Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kasy starczyło na pierwsze trzy odcinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tanio ucharakteryzować tyle trupów  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego posta o ostatnim odcinku!? :D 
Pierwsze trzy odcinki tego sezonu to było coś, na co czekałem od 3 sezonów :D W końcu takie twd, jakie chciałem oglądać. Czwarty odcinek zniechęcał mnie tym, że miał być o mnichu z huśtawką nastrojów ale koniec końców nie był zły, własnie po tym spokojnym odcinku spodziewałem się w ostatnim jakiegoś mocnego pie******ęcia ale niestety zawiodłem się, a początkowa scena zapowiadała na prawdę dobry odcinek. Oczywiście nie twierdzę, że był zły, po prostu z resztą sezonu wypada blado.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie siedzę w robocie i mi się dociąga ten ostatni, niestety pewne rzeczy już zostaly mi zaspoilerowane wiec szalu nie ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek 6 sezonu pozamiatał totalnie. Siedziałem wbity w kanapę i to wkur...nie że tydzień trzeba czekać.

 

Odkopuję :)

 

Wczoraj wreszcie wróciłem do TWD, łyknąłem 3 odcinki z sezonu 6 i cóż rzec, fajnie wszystko ale ile razy można klepać to samo, trzeci odcinek to jakiś gwałt na inteligencji Oglądającego, ileż tam zbiegów okoliczności, biedny ten Rick i jego brygada skoro ...

 

... ciężarówka na klifie w kanionie musiała akurat spaść w dniu w którym Oni planowali akurat swoją akcję wyprowadzenia trupów z kanionu. Nie ważne że stała tam kilkanaście miesięcy, wytrzymała nawet okres gdy budowali umocnienia na trasie przejścia, nie ważne, spadła to spadła, po co drążyć temat ;) No i jeszcze ten klakson z ciężarówki krzyżujący cały misterny plan. Że też ich "DOM" musiał zostać napadnięty akurat gdy Ci realizowali pielgrzymkę dla truposzy :wallbash: Trochę dziwne że wioseczka która przetrwała apokalipsę jest masowo nawiedzana kataklizmami w momencie gdy Rick i Spółka postanawiają ją obronić ... wcześniej jak można wnioskować nic tam się złego nie działo bo przecież mieszkańcy byli zieleni w kwestii bronienia swego. Masakra jakaś żeby tyle absurdów upchnąć w 45 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest po to żebyś siedząc przed tv popijając piwko pomyślał, dobrze że  mam jutro na 6.00 do roboty. Ale faktycznie , za dużo nieszczęść naraz , tacy spoko gościea jakby przyciągali gromy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko ciut mniej lubował się w klimatach apo i zombie to już dawno bym olał ten serial.

 

Od sceny gdy bodajże Córka Carol (nie pamiętam dokładnie) wylazła zmieniona ze stodoły i Rick palnął jej w łeb z rewolweru, TWD nie zaskoczył mnie już absolutnie niczym :sad: :wallbash:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, wróciłem do drugiej części 6 sezonu, poszło całkiem szybko w dwa dni. I jest trochę lepiej. Ostatnie sezony ostro przynudzały, a pojawienie się Negana trochę rozruszało ten skostniały serial. Teraz pewnie cały 7 sezon będzie się kręcił wokół tej postaci. Ciekawe tylko jak ugrzecznione AMC pokaże siedzibę Negana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mocne nerwy i wg nie rusza mnie w filmach za dużo scen. Ale w pewnym momencie tego odc miałem chwile zwątpienia. Mówię koniec wylacze to co to za typ? jak psychol. Chyba najlepszy odc ze wszystkich 7 sezonow

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serial tak ma że pierwszy odcinek nowego sezonu to petarda a im dalej tym nudniej/gorzej.

Negan to bomba. Oby było go więcej na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem The Walking Dead Season 1. Epickie... Szkoda, że bez spolszczenia na konsoli, ale i tak przygoda niesamowita.

