Skocz do zawartości
cwir

Pecetowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla grających również w Battlefieldy na PC. Głównie do ustawek żeby było z kim grać.

Ja na PS3 pogrywam jeszcze ze względu na ekipę z którą gram, ale coraz częściej wolę zagrać na pececie, gdzie gra wygląda bajecznie, gra się fajniej bo mapy są ogromne i po 64 graczy i w ogóle mniej zbugowana :)

Jak coś to mój żołdak na PC to cwidrowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na PC...i prawie zawsze mapy 64x...jak coś to chętnie pogram jak coś...masz dodatki jakieś na pc ? ja posiadam b2k i cq...

Jak coś tutaj masz moje kiepskie staty...

http://bf3stats.com/..._pc/TraceGuitar

Jakby nie było ja nie jestem od strzelania ale od ożywiania xD

EDIT: tylko są trochę dziwne ponieważ pokazuje mi że dalej biegam z KH2002 a ja od dawien dawna biegam już tylko z L85A2...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dodatków nie mam żadnych jeszcze. Na razie mi w sumie niepotrzebne, gra się jak w inną grę więc na wrażenia nie narzekam na podstawowych. Ale może rozważę jakieś DLC albo premium jak się wkręce bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium weź tylko jak będziesz pewny że spodobają Ci się wszystkie dodatki...jednak to sporo kasy na to leci...ja po obczajeniu tego co mają przyszłe DLC oferować postanowiłem kupić tylko b2k i cq...i więcej nie potrzebuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei CQ nie kręci, na PS3 mało grałem. Jedynie bronie z niego są spoko. Karkand na pewno łyknę, teraz pytanie czy w premium czy osobno. Armored Warfare też na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też powoli przesiadam się na PC. PS3 jeszcze nie opuszczam, ale powoli odchodzi do lamusa. Gram każdy tryb, z każdą ilością osób.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/pozdro_deadmau/

Jako, że BF3 mam czystego, bez dodatków, a Premium na konsoli nie kupiłem to na bank je zakupie na PC. Akurat B2K dostanę, które mam na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zmianę nazwy tematu na "blaszakfield" ;) :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem w temcie BF3, gram na PC

NICK PIR_PL dodatki wszystkie, tzn premium.

btw, jak ktoś chce kupić premium to polecam sprzedawcę kluczkonga lub sprzedawcę keye z allegro (99-129zł), a brednie o blokowaniu kluczy to czysta propaganda producentów, po to aby napchać $$ wprost do ich kieszeni - oczywiście płacąc prawie 2x tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, jak ktoś chce kupić premium to polecam sprzedawcę kluczkonga lub sprzedawcę keye z allegro (99-129zł), a brednie o blokowaniu kluczy to czysta propaganda producentów, po to aby napchać $$ wprost do ich kieszeni - oczywiście płacąc prawie 2x tyle.

ja właśnie dzięki temu że na battlelogu pokazało mi się jak odpisałeś w jakimś temacie o premium z allegro, właśnie ściągam wszystkie dodatki na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do kupna wersji PC, wiecie może czy gdzieś znajdę grę poniżej 100zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Carffourze widziałem za 89zl ;) na PC oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno pytanko do fachowców na jakich ustawieniach pójdzie mi bf i czy wgl z takim sprzętem warto kupić:

procek - INTEL PENTIUM DUAL CORE G630 BOX (2 x 2,7GHz 3mb cache - SANDY BRIDGE)

karta - AMD ATI HD4850 1024MB DDR5 256bit

ram - 4GB 1600MHz DDR3

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno pytanko do fachowców na jakich ustawieniach pójdzie mi bf i czy wgl z takim sprzętem warto kupić:

procek - INTEL PENTIUM DUAL CORE G630 BOX (2 x 2,7GHz 3mb cache - SANDY BRIDGE)

karta - AMD ATI HD4850 1024MB DDR5 256bit

ram - 4GB 1600MHz DDR3

To się musi ktoś z podobnym konfigiem wypowiedzieć. U mnie na i7 3.5 GHz (też sandy bridge), GTX 560 i 8GB ramu śmiga na Ultra tak że aż za płynnie jest jak na moje konsolowe oczy poza tym czasami ginę bo widoki oglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej bf3 kupisz via allegro...w sensie sam key do origina...ja tak dałem 50zł za tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się musi ktoś z podobnym konfigiem wypowiedzieć. U mnie na i7 3.5 GHz (też sandy bridge), GTX 560 i 8GB ramu śmiga na Ultra tak że aż za płynnie jest jak na moje konsolowe oczy poza tym czasami ginę bo widoki oglądam :)

U mnie na 4GB memorki w lapku gra dzialal na FHD ultra z 25 klatkami. O singlu mowa. W multi wszystko na low zeby klatki byly a i tak wygladala lepiej niz konsolowy odpowiednik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor AMD Phenom II X4 955 AM3 BOX Black Edition + ATI Radeon HD 6770 1GB HDMI&DVI MSI + DIMM PC-1333 DDR3 4GB Kingston KHX1333C7D3K2/4GX HyperX

