Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

The-Walking-Dead-Season-1.jpg

Witam.

Czy są tutaj fani tego serialu?

Ja wczoraj skończyłem oglądać drugi sezon i muszę powiedzieć, że z niecierpliwością czekam na kolejny.

Wg mnie jest to jeden z najlpech seriali jakie miałem okazję oglądać, a co ważniejsze jest to najlepszy film poświęcony tematyce zombiaków. Naprawdę każdy odcinek się super ogląda (no, prawie), w każdym jakieś ważne wydarzenia, itd.

Z miłą chęcią podyskutuję z fanami tego serialu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa fani ?

Nigga please :D, caly drugi sezon ogladalem na biezaco niecierpliwie wyczekujac kazdego odcinka, z 3cim bedzie podobnie. Jesli chodzi o tematyke zombie nie ma nic lepszego na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się ! :)

Fan serialu,komiksu i gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam kilka pytań odnośnie zakończenia 2 sezonu:

Andrea

Co to za zakapturzona baba ją tam uratowała (tzn. domyślam się, że baba to była).

Na pewno zostanie to wyjaśnione w sezonie 3 i też nie o to mi chodzi w sumie.

Chodzi mi o tych dwóch zombiaków na łańcuchach…dlaczego jej nie atakowały? Przecież łańcuch był luźny, ale w ogóle nie było w nich agresji. Może coś im wstrzyknęli? Nie wiem…jak zostanie to wyjaśnione później to proszę o tym nie mówić, tylko powiedzieć, że zostanie wyjaśnione (to bardziej info do do tych co mieli styczność z komiksem).

Lori

O co tej babie znowu chodzi? Rick musiał zabić Shawna bo przecież inaczej ten zabiłby jego.

To było być albo nie być dla każdego z nich, a ona jeszcze ma pretensje, że ten uszedł z życiem stamtąd.

Ale kto zrozumie baby…

Więzienie

Na samym końcu jest pokazane więzienie, które jest za lasem, a przynajmniej wyglądało to na więzienie.

Rozumiem, że to miało oznaczać świetny schron? A co z tymi dzikusami, którzy tam byli pozamykani?

Bo raczej wątpię, żeby poumierali, prędzej się tam zabarykadowali i mają swoją miejscówkę.

Raczej takie miejsce nie jest dobrym schronem dla dzieci i kobiet.

Takie trochę to naciągane było..

I to tyle z moich rozmyśleń na temat końca sezonu.

Ogólnie uważam TWD za genialny serial i najlepszy film jaki kiedykolwiek powstał o zombiakach.

Liczę na świetny Sezon 3, już nie mogę się doczekać.

Odpowiadajcie też w spojlerach, żeby nie psuć innym zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Watpie ze komus popsuje zabawe bo prawie kazdy juz oblukal 2gi sezon no ale ...

Te zombiaki nie mialy szczek, nie wiem czy zauwazyles, dlatego jej nie atakowaly (sprobuj cos ugryzc nie uzywajac szczeki :D ) i o ile dobrze pamietam nie mialy tez rak (aby nie zadrapac).

Lori - no wlasnie, kto rozumie baby ? Tutaj nikt ci nic nie wyjasni bo w komiksie Shane zginal znacznie wczesniej a dokladniej to

w lesie kiedy mierzyl do niego z shotguna, Carl wtedy postrzelil go w kark

Wiezienie - Beda je chcieli oczyscic, bo jak sam wspomniales, jest to idealna miejscowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Z niecierpliwością czekam na 3 sezon !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj zaczełem, jestem na 2 odcinku, myśle że odpale sobie teraz 3. Świetny serial, tak samo jak gra, myśle że boli troche ilość odcinków, 1sezon - 6 2sezon-13 3sezon ? (chyba około 15 )

ALE ŻEBY KU^WA ROZEBRAĆ MUSTANGA?! :<<<<

Edytowane przez Guzux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) MUSTANGA?! :<<<<

To był Dodge Challenger z 2009, a nie jakiś Mustang...

Nawet nie wiem w czym te dwa auta mogłyby być podobne XD

PS.

3 Sezon ma mieć 16 odcinków i nadawanie ma zacząć się w październiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był Dodge Challenger z 2009, a nie jakiś Mustang...

Nawet nie wiem w czym te dwa auta mogłyby być podobne XD

PS.

3 Sezon ma mieć 16 odcinków i nadawanie ma zacząć się w październiku.

Napewno mówimy o tym aucie? http://www.brandchannel.com/home/image.axd?picture=2010%2F11%2Fwalkingdead_challenger+2.png coś mi sie już pomieszało w głowie xD. Już jestem na odcinku 2 drugiego sezonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera 3 sezonu w USA a jutro w internecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, chowajcie wszelkie rzeczy związane z fabułą w spojlery!

Ja i pewnie wiele innych osób będzie chciało obejrzeć jak wszystkie odcinki się ukarzą, także miejcie to na uwadze (i warna, który za to też jest :P ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie mnie rozczula takie podejście - jeśli ktoś nie chce sobie spojlerować danego serialu/filmu to po kiego grzyba dłubie za nimi po sieci lub włazi na poświęcone im fora ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chce sobie poczytać o odcinkach, które już obejrzał, A wracajac do tematu to 1 odcinek 3 sezonu juz dostepny mozna sciagac ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek nowej serii BARDZO pozytywnie rokuje na całokształt sezonu. Na dzień dobry widać że tym razem AMC hojniej sypnęło dineros. Dużo akcji i przede wszystkim interakcji pomiędzy postaciami - w tym jednym odcinku dostajemy większą pigułę "charakteru" niż przez pół 2giego sezonu. Nawet murzyn jakiś gadatliwy i użyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MEGA SPOILER ! na końcu e1s03 są napisy XD

Nie no a na serio...ja poczekam aż będzie troche wiecej epków ponieważ lubie ciągiem oglądać :) + na tvp1 pokazują pierwsze dwa sezony The Walking Dead więc można sobie przypomnieć co się działo w razie gdyby ktoś zapomniał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie smiesza atrapy broni rodem z odpustu ? Serio, zeby strzelac z broni i nie miec zadnych dzialajacych mechanizmow ? Juz niektore fan-made'y z bronia palna kwapia sie wiekszym realizmem.

Pomimo tego ogromnego debilizmu pierwszy odcinek jest swietny, zdecydowanie ten sezon lepiej sie zapowiada niz 2gi ... can't wait for mister G ;].

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 odcinku 3 sezonu, odcinek równie świetny co poprzedni.

Rick stał się teraz brutalniejszy, nareszcie nabrał jaj, kto by pomyślał, że zrobiłby taką akcję w poprzednich sezonach. Hershel żyje! Serial wiele by stracił gdyby go uśmiercili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 odcinku 3 sezonu, odcinek równie świetny co poprzedni.

Rick stał się teraz brutalniejszy, nareszcie nabrał jaj, kto by pomyślał, że zrobiłby taką akcję w poprzednich sezonach. Hershel żyje! Serial wiele by stracił gdyby go uśmiercili.

Jest już 2gi odcinek dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinki swieze jak i rowniez napisy (angielskie) sa juz dostepne w poniedzialek z samego rana, co tydzien, kolo godziny 6-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę dorwać 3 odcinek 3 sezonu z napisami? Bo szukam i nigdzie znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej osobno sciagnac. Napisow szukaj na napiprojekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×