Co do serialu oglądałem kiedyś i zatrzymałem się chyba na początku trzeciego sezonu. Jak widze sporo przede mną jeśli chciałbym do niego wrócić bo taki mam zamiar tylko czy warto ?  Uwielbiam ten klimat, ale czym dalej to faktycznie nuda?  czy po prostu serial ma gorsze odnicki/sezony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do The Walking Dead zawsze warto wracać, serial jest świetny. Każdy kolejny odcinek nie zanudza i gdy już widzimy napisy końcowe to by się chciało od razu kolejny włączyć. Niestety jak ktoś taki jak ja ogląda na bieżąco odcinki to nie ma takiej możliwości, ale czeka się i czeka :24_stuck_out_tongue:

Ja osobiście wszystkim maniakom Zombie i Apokalipsy polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.10.2016 o 21:48, dam27 napisał:

Mam mocne nerwy i wg nie rusza mnie w filmach za dużo scen. Ale w pewnym momencie tego odc miałem chwile zwątpienia. Mówię koniec wylacze to co to za typ? jak psychol. Chyba najlepszy odc ze wszystkich 7 sezonow

Mi też się już nawet kilka razy w życiu wydawało że wszystko widziałem a tu taki zonk. Obejrzałem ten odcinek dwukrotnie i myślałem jak to jest że po 7 sezonach, co ci ludzie przeszli już wszystkie możliwe nieszczęścia i są twardsi niż "chleb z Biedronki". A tu można kogoś w w 20 minut (serialu) złamać kogoś psychicznie i załamać ogólnie. Ale w sumie takie seriale robią (oprócz rozrywki) po to żebyś po ciężkim dniu pracy myślał oglądając i pijąc pwko - jak mi jest w życiu dobrze :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten serial ogolem, ale zaczyna mnie powoli denerwowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ósmy sezon zaczął się tak samo , jak skończył się siódmy  - chaotycznie i żałośnie. Ale i tak będę oglądał dalej bo to TWD XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem premierę 1 odcinka 8 sezonu i zasnąłem w połowie. Drugi nagrałem i za cholerę nie chce mi się go oglądać. Zmęczenie materiału...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmęczenie tylko nudy. Serial traci oglądalność właśnie z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno też, ale obejrzałem z marszu 7 serii jedna z drugą i nawet z racji że było to z 4 miesiące temu, to i tak za dużo jak na "jeden raz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na serial z rekordowo wielką ilością wnerwiających postaci to gigantyczny wyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się cholernie podobał sezon 2. Czyli wtedy kiedy serial skupiał się na prawdziwych relacjach między ludzkich a gdy pojawiał się zombiak, towarzyszyło temu prawdziwe emocje. Pamiętam jak gawiedź wtedy narzekała, że mało zombie bla bla bla. Wtedy to był TWD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, sezon 2 i scena przed stodołą. Coś pięknego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam scenę końca odcinka z drugiego sezonu gdy Rick się "pogodził" z Shane'em i wracali samochodem na farmę. Zamyślony Shane obserwował przez okno samochodu jednego zombie w garniaku przemierzającego pola. I ta nutka w tle... coś wspaniałego. Jak coś nie zwróci jego uwagi to będzie tak bez końca przemierzał świat. Odcinek ten podobnie się zaczynał jak i kończył.

 

PS:

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znowu wróciłem do TWD,  jak mąż do niewiernej żony:notbad: Sezon 8 póki co bez rewelacji, trochę przeciągany czyli typowe TWD :30vm3cw:  Mimo to jestem na 9 odcinku i czuję, że dociągnę do końca. Podobno zmiany szykują się od sezonu nr9.

Spoiler

Z serialu odchodzi Rick i Maggie. Myślałem, że to zakończy definitywnie jego los, ale jak się okazało rolę lidera ma przejąć Daryl. Czyli będzie jednocześnie latał w ciąży u Kojimy i zabijał zombiaki. Jakoś nie widzę tego, ale cóż zobaczymy. Zrobiono jakąś ankietę i widzowie wytypowali na głównego bohatera Negana :smart:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×