Ja odpalam Bf3 na tym...wiem wiem nie za dobry sprzęt jak na te czasy ale jakby nie było BF3 na ultra na multi ( wsio max ) idzie mi płynnie i zero jakichkolwiek spadków w liczbie klatek...więc jak masz coś podobnego do mojego kompa lub lepszego to nie ma problemów z odpalaniem bf'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zwiększą ilość graczy do 32 na konsoli to chyba też przejdę na PC. Trudno , najwyżej będę się męczył bo grę odpalę na laptopie z i3-350M / HD5650 / 4GB ale widziałem filmiki na youtubie na takiej konfiguracji i jakoś to hulało. Mnie wystarczy 1280x720 / detale low i wszystko. Jak będzie w miare stałe 30fps to różnicy miedzy konsolą nie odczuje ale miedzy ilością graczy na pewno.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej RAMu wymagają wielkie mapy, gdzie ilość elementów, które się wczytują jest ogromna. Dla świętego spokoju można dokupić Ramu, który jest tani jak barszcz, a święty spokój gwarantowany. Widziałem różnicę, bo na początku miałem 4GB ramu i spadki animacji były! Teraz z i5 2500k, HD7850 2GB i 8GB 1600MHz RAMu, gra na wszystkim ustawionym na ultra (bez AA, moja rozdziałka tego nie wymaga) się nawet nie zająknie. 50-100 klatek + nagrywanie na Metro jak i na Ognistej w rozdzielczości 1680x1050. Zresztą, więcej jak 60 klatek na sekundę nie jest potrzebne, ludzkie oko po prostu nie zauważy różnicy. Za to różnica pomiędzy 30, a 60 klatkami jest widoczna (http://boallen.com/fps-compare.html)

Jak nie zwiększą ilość graczy do 32 na konsoli to chyba też przejdę na PC. Trudno , najwyżej będę się męczył bo grę odpalę na laptopie z i3-350M / HD5650 / 4GB ale widziałem filmiki na youtubie na takiej konfiguracji i jakoś to hulało. Mnie wystarczy 1280x720 / detale low i wszystko. Jak będzie w miare stałe 30fps to różnicy miedzy konsolą nie odczuje ale miedzy ilością graczy na pewno.

No to witamy na PC, bo liczby graczy NIE ZWIĘKSZĄ (źródło:

). Z takim ustawieniem spokojnie pograsz w BF3, ale na Ultra nie licz, ale na Low spokojnie nawet z 50-60 klatkami. Low na PC to i tak o wiele lepiej niż na konsolach, O WIELE.

no to jeszcze jedno pytanko do fachowców na jakich ustawieniach pójdzie mi bf i czy wgl z takim sprzętem warto kupić:

procek - INTEL PENTIUM DUAL CORE G630 BOX (2 x 2,7GHz 3mb cache - SANDY BRIDGE)

karta - AMD ATI HD4850 1024MB DDR5 256bit

ram - 4GB 1600MHz DDR3

W jakiej rozdzielczości będziesz grał? Serio, nie licz na to, że pograsz nawet w najniższej. Karta wyzionie ducha gdyż to najsłabszy element twojego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna gram na PC w Battlefield 3. Mój żołnierz:

http://battlelog.bat...tats/354343313/

Trochę trudno jest mi się przyzwyczaić do myszki, dlatego mam takie słabe statystyki.

Mój wojak na PC - http://battlelog.bat...tats/325364753/ dodam że póki więcej grywam na PS3 z racji tego że nadal nie mam za dobrej karty aby pograć spokojnie, grywam najczęściej metro :)

Też gram zwykle na metrze, bo na tej mapie mam najwięcej klatek. :biggrin:

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olejcie grafikę, ja kupiłem dobrego kompa na karcie radeon 7850 OC i gram na niskich, wolę "gorszą" grafę na rzecz więcej klatek = lepszy czas reakcji.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej rozdzielczości będziesz grał? Serio, nie licz na to, że pograsz nawet w najniższej. Karta wyzionie ducha gdyż to najsłabszy element twojego zestawu.

ech, to juz chyba odpuszczam bfa na PC, niby kompa kupiłem miesiąc temu a już nie pociagnie dobrych gierek, ale gdy go kupowałem to się z tym liczyłem bo cena wysoka za niego nie była :).

P.S

W opisie kompa miałem że na tym zestawie zagrasz bez problemu w takie gry jak i był m.in BF3 więc ciekawe czy to podpucha czy real :)

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemowawa:

Zajrzyj tutaj: http://www.yougamers.com/

Pewnie kupiłeś "składaka" z allegro. Najlepiej samemu złożyć.

tak, gdyż nie planowałem kompa do gier, ale jak powstał tu taki temat to spytałem się czy pójdzie bf :) zrobiłem ten test wynik :

2ztdkiw.png

chyba nie ma sensu :)

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×