Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicie uratują Daryla i Merlyego? Wg. mnie tak i Merle przyłączy się do grupy Ricka.

Wydaje mi się, że Daryl zginie, ale to moje przypuszczenia. A Andrea to tak się zeszmaciła wg mnie, że to mała bania...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merle zginie ratujac brata (ktory ucieknie caly) <- tak to widze.

Moja teoria jest podobna:) Edytowane przez Beier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakimś cudem przeżyją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy oglądając serial, a poźniej grając w grę o tym samym tytule mam już na starcie zapewniony jeden wielki spoiler w postaci wydarzeń przedstawionych w serialu i przenieśionych później do gry. Czy też są to zupełnie różne historie? Z góry dzięki za odpowiedź. Serial jest mega zacny, tak bardzo, że postawnowiłem zakupić sobię grę w wersji pudełkowej ( jak wejdzie do europy, a jeżeli nie to z amazona ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również najpierw oglądałem serial a dopiero później zagrałem w grę i wydarzenia z serialu różnią się od tych w grze. Jedyne co może mieć wspólnego gra z serialem to miejsce rozgrywania się akcji na farmie w 2 epizodzie, po za tym niczego się nie doszukałem bądź nie pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy oglądając serial, a poźniej grając w grę o tym samym tytule mam już na starcie zapewniony jeden wielki spoiler w postaci wydarzeń przedstawionych w serialu i przenieśionych później do gry. Czy też są to zupełnie różne historie? Z góry dzięki za odpowiedź. Serial jest mega zacny, tak bardzo, że postawnowiłem zakupić sobię grę w wersji pudełkowej ( jak wejdzie do europy, a jeżeli nie to z amazona ) :)

Z pudełkową wersją to uwarzaj bo czytałem ze strasznie zabugowana też miałem kupić ale jak przeczytałem że grać się nie da to odpusciłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Zastanawiam się w takim razie dlaczego serial i gra mają inne fabuły skoro przecież powstały na podstawie jednego komiksu. Chyba że w komiskie jest przedstawionych więcej przygód , różnych bohaterów. Co do gry to poczekam na łatkę niwelującą te problemy i dopiero wtedy kupię w ten tytuł. Chyba, że nie naprawią, to już tylko pozostanie wersja cyfrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta...serial jest adaptacją komiksu a gra jest po prostu w uniwersum z komiksu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przypominam że za pare dni nowy odcinek :biggrin: Odnosnie wczesniejszych postow, niemozliwe ze Daryl umrze, gdyby umarl to 1/5 widzow przestala by ogladac ;p no moze przesadzam

Edytowane przez Carrvine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek we wtorek o 22:00 na FOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnosnie wczesniejszych postow, niemozliwe ze Daryl umrze, gdyby umarl to 1/5 widzow przestala by ogladac ;p no moze przesadzam

Myślę, że ostatnie zapowiedzi serialu, które można znaleźć w sieci rozwiały wszelkie wątpliwości, w tym temacie.

Obu braci widzimy całych i zdrowych, a gdzieś tam widzimy też Merla z Rickiem w więzieniu i do tego uzbrojonego.

Pozostaje odliczać dni do poniedziałkowego odcinka :)

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek we wtorek o 22:00 na FOX.

A nie przypadkiem dzisiaj w godzinach wieczorowych ? Jutro juz nowy odcinek powinien byc rano do "pozyczenia" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jutro odcinek do ściągnięcia z sieci ale mam teraz FOX HD więc będę oglądał w telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ! Daryl moj ulubieniec. Lubilem tez T-doga, ale tylko wtedy gdy umieral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zebrałam na obejrzenie tego serialu.Powiem szczerze ,że temat Zombie od razu mnie odrzucał,ale lecę już z drugim sezonem i jestem pozytywnie zaskoczona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 3 sezon jeszcze lepszy niż 2 poprzednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zebrałam na obejrzenie tego serialu.Powiem szczerze ,że temat Zombie od razu mnie odrzucał,ale lecę już z drugim sezonem i jestem pozytywnie zaskoczona:)

Drugi to straszne lanie wody, jesli przebrniesz przez niego to czeka cie swietny 3 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam,że troszeczkę zrobiła się lekka telenowela. Ale skoro mówicie,że później jest lepiej to oglądam dalej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sezon nie był w cale taki zły, trochę nudny ale dało się oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia przed ostatnim odcinkiem tego sezonu?

Powoli robią się flaki z olejem w niemalże każdym odcinku. W poniedziałkowym gdyby nie

akcja i śmierć Merle'a

to nie działoby się zbyt dużo. Świetne są zapowiedzi/trailery kolejnych odcinków. Generalnie kawał dobrego montażu, z 2 minut akcji w 40 minutowym odcinku potrafią zrobić trailer, po którym można sądzić, że non stop leci jakaś akcja. A w rzeczywistości klops...

Zobaczymy co nam zaserwują w przyszłym tygodniu, oby było więcej akcji i jakaś dobra końcówka, która przyciągnie nas w przyszłym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odcinek.

Przyznam, że nie spodziewałem się śmierci Merle'a. Mocno ... szkoda, że tak wyrazista postać znika z serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×