Skocz do zawartości
RandyOrtonRKO

F1 Race Stars

Rekomendowane odpowiedzi

starałem się zrobić sposobem Antka, tyle że w Belgii, trochę czasu zmarnowałem nie powiem, do szczęścia zabrakło 1 sektora... dałem sobie siana

nie wiem co się będzie musiało stać, żebym wrócił do tego "masakrycznego" tytułu... nawet na bezludną wyspę Niny Terentiew bym tej gry nie wziął :)

zrob to najlepiej na belgii ale ustaw sobie oczywiscie bez uszkodzen, wez red bulla, 9 okrazen, i wez pogode deszczowa, bo w deszczu komputer nie zrobi czasow dobrych a ty red bullem dopalaczami osiagniesz takie ze oni nie podolaja,na 1 okraz najlepiej zrob ten tajny od razu by miec z glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starałem się zrobić sposobem Antka, tyle że w Belgii, trochę czasu zmarnowałem nie powiem, do szczęścia zabrakło 1 sektora... dałem sobie siana

nie wiem co się będzie musiało stać, żebym wrócił do tego "masakrycznego" tytułu... nawet na bezludną wyspę Niny Terentiew bym tej gry nie wziął :)

Na Belgi jest kiepsko, duzo lepiej na singapurze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he widze ze juz dali sobie spokoj co nie ktorzy z ta gra bo cicho cos w tym temacie :)

ja i tak jestem zaskoczony, iż temat nie został jeszcze przez moderów zbanowany, by Ci którzy jeszcze nie próbowali w to grać zostali ocaleni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te trofeum ja polecam wziąć HRT, sam nim robiłem Belgię, zacząłem od tego żeby zdobyć super dopalacz jak miałem to brałem od razu klucz do zamkniętego przejścia, potem robiłem resztę.

Ważne aby dostać ten dopalacz nie można jechać na 1 miejscu bo z gwiazdek będziesz dostawał same bańki, ważne także jechać zawsze w pierwszej piątce chyba bo wtedy do czasu nie są doliczane karne sekundy. Należy wyłączyć uszkodzenia, dodatki na nowicjusza i dodać pogodę deszczową (monsun).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie platyny po wpadały? :)

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem 11% i wywaliłem z dysku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna, zarówno dla młodszego jak i starszego. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×