dla Ciebie? Mi się nawet podoba. Nie jest to poziom ModNation, ale nie jest tragicznie. Dla mnie jest dużo lepsza od Sonic & Sega All Stars Racing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

model jazdy, slamazarnosc, monotonia, biedne power upy, brzydkie trasy a o oprawie nie wspomne, to wszystko sie przeklada na 0 grywalnosc, w mario kart na wii przegralem 10ki godzin uczyc sie precyzyjnego i swietnego sterowania tu jest straszna lipa

...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydkie trasy? ,slaba oprawa? , ja to widze odwrotnie. piekne trasy, bardzo ladna oprawa, no i formulki :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok... a grales w marko kart lub modnation??? staram ske patrzec obiektywnie i nie rozumiem naprawde co sie tu moze podobac... ja to widze tak ze 100% was tej kaszany by nie ruszylo gdyby do plusa za free nie dali ale prawda jest taka ze nawet za darmo gra nie jest warta sprawdzania... od czasow hamster balla oraz lead and gold najgorszy tytul na psn w jaki gralem...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że Mario Kart to po prostu klasyk który nie ma sobie równych. Wg mnie tylko Blur był świetny jako taki Mario Kart dla dorosłych. Reszta nawet w 10% nie była w stanie dorównać MK.

To że to F1 to pasztet to nic dziwnego. Ostatnio każda gra od CM to tandeta nie warta uwagi co mnie boli, bo stare CM to była potęga. Teraz szmiry nie warte splunięcia.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra masakra... ale jakoś z moim 3,5 letnim synem ciągniemy ten wózek...

jest takie trofeum " król szklanego ekranu" osiągnij trzeci i szósty poziom, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierke jest mega, w sam raz na niedzielne odstresowanie! :) Banan z twarzy nie znika przy niektorych rozpierduchach! :D W zyciu bym nie dal 199zl za ta gre jaka chcialo Codemasters na poczatku ale jak dali za darmo to biore!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako gra na PSN byłoby w porządku. Niestety Codemasters uznało, że F1 sprzeda wszystko i wydali na płycie. Naprawdę fajnie się w to gra i każdy, kto ma plusa powinien ściągnąć. Zajmuje tylko 1 GB, więc można szybko pobrać i usunąć, jeśli się nie spodoba. Szkoda, że usunęli te kilka tras i dali jako DLC.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli na czyms zarobic. Ale w sumie gre masz darmo wiec jak komus sie spodoba to nie poskapi tych 20zl! Ja sie dzisiaj osobiscie swietnie bawilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie z takiego zalozenia wyszlo CM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra tak masakrycznie oszukuje ze koszmar, pózniejsze wyscigi w karierze to żal grac bo nie ma sensu wrecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Was tez tak czesto wywala z serwerow online? Mnie zdarza sie to co chwila i nie wiem czy to wina mojego internetu czy problem lezy ogolnie po stronie serwerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejechalem kilka dobrych wyscigow online i wszystko bylo w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. gram z reguly z kolega i Jego tez wyrzuca, tylko ze nie tak czesto jak mnie. Nie mialem wczesniej takich problemow z zadna gra, stad moje zdziwienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra masakra... ale jakoś z moim 3,5 letnim synem ciągniemy ten wózek...

jest takie trofeum " król szklanego ekranu" osiągnij trzeci i szósty poziom, o co chodzi?

W splitscreen musisz wygrać 3 i 6 wyścigów pod rząd z drugim graczem ale jednoczesnie musisz pokonać również przeciwników AI. Reasumując musisz w trybie podzielonego gracza wygrać 6 wyścigów pod rząd, jeżeli przegrywasz to daj restart wyścigu pod koniec i próbuj do skutku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tych, którzy zapłacili za to pełną cenę...

Chociaż nie, żal mi tych, którzy zapłacili za to cokolwiek.

Albo te power-upy są beznadziejne, albo SI jest do dupy. Jadą całą watahą, jesteś pierwszy, wystarczy że przypierdzielą Ci jedną z tych kulek i od razu jesteś siódmy lub dziesiąty. Coś tu nie halo...

Wyścigi polegające na klasycznym byciu jak najwyżej w rankingu to totalna losowość, raz się uda a raz nie. Najłatwiejsze są wszystkie pozostałe tryby bo SI nie jest takie dobre w kombinowaniu.

Ogólnie pomysł był niezły, ale ktoś coś spierd**ił